گل زینتی

گیاهان توسط گل ها تولیدمثل می‌کنند و انواع مختلفی از شکل‌ها و رنگ‌ها را پدید می‌آورند. بخش گل زینتی به دو دسته اصلی بذر کاکتوس و گل تقسیم‌بندی شده که بخش گل ها شامل بذر گل و پیاز گل است. یکی از انواع گل ها، گل های فصلی اند که معمولا در فصل بهار یا زمستان گل می‌دهند. برخی گل ها درختی هستند و به صورت دائم و هرساله گل خواهند داد.اما بیشترین تنوع گل‌ها در کاکتوس ها است. کاکتوس ها و ساکولنت ها شامل گونه هایی با تنوع بسیار زیاد هستند که انواع مختلفی از آن ها در دسته بذر کاکتوس قابل دسترسی است. در بخش بذر کاکتوس، کاکتوس های کمیاب و کاکتوس های کلکسیونی نیز معرفی می‌شود.

 

 

نمایش شبکه:
تمام شد

بذر حسن یوسف رنگین کمان میکس

7,600تومان

حسن یوسف رنگین کمان میکس مشخصات کلی حسن یوسف رنگین کمان میکس حسن یوسف رنگین کمان میکس، مخلوطی از بهترین و زیباترین رنگ‌ها می‌باشد. گیاه حسن یوسف برای برگ‌های زیبایی که به جای گل رشد می‌کنند پرورش داده می‌شود. حسن یوسف رنگین کمان میکس برای کاشت در گلدان، باغ و باغچه بسیار مناسب است و چشم انداز بسیار زیبایی به وجود م..

تمام شد

بذر درخت لاله

9,800تومان

درخت لاله مشخصات کلی درخت لاله درخت لاله یکی از بزرگترین درختان شناخته شده در شرق ایالات متحده است که می‌تواند به ارتفاع 58 متر و قطر 3 متر رشد کند. درحالت عادی به ارتفاع 21 تا 30 متر رشد می‌کند. این درخت رشد نسبتا سریعی دارد و تاج آن مخروطی شکل است. درخت لاله یک درخت خزان کننده است که در فصل پاییز به رنگ زرد طلایی..

تمام شد

بذر درخت پالونیا الونگاتا

14,500تومان

درخت پالونیا الونگاتا مشخصات کلی درخت پالونیا الونگاتا پالونیا الونگاتا یک واریته از پالونیا است که برای تولید چوب مورد استفاده قرار می‌گیرد. این واریته در صنعت تولید چوب ارزش بسیار زیادی دارد. چوب این درخت بسیار قوی و محکم و در عین حال سبک است و در آمریکای شمالی و چین به صورت گسترده برای تولید چوب کشت می&zwnj..

بذر درخت پالونیا کاواکامی

12,500تومان

درخت پالونیا کاواکامی مشخصات کلی درخت پالونیا کاواکامی درخت پالونیا کاواکامی همچنین با نام درخت اژدها یاقوت کبود نیز شناخته می‌شود. این واریته از پالونیا بومی تایوان، شرق چین و ژاپن می‌باشد. درخت پالونیا کاواکامی گل‌های بزرگ بنفش رنگ در اوایل بهار تولید می‌کند و دارای برگ‌های بزرگی است، گل&..

بذر درختچه گل شاه پسند

4,500تومان

درختچه گل شاه پسند مشخصات کلی درختچه گل شاه پسند درختچه گل شاه پسند که همچنین با نام شاه پسند درختچه‌ای نیز شناخته می‌شود، یک گیاه همیشه سبز و چند ساله است. این درختچه زینتی به دلیل مقاومت بسیار بالایی که دارد بسیار محبوب می‌باشد. حتی در شرایط سخت و گرم بیابانی نیز قابل پرورش است. این گیاه برای افراد..

بذر درختچه گل مورد یا مورت

6,800تومان

درختچه گل مورد یا مورت مشخصات کلی درختچه گل مورد یا مورت درختچه مورد همچنین با نام مورت نیز شناخته می‌شود. این گیاه درختچه‌ای همیشه سبز است که می‌تواند به ارتفاع 1 تا 5 متر رشد کند. در یونان قدیم، گیاه مورد را سنبل عشق و زیبایی و عظمت می‌دانسته‌اند. درختچه مورد گل‌های سفید بسیار زیبا و..

تمام شد

بذر سرخار گل

3,500تومان

سرخارگل مشخصات کلی سرخارگل سرخارگل یک گیاه علفی چندساله است که به دلیل خواص دارویی که دارد معروف شده است. در اروپا و آمریکا گیاه سرخارگل به طورگسترده‌ای در طب سنتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این گیاه می‌تواند به ارتفاع 1 تا 1/5 متر رشد کند. سرخارگل علاوه بر داشتن خواص دارویی، گل‌های بسیار زیبایی نیز تولید می‌کند، گ..

