گل زینتی

گیاهان توسط گل ها تولیدمثل می‌کنند و انواع مختلفی از شکل‌ها و رنگ‌ها را پدید می‌آورند. بخش گل زینتی به دو دسته اصلی بذر کاکتوس و گل تقسیم‌بندی شده که بخش گل ها شامل بذر گل و پیاز گل است. یکی از انواع گل ها، گل های فصلی اند که معمولا در فصل بهار یا زمستان گل می‌دهند. برخی گل ها درختی هستند و به صورت دائم و هرساله گل خواهند داد.اما بیشترین تنوع گل‌ها در کاکتوس ها است. کاکتوس ها و ساکولنت ها شامل گونه هایی با تنوع بسیار زیاد هستند که انواع مختلفی از آن ها در دسته بذر کاکتوس قابل دسترسی است. در بخش بذر کاکتوس، کاکتوس های کمیاب و کاکتوس های کلکسیونی نیز معرفی می‌شود.

 

 

نمایش شبکه:

بذر گل سگ زبان من را فراموش نکن چینی

7,300تومان

گل سگ زبان من را فراموش نکن چینی مشخصات کلی گل سگ زبان من را فراموش نکن چینی گل سگ زبان واریته من را فراموش نکن چینی، گل‌های آبی پررنگ بسیار زیبایی دارد. ساقه‌های بلند و محکم این گیاه، آن را برای درست کردن دسته گل بسیار مناسب کرده است. این گیاه همچنین با نام گل سگ زبان چینی نیز شناخته می‌شود. گل سگ ز..

بذر درخت پالونیا الونگاتا

14,500تومان

درخت پالونیا الونگاتا مشخصات کلی درخت پالونیا الونگاتا پالونیا الونگاتا یک واریته از پالونیا است که برای تولید چوب مورد استفاده قرار می‌گیرد. این واریته در صنعت تولید چوب ارزش بسیار زیادی دارد. چوب این درخت بسیار قوی و محکم و در عین حال سبک است و در آمریکای شمالی و چین به صورت گسترده برای تولید چوب کشت می&zwnj..

بذر گل رعنا زیبا

5,000تومان

گل رعنا زیبا دو رنگ مشخصات کلی گل رعنا زیبا رعنا زیبا سرده ای از گیاهان گلدار از خانواده آفتابگردان، بومی آمریکای شمالی و جنوبی است. این گل برای مصارف زینتی بسیار مورد توجه قرار گرفته. گل رعنا زیبا در مناطق سردسیر یک ساله و در مناطق گرم چند ساله می باشد. ساقه منشعب بود و حداکثر به ارتفاع 80 سانتی متر رشد می کند. هر..

بذر گیاه آبزی مونت کارلو

12,500تومان

گیاه آبزی مونت کارلو مشخصات کلی گیاه آبزی مونت کارلو مونت کارلو یک گیاه آبزی است که برای پوشاندن کف آکواریوم از آن استفاده می‌شود. این گیاه دارای برگ‌های سبز گرد و ساقه رونده می‌باشد. ساقه‌ها به ارتفاع 3 تا 5 سانتی متر رشد می‌کنند. گیاه آبزی مونت کارلو رشد سریعی دارد و به سرعت می‌تواند..

بذر گل ختمی پرپر الوان

7,000تومان

گل ختمی پرپر الوان مشخصات کلی گل ختمی پرپر الوان گل ختمی الوان یکی از گونه‌های ختمی است که چندساله بوده و رشد سریع و خیلی آسانی دارد. ختمی پرپر الوان شامل گل‌های بسیار زیبایی به رنگ زرد، قرمز، سفید و صورتی می‌باشد. گل ها بزرگ با گلبرگ های پر هستند. گیاه می‌تواند به ارتفاع 1 تا 3 متر رشد کند. این..

بذر گل استاتیس آبی سیکر

12,500تومان

گل استاتیس آبی سیکر مشخصات کلی گل استاتیس آبی سیکر بوته دارای گل‌های یکنواخت بسیار زیبا می‌باشد. خوشه‌های گل به قطر 4 تا 8 سانتی‌متر بر روی ساقه‌های قوی شکل می‌گیرند. گل استاتیس آبی سیکر برای کاشت در زمین و گلخانه مناسب است. گل‌ها آبی پررنگ هستند. این گل برای درست کردن دسته گل و گ..

بذر درخت پالونیا کاواکامی

12,500تومان

درخت پالونیا کاواکامی مشخصات کلی درخت پالونیا کاواکامی درخت پالونیا کاواکامی همچنین با نام درخت اژدها یاقوت کبود نیز شناخته می‌شود. این واریته از پالونیا بومی تایوان، شرق چین و ژاپن می‌باشد. درخت پالونیا کاواکامی گل‌های بزرگ بنفش رنگ در اوایل بهار تولید می‌کند و دارای برگ‌های بزرگی است، گل&..

