گل زینتی

گیاهان توسط گل ها تولیدمثل می‌کنند و انواع مختلفی از شکل‌ها و رنگ‌ها را پدید می‌آورند. بخش گل زینتی به دو دسته اصلی بذر کاکتوس و گل تقسیم‌بندی شده که بخش گل ها شامل بذر گل و پیاز گل است. یکی از انواع گل ها، گل های فصلی اند که معمولا در فصل بهار یا زمستان گل می‌دهند. برخی گل ها درختی هستند و به صورت دائم و هرساله گل خواهند داد.اما بیشترین تنوع گل‌ها در کاکتوس ها است. کاکتوس ها و ساکولنت ها شامل گونه هایی با تنوع بسیار زیاد هستند که انواع مختلفی از آن ها در دسته بذر کاکتوس قابل دسترسی است. در بخش بذر کاکتوس، کاکتوس های کمیاب و کاکتوس های کلکسیونی نیز معرفی می‌شود.

 

 

نمایش شبکه:

بذر گل سگ زبان من را فراموش نکن چینی

7,300تومان

گل سگ زبان من را فراموش نکن چینی مشخصات کلی گل سگ زبان من را فراموش نکن چینی گل سگ زبان واریته من را فراموش نکن چینی، گل‌های آبی پررنگ بسیار زیبایی دارد. ساقه‌های بلند و محکم این گیاه، آن را برای درست کردن دسته گل بسیار مناسب کرده است. این گیاه همچنین با نام گل سگ زبان چینی نیز شناخته می‌شود. گل سگ ز..

بذر گل نیلوفر پیچ سرو تاک

12,500تومان

گل نیلوفر پیچ سرو تاک مشخصات کلی گل نیلوفر پیچ سرو تاک نیلوفر پیچ سرو تاک یک گیاه رونده است که به ارتفاع 2/5 تا 4/5 متر رشد می‌کند. این گیاه رشد سریعی دارد و در هر فصل رشد صدها گل کوچک و ستاره‌ای زیبا تولید می‌کند. گل‌ها قرمز رنگ هستند و جذب کننده پروانه‌ها می‌باشند. گل نیلوفر پیچ سرو ..

بذر درخت پالونیا کاواکامی

12,500تومان

درخت پالونیا کاواکامی مشخصات کلی درخت پالونیا کاواکامی درخت پالونیا کاواکامی همچنین با نام درخت اژدها یاقوت کبود نیز شناخته می‌شود. این واریته از پالونیا بومی تایوان، شرق چین و ژاپن می‌باشد. درخت پالونیا کاواکامی گل‌های بزرگ بنفش رنگ در اوایل بهار تولید می‌کند و دارای برگ‌های بزرگی است، گل&..

بذر گل جعفری زرد بزرگ

5,000تومان

گل جعفری زرد بزرگ مشخصات کلی گل جعفری زرد بزرگ گل جعفری زرد بزرگ دارای ساقه‌های قوی و بلند است که برای شاخه گل بریده بسیار مناسب می‌باشد. گل‌ها بزرگ هستند و قطر آن‌ها 7/5 سانتی‌متر است. این گل بسیار محکم و قوی می‌باشد، گل‌ها یکنواخت و زیبا هستند و طرفداران زیادی دارند. گل جعفری زر..

بذر گل بنفشه قرمز خالدار

5,000تومان

گل بنفشه قرمز خالدار مشخصات کلی گل بنفشه قرمز خالدار گل بنفشه خالدار گیاهی چند ساله و پاکوتاه است که به ارتفاع 30 سانتی متر رشد می کند. معمولا این گل به صورت یک ساله یا دو ساله کاشته می شود. این گل رشد بسیار آسانی داشته و به راحتی در زمین و گلدان قابل کاشت. اندازه گل ها 5 تا 8 سانتی متر است. این گل زیبا معطر بوده و..

بذر گل جعفری نارنجی بزرگ

5,000تومان

گل جعفری نارنجی بزرگ مشخصات کلی گل جعفری نارنجی بزرگ گل جعفری نارنجی بزرگ دارای ساقه‌های قوی و بلند است که برای شاخه گل بریده بسیار مناسب می‌باشد. گل‌ها بزرگ هستند و قطر آن‌ها 7/5 سانتی‌متر است. این گل بسیار محکم و قوی می‌باشد، گل‌ها یکنواخت و زیبا هستند و طرفداران زیادی دارند. گل..

بذر گیاه حشره خوار دروزرا اسپاتولاتا

20,000تومان

گیاه حشره خوار دروزرا اسپاتولاتا مشخصات کلی گیاه حشره خوار دروزرا اسپاتولاتا گیاه حشره خوار دروزرا اسپاتولاتا یکی از انواع گیاهان حشره خوار یا گوشتخوار بسیار زیبا و جذاب است که دارای برگ های قاشقی شکل می باشد. این گیاه یه طور طبیعی در جنوب شرقی آسیا، جنوب چین و ژاپن تا سرزمین های شرقی استرالیا و تاسمانی و نیوزیلند ..

