بذر گوجه فرنگی گل رز مشکی ارگانیک

بذر گوجه فرنگی گل رز مشکی ارگانیک

18,500تومان
تولید کننده:
کد محصول: 3616G
موجودی: 21
مشاهده شده 49778 بار

گزینه های در دسترس

توضیحات محصول

گوجه فرنگی گل رز مشکی ارگانیک

گوجه فرنگی گل رز مشکی ارگانیک

گوجه فرنگی گل رز مشکی ارگانیک

جوانه زنی بذر گوجه‌فرنگی

مشخصات کلی گوجه فرنگی گل رز مشکی ارگانیک

این واریته تیره ترین رنگ گوجه فرنگی در دنیاست. مقدار بسیار بالایی آنتوسیانین دارد. آنتوسیاین یک آنتی اکسیدان بسیار قدرتمند می باشد که سبب کاهش چربی و کاهش عوارض قلبی تا 30% می شود. عطر و طعم خوبی دارد و سایز آن ریز است. این واریته از گوجه فرنگی توسط جیم مایر در دانشگاه ایالتی اورگون به روش های ژنتیگی اصلاح نباتات به وجود آمد. هم چنین کاملا اگانیک رشد کرده است. به بسیاری از بیماری ها مقاوم است و تقریبا هیچ آفتی نمی تواند صدمه جدی به این گیاه وارد کند.

enlightened در مقالات علمی پزشکی در مورد این واریته مقالات زیادی چاپ شده است و از آن به نام Indigo Rose اسم برده می شود که در مورد خواص ضد سرطانی و دیگر موارد می باشد. دیگر واریته های گوجه فرنگی که به رنگ نیلی یا مشکی هستند با این واریته متفاوت اند.

این واریته اجازه خروج از آمریکا را ندارد. Plant Variety Protected

به همین دلیل در صورت اتمام موجودی ممکن است زمان زیادی برای موجود شدن دوباره طول بکشد یا امکان موجود شدن دوباره را نداشته باشد.

کاشت بذر گوجه فرنگی گل رز مشکی ارگانیک

5 تا 6 هفته قبل از پایان سرما بذرها را در خانه بکارید و بعد از رفع سرما نهال ها را به زمین منتقل کنید. بذرها را به عمق 6 میلی متر در پیت ماس بکارید. دمای مناسب برای جوانه زنی 24 تا 32 درجه سانتی گراد می‌باشد. خاک را مرطوب نگه دارید. بعد از جوانه زنی، دمای مناسب برای رشد گیاه 16 تا 21 درجه سانتی گراد است. ماهی یک بار از کودهای کامل و مایع برای گیاه استفاده نمایید. گوجه برای رشد به آفتاب کامل، خاک دارای زهکشی خوب و غنی نیاز دارد. از کودهایی که مقادیر بالایی نیتروژن دارند استفاده نکنید زیرا باعث تشویق گیاه به تولید برگ می‌شود در نتیجه باردهی کاهش می‌یابد.

فاصله کاشت بین گیاهان: 35 تا 50 سانتی‌متر، فاصله بین ردیف‌های کاشت: 60 سانتی‌متر

عمق کاشت بذر: 6 میلی‌متر

مدت زمان جوانه‌زنی: 6 تا 10 روز

دمای مناسب برای جوانه‌زنی: 24 تا 32 درجه سانتی‌گراد

نور: آفتاب کامل
دما: 24 تا 32 درجه سانتی‌گراد
خاک: غنی با زهکشی خوب
آب: متوسط
مزیت: دارای خواص ضد سرطان
منطقه: معتدل، گرمسیر، سردسیر

گوجه فرنگی گل رز مشکی ارگانیک در یک نگاه

نام علمی
Solanum lycopersicum
نام انگلیسی
Indigo Rose Organic Tomato
نام فارسی
گوجه فرنگی گل رز مشکی ارگانیک
دوره رشد تا بلوغدرباره دوره رشد تا بلوغ
مقدار زمانی که از کاشت بذر تا برداشت محصول طول می‌کشد.
75 روز
دوره زندگیدرباره دوره زندگی
گیاهان به صورت یک ساله (یک فصل رشد) یا چندساله (گیاهان دایمی یا درختان) رشد می‌کنند. همچنین برخی گیاهان برای بلوغ به دو سال زمان نیاز دارند.
یک ساله
وضعیت هیبریددرباره وضعیت هیبرید
هیبرید: بذرهای این دسته نتیجه تلاقی دو یا چند خط پدری و مادری هستند. معمولا برای افزایش عملکرد و بهبود صفات هیبرید صورت می‌گیرد. گرده افشانی باز: یا غیر هیبرید که توانایی بازتولید خود را دارند و صفات تقریبا پایداری در نسل‌های بعدی خواهد داشت. موروثی: در این نوع بذرها خلوص ژنتیکی بسیار بالاست. بذرهای موروثی باید بیش از 50 سال در خود تکثیر شوند تا خلوص و پایداری صفات بالایی بدست آید
گرده‌افشانی باز
ویژگی‌ها
اسلایدر اضافی: محصولی برای نمایش وجود ندارد!