بذر تخمه آفتابگردان دو رنگ

12,500تومان

تخمه آفتابگردان دو رنگ مشخصات کلی تخمه آفتابگردان دو رنگ این نوع آفتابگردان گل های بزرگی تولید می کند که دارای دانه هایی با مغز پر و روغن بالا می باشد. اکثر بوته های آفتابگردان تک گل هستند. تخمه ها به رنگ سیاه و سفید (دو رنگ) می باشند. این نوع آفتابگردان بسیار مقاوم است و به خشکی نیز مقاومت بالایی دارد. البته برای ..

بذر گل آفتابگردان BZ-S1

7,500تومان

گل آفتابگردان BZ-S1 مشخصات کلی گل آفتابگردان BZ-S1 آفتابگردان گیاهی مقاوم و یک ساله است و به راحتی می‌توان آن را پرورش داد. گل آفتابگردان با ظاهر چشمگیر خود باغ‌ها و مزارع را زیبا می‌کند. آفتابگردان را در هر جایی می‌توان کاشت. این واریته آفتابگردان تولید بسیار بالایی دارد و دانه‌های پر مغز ..

بذر گل مینا تابستانه

5,000تومان

گل مینا تابستانه مشخصات کلی گل مینا تابستانه این واریته از گل مینا، بسیار زیبا و با ظرافت می‌باشد و رشد آسانی دارد. گل‌ها کاملا یکنواخت و دارای ظاهر بسیار جذابی هستند. رنگ گل‌ها صورتی روشن، صورتی پررنگ، بنفش و سفید است و قطر آن‌ها 5 تا 8 سانتی‌متر می‌باشد، در هر گیاه 13 تا 20 گل شکل می..

بذر گل کوکب کوهی

5,000تومان

گل کوکب کوهی مشخصات کلی گل کوکب کوهی گل کوکب کوهی یکی از بهترین گل ها به عنوان شاخه گل بریده است. همچنین برای کاشت در فضای سبز، باغ، باغچه و ... نیز مناسب می باشد. بوته به ارتفاع 60 تا 80 سانتی متر رشد می کند. گل ها ساقه های قوی دارند و قطر هر گل 10 تا 15 سانتی متر می باشد. زمان گلدهی گل کوکب کوهی، تابستان تا اواسط..

بذر گل نیلوفر پیچ سرو تاک

12,500تومان

گل نیلوفر پیچ سرو تاک مشخصات کلی گل نیلوفر پیچ سرو تاک نیلوفر پیچ سرو تاک یک گیاه رونده است که به ارتفاع 2/5 تا 4/5 متر رشد می‌کند. این گیاه رشد سریعی دارد و در هر فصل رشد صدها گل کوچک و ستاره‌ای زیبا تولید می‌کند. گل‌ها قرمز رنگ هستند و جذب کننده پروانه‌ها می‌باشند. گل نیلوفر پیچ سرو ..

بذر گل میخک آتشفشان میکس ارگانیک

6,000تومان

گل میخک آتشفشان میکس ارگانیک مشخصات کلی گل میخک آتشفشان میکس ارگانیک طیف وسیعی از رنگ‌ها در مجموعه گل‌های میخک آتشفشان میکس وجود دارد که برای درست کردن دسته گل بسیار عالی می‌باشد. گل‌ها به صورت دسته‌ای رشد می‌کنند، قطر هر دسته گل میخک آتشفشان 5 تا 10 سانتی‌متر است و بسیار خوش..

بذر گل جعفری نارنجی بزرگ

5,000تومان

گل جعفری نارنجی بزرگ مشخصات کلی گل جعفری نارنجی بزرگ گل جعفری نارنجی بزرگ دارای ساقه‌های قوی و بلند است که برای شاخه گل بریده بسیار مناسب می‌باشد. گل‌ها بزرگ هستند و قطر آن‌ها 7/5 سانتی‌متر است. این گل بسیار محکم و قوی می‌باشد، گل‌ها یکنواخت و زیبا هستند و طرفداران زیادی دارند. گل..

بذر گل جعفری زرد بزرگ

5,000تومان

گل جعفری زرد بزرگ مشخصات کلی گل جعفری زرد بزرگ گل جعفری زرد بزرگ دارای ساقه‌های قوی و بلند است که برای شاخه گل بریده بسیار مناسب می‌باشد. گل‌ها بزرگ هستند و قطر آن‌ها 7/5 سانتی‌متر است. این گل بسیار محکم و قوی می‌باشد، گل‌ها یکنواخت و زیبا هستند و طرفداران زیادی دارند. گل جعفری زر..

بذر نخل ماداگاسکار

12,500تومان

نخل ماداگاسکار مشخصات کلی نخل ماداگاسکار نخل ماداگاسکار در واقع از خانواده نخل‌ها نیست ولی به دلیل شباهتی که به نخل دارد با این نام شناخته می‌شود. این گیاه زیبا در واقع از خانواده کاکتوس‌ها می‌باشد. نخل ماداگاسکار یکی از گیاهان خانگی بسیار محبوب به شمار می‌رود و رشد بسیار سریعی دارد. این گی..

نمایش 1 تا 16 از 132 (9 صفحه)