بذر گل لادن رونده

12,500تومان

گل لادن رونده خوراکی مشخصات کلی گل لادن رونده گل لادن یک گیاه رونده است و بومی آمریکای جنوبی و مرکزی می‌باشد. این گیاه می‌تواند به ارتفاع 2 متر رشد کند. این گل از انواع داربست مانند نرده‌ها، آلاچیق و ... بالا رفته و آن‌ها را با گل‌های زیبا پر می‌کند. گل‌ها به رنگ زرد و نارنجی هستن..

بذر نخل لیکوالا گراندیس

42,000تومان

نخل لیکوالا گراندیس مشخصات کلی نخل لیکوالا گراندیس نخل لیکوالا گراندیس همچنین با نام نخل بادبزنی نیز شناخته می شود. این نخل از خانواده Arecaceae بومی وانواتو جزیره ای در اقیانوس آرام است. این نخل زیبا دارای برگ های دایره ای چین دار و دندانه دار می باشد. برگ ها اندازه بزرگی دارند و به قطر 50 سانتی متر یا ب..

بذر گل ابری سفید

5,000تومان

گل ابری سفید مشخصات کلی گل ابری سفید گل ابری سفید، ظاهری پف دار و ابری شکل دارد و بسیار زیبا می باشد. این گل بعد از چیده شدن به مدت زیادی سالم باقی می ماند. گل ابری یک ساله بوده و بوته آن به ارتفاع 15 تا 60 سانتی متر رشد می کند. گل دهی از اواخر بهار تا قبل از شروع سرمای پاییزی ادامه دارد. گل ابری هم در زمین و هم گل..

بذر گل آمارانتوس نخلی قرمز

5,000تومان

گل آمارانتوس نخلی قرمز مشخصات کلی گل آمارانتوس نخلی قرمز آمارانتوس نخلی گیاهی یک ساله از خانواده تاج خروس است. گیاه به ارتفاع 80 تا 120 سانتی متر رشد می کند. گلدهی از اواخر بهار تا اواخر پاییز است. گل آمارانتوس نخلی برای کاشت در باغچه، گلدان، فضای سبز و ... بسیار مناسب می باشد. این گل در مناطق گرمسیر، معتدل و سردسی..

بذر گل مینا چمنی سفید

5,000تومان

گل مینا چمنی سفید مشخصات کلی گل مینا چمنی سفید  گل مینا چمنی پاکوتاه، پر گل و یک ساله می باشد. این گل به ارتفاع 15 تا 30 سانتی متر رشد می کند و در مناطق سردسیر تا گرمسیر قابل کاشت می باشد. گل ها سفید رنگ و بسیار زیبا هستند و برای کاشت در باغچه، گلدان، فضای سبز و ... مناسب می باشد. گلدهی از بهار تا اواخر تابستا..

بذر گل آهار مکزیکی

5,000تومان

گل آهار مکزیکی مشخصات کلی گل آهار مکزیکی گل آهار مکزیکی بومی مکزیک و گواتمالا می باشد. این گل زیبا یک ساله، پرگل و پاکوتاه است. بوته آهار مکزیکی به ارتفاع 30 سانتی متر رشد می کند. این گیاه رشد آسانی داشته و به خوبی هم در زمین و هم گلدان یا سبدهای آویز قابل کاشت می باشد. گل آهار مکزیکی در مناطق گرمسیر، سردسیر و معتد..

بذر گل مینا چمنی قرمز

5,000تومان

گل مینا چمنی قرمز مشخصات کلی گل مینا چمنی قرمز  گل مینا چمنی پاکوتاه، پر گل و یک ساله می باشد. این گل به ارتفاع 15 تا 30 سانتی متر رشد می کند و در مناطق سردسیر تا گرمسیر قابل کاشت می باشد. گل ها قرمز رنگ بوده و مرکز آن ها سفید می باشد. بسیار زیبا هستند و برای کاشت در باغچه، گلدان، فضای سبز و ... مناسب می باشد...

بذر گل آهار الوان

5,000تومان

گل آهار الوان مشخصات کلی گل آهار الوان گل آهار یکی از بهترین و زیباترین گل ها است و توسط انجمن متخصصان گل و گیاه، برای شاخه گل بریده و درست کردن دسته گل توصیه می‌شود. گیاه، گل‌های بسیار زیادی تولید می‌کند، گل‌ها دارای ساقه‌های بلند و محکم هستند و قطر هر گل 10 تا 15 سانتی‌متر می‌با..

بذر گل میخک آتشفشان میکس ارگانیک

6,000تومان

گل میخک آتشفشان میکس ارگانیک مشخصات کلی گل میخک آتشفشان میکس ارگانیک طیف وسیعی از رنگ‌ها در مجموعه گل‌های میخک آتشفشان میکس وجود دارد که برای درست کردن دسته گل بسیار عالی می‌باشد. گل‌ها به صورت دسته‌ای رشد می‌کنند، قطر هر دسته گل میخک آتشفشان 5 تا 10 سانتی‌متر است و بسیار خوش..

نمایش 1 تا 16 از 130 (9 صفحه)