میوه ها

بذر میوه‌های مختلف سردسیری و میوه‌های گرم‌سیری در این بخش قرار دارند. از مهم‌ترین میوه‌های گرمسیری پشن‌فروت، میوه‌اژدها، پاپایا، استارفروت و غیره را ‌می‌توان نام برد. همچنین میوه‌های سردسیری مثل بلوبری، توت‌فرنگی، رزبری، انگورفرنگی از جمله میوه‌های خاص و پرطرفداری هستند که می‌توان در این بخش معرفی کرد. برای مشاهده و خرید بذر انواع میوه‌ها محصولات زیر را مشاهده نمایید.

نمایش شبکه:
تمام شد

بذر استار فروت

2,500تومان

استار فروت یکی از میوه های استوایی است و بومی سریلانکا می‌باشد. طعم این میوه ترش یا شیرین بوده و بسیار خوشمزه می‌باشد. استار فروت حاوی مقدار زیادی از ویتامین ها و آنتی اکسیدان ها است و دارای خواص ضد میکروبی قوی می‌باشد. استار فروت خواص و فواید زیادی دارد و بسیاری از متخصصان تغذیه خوردن آن را به صورت مرتب توصیه می‌کنند. شکل ظاهری..

تمام شد

بذر انار مینیاتوری

9,800تومان

درختچه انار مینیاتوری بومی منطقه ایران تا هیمالیا است. این گیاه یک انتخاب بسیار خوب برای درست کردن بونسای است زیرا ارتفاع آن بیشتر از 120 سانتی متر نمی‌شود. درختچه انار مینیاتوری بسیار زیباست و تنه آن به طور طبیعی پیچیده می‌شود به همین دلیل به نظر می‌رسد این درختچه سن زیادی دارد. در این گیاه گل های کوچک قرمز رنگ و معطری به شکل ترومپت در اواخر تابست..

تمام شد

بذر انگور خرس

7,800تومان

بذر انگور خرس مشخصات کلی انگور خرس درخت انگور خرس (به انگلیسی:BearBerry) درختی است که در بهار بسیار باشکوه و زیباست. شکوفه‌های صورتی رنگ زیبای درخت انگور خرس در نهای به توت‌های قرمز رنگی تبدیل می‌شوند. این گیاه روی سطح طمین رشد می‌کند و به ندرت بیشتر از ۳۰ سانتی‌متر ارتفاع دارد. درخت انگور خرس دارای برگ‌های کوچک هم..

بذر انگور فرنگی سیاه

8,750تومان

انگور فرنگی سیاه به طور وسیع در کشورهای آسیایی و اروپا کشت می‌شود. درختچه انگور فرنگی سیاه به اندازه 1.5 تا 2 متر رشد می‌کند و شاخه های مستقیم و برگ های بریده بریده دارد. این گیاه دارای شکوفه های زرد رنگ است که شکوفه ها بعدا به میوه های سیاه رنگ تبدیل می‌شوند. میوه ها شیرین هستند و طعم بسیار خوبی دارند و منبع غنی از ویتامین C می‌باشند. همچنین دارای..

بذر انگور فرنگی قرمز

8,750تومان

انگور فرنگی قرمز یک گونه از خانواده انگور فرنگی است که بومی غرب اروپا می‌باشد و به صورت گسترده در این منطقه رشد می‌کنذ. انگور فرنگی قرمز به صورت یک درختچه برگریز است که به ارتفاع 1 تا 1.5 متر رشد می‌کند، گاهی اوقات ممکن است ارتفاع آن به 2 متر هم برسد. برگ‌های درختچه پنج لوبی هستند و گل‌های زرد کم رنگی به قطر 4 تا 8 سانتی‌متر در گیاه ایجاد می‌شود که..

تمام شد

بذر بائل (مرکبات پنبه ای)

9,200تومان

بائل (مرکبات پنبه ای) مشخصات کلی بائل (مرکبات پنبه ای) میوه بائل همچنین با نام‌های سیب بنگالی، سیب طلایی، پرتقال ژاپنی، سیب سنگی یا سیب چوبی نیز شناخته می‌شود. این میوه بومی هند و جنوب شرقی آسیا است و به صورت طبیعی در سریلانکا، تایلند و مالزی رشد می‌کند ودر هند به عنوان یک درخت مقدس شناخته می‌شود. درخت بائل معمولا ..

بذر بادام زمینی قرمز

12,000تومان

بادام زمینی قرمز مشخصات کلی بادام زمینی قرمز بادام زمینی همچنین با نام پسته شامی نیز شناخته می‌شود، گیاهی علفی و یکساله از خانواده حبوبات است. گیاه بادام زمینی به صورت بوته‌ای رشد می‌کند و به ارتفاع 30 تا 50 سانتی‌متر بزرگ می‌شود. این گیاه دارای گل‌های زردی است که گل‌ها بعد از گرده افشانی به سمت زمین خم می‌شوند و م..

تمام شد

بذر بادام زمینی کوهی

38,000تومان

بادام زمینی کوهی مشخصات کلی بادام زمینی کوهی این گیاه با نام‌های ساشا اینچی، اینکا اینچی، بادام زمینی کوهی، بادام زمینی اینکا شناخته می‌شود. این گیاه بومی جنگل‌های آمازون در پرو است و قرن‌ها توسط مردم بومی این منطقه کشت شده است. گیاه به ارتفاع 2 تا 5 متر رشد می‌کند و دارای برگ‌های متناوب قلبی شکل است. برگ‌ها به طول..

تمام شد

بذر بادام هندی

3,900تومان

درخت بادام هندی یک درخت کوچک و برگریز است که بومی شمال شرقی برزیل می‌باشد. این درخت می‌تواند به ارتفاع 10 تا 12 متر رشد کند. تنه درخت کوتاه است، برگ ها چرم مانند، بیضی شکل به طول 4 تا 22 سانتی متر و عرض 2 تا 15 سانتی متر هستند. گل ها در خوشه های به طول 26 سانتی متر می‌باشند که در ابتدا سبز کم رنگ هستند و سپس رنگ آن ها قرمز می‌شو..

بذر بلوبری پابلند آمریکایی میکس جنوبی

9,850تومان

کاشت و پرورش بلوبری و مخصوصا سبز کردن بذر بلوبری برای کشاوزان و علاقمندان مبتدی احتمالا سخت و غیر ممکن است، اما این مورد برای بذر بلوبری پابلند آمریکایی میکس که توسط گروه بذرام عرضه شده است درست نیست. بذرهای بلوبری برای سبز شدن نیاز به فرآوری و تحریک سرمایی دارد که به آن چینه‌بندی می‌گویند. این فرآوری توسط تولیدکننده آمریکایی این بذرها ان..

تمام شد

بذر بلوبری پابلند کانادایی

1,450تومان

این واریته از بلوبری بومی شرق کانادا و شرق و جنوب ایالات متحده است و برای کاشت در مناطق سرد مناسب می‌باشد و با نام بلوبری بوته بلند شمالی نیز شناخته می‌شود. درختچه بلوبری کانادایی به ارتفاع 1.8 تا 3.7 متر بلند می‌شود. برگ ها بیضی شکل و به رنگ سبز براق هستند، اندازه آن ها 5 سانتی متر می‌باشد و در پاییز به رنگ قرمز درخشان، زرد و ن..

تمام شد

بذر بلک بری

7,250تومان

بلک بری یک میوه بسیار خوشمزه از جنس تمشک و از خانواده Rosaceae  می‌باشد. بلک بری یک گیاه دو ساله با ساقه های راست است و دارای برگ های سبز تیره ای می‌باشد و خوشه گل های سفید و صورتی تولید می‌کند که در نهایت به میوه تبدیل می‌شوند. گیاه باردهی بسیار بالایی دارد، میوه های نارس به رنگ سبز و قرمز هستند و بعد از رسیدن، سیاه رنگ، آبدار و براق می‌شوند. بلک ..

بذر بیتر ملون یا کارلا

6,500تومان

کارلا یا بیترملون یک میوه گرمسیری است که به صورت بالارونده رشد می‌کند و از خانواده Cucurbitaceae می‌باشد. این گیاه بومی شبه قاره هند است و به طور گسترده برای میوه آن کاشته می‌شود. گیاه بیتر ملون تا ارتفاع 5 متر می‌تواند رشد کند و دارای برگ های متناوب ساده به اندازه 4 تا 12 سانتی متر می‌باشد. این میوه معمولا زمانی که سب..

بذر توت آمریکایی

6,500تومان

درخت ماکلورا یا توت آمریکایی درختی خزان کننده است که می‌تواند تا ارتفاع 20 متر رشد کند. درخت توت آمریکایی یک درخت بسیار مقاوم است و یک درخت بسیار عالی به عنوان سایه بان می‌باشد. این درخت در مناطقی که رشد دیگر گیاهان مشکل است و همچنین در خاک های ضعیف به خوبی رشد می‌کند. میوه های توت آمریکایی به قطر 10 تا 15 سانتی متر هستند و وقتی که هنوز رسیده نشده ..

بذر توت فرنگی الکساندریا

8,500تومان

توت فرنگی الکساندریا مشخصات کلی توت فرنگی الکساندریا توت فرنگی الکساندریا یک گونه روز خنثی است و چشم انداز بسیار زیبایی ایجاد می‌کند. این توت فرنگی بوته جمع و جوری دارد و میوه‌های بسیار خوشمزه و خوش طعمی تولید می‌کند. اندازه میوه‌ها دو برابر توت فرنگی وحشی است ولی از توت فرنگی‌های..

تمام شد

بذر توت فرنگی ایلان (F1)

16,000تومان

توت فرنگی ایلان یک گیاه روز خنثی است و هم در زمین و هم در گلدان قابل کاشت است و زمانی که در گلدان کاشته می شود دارای عملکرد بسیار خوبی می باشد. این توت فرنگی عطر و طعم بسیار عالی دارد و گل های سفید رنگی تولید می کند. گل ها خوراکی هستند و عطر و طعم ملایمی از توت فرنگی دارند، از گل ها به عنوان چاشنی برای دسر، نوشیدنی و سالاد استفاده می شود. این ..

نمایش 1 تا 16 از 106 (7 صفحه)