تمام شد

بذر شیپوری درختی صورتی

18,500تومان

شیپوری درختی صورتی مشخصات کلی شیپوری درختی صورتی درخت شیپوری صورتی یک درخت گرمسیری است که به ارتفاع 15 متر رشد می‌کند. این درخت گل‌های شیپور مانند صورتی رنگ تولید می‌کند. گل‌ها به طول 6 تا 9 سانتی‌متر هستند. درخت شیپوری صورتی درختی زینتی است و برای کاشت در مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری مناسب می‌باشد و بسیار محبوب اس..

بذر لاله آفریقایی

12,500تومان

لاله آفریقایی مشخصات کلی لاله آفریقایی لاله آفریقایی یک درخت گلدار باشکوه و دیدنی است. این درخت رشد سریعی دارد و به ارتفاع 2 متر رشد می‌کند و بعد از بلوغ همیشه در طول سال گل می‌دهد. درخت لاله آفریقایی زمانی که جوان است دارای برگ‌های برنز رنگ است و بعد از بلوغ برگ‌ها سبز پررنگ می‌شوند. درخت لاله آفریقایی با نام شعله..

تمام شد

بذر لوبیا سنبلی ماه سرخ

14,500تومان

لوبیا سنبلی ماه سرخ مشخصات کلی لوبیا سنبلی ماه سرخ گیاه لوبیا سنبلی ماه سرخ دارای ساقه بنفش، شکوفه‌های صورتی-قرمز براق درخشان و غلاف‌های 5 تا 8 سانتی‌متری می‌باشد. با این که تمام قسمت‌های گیاه خوراکی است، توصیه می‌شود لوبیاهای بالغ قبل از خوردن، دوبار آبپز شوند. از این لوبیاها در غذاهای آسیایی، تایلندی و هند استفاد..

تمام شد

بذر لوبیا پروانه ای

12,000تومان

لوبیا پروانه ای مشخصات کلی لوبیا پروانه ای لوبیا پروانه ای یک گیاه رونده است که گل‌های آبی رنگ بسیار زیبایی به اندازه 5 سانتی متر تولید می‌کند. گل‌ها آبی رنگ هستند و خوراکی می‌باشند. از گل‌های لوبیا پروانه‌ای دمنوشی تهیه می‌شود که به نام چای آبی معروف است. این دمنوش خواص بسیار زیادی دارد و آرام بخش می‌باشد. گل‌ها ر..

تمام شد

بذر مریم گلی

4,500تومان

مریم گلی مشخصات کلی مریم گلی مریم گلی یک گیاه معطر و چند ساله از خانواده نعناعیان است و بومی اروپا، آسیا و خاور میانه می‌باشد که در خاک‌های فقیر، دامنه‌ها، حاشیه‌های جنگل رشد می‌کند. این گیاه رشد سریعی دارد و 12 تا 14 هفته بعد از جوانه‌زنی گل‌های بسیار زیبایی تولید می‌کند. گل دهی از اواسط یا اواخر بهار شروع می‌شود ..

تمام شد

بذر مریم گلی جنگلی

5,200تومان

مریم گلی جنگلی مشخصات کلی مریم گلی جنگلی مریم گلی جنگلی یک گیاه چند ساله از خانواده نعناعیان است و بومی اروپا، آسیا و خاور میانه می‌باشد که در خاک‌های فقیر، دامنه‌ها، حاشیه‌های جنگل رشد می‌کند. این گیاه رشد سریعی دارد و 12 تا 14 هفته بعد از جوانه‌زنی گل‌های بنفش بسیار زیبایی تولید می‌کند. گل دهی از اواسط یا اواخر ب..

تمام شد

بذر نخل ماداگاسکار

6,500تومان

نخل ماداگاسکار مشخصات کلی نخل ماداگاسکار نخل ماداگاسکار در واقع از خانواده نخل‌ها نیست ولی به دلیل شباهتی که به نخل دارد با این نام شناخته می‌شود. این گیاه زیبا در واقع از خانواده کاکتوس‌ها می‌باشد. نخل ماداگاسکار یکی از گیاهان خانگی بسیار محبوب به شمار می‌رود و رشد بسیار سریعی دارد. این گیاه می‌تواند سرما را تا دم..

تمام شد

بذر ویستریا سیننسیس

18,500تومان

ویستریا سیننسیس مشخصات کلی ویستریا سیننسیس ویستریا سیننسیس یک درخت گلدار بومی چین می‌باشد و همچنین با نام ویستریا چینی نیز شناخته می‌شود. این درخت به ارتفاع 20 تا 30 متر می‌تواند رشد کند. این درخت بسیار زیبا و با شکوه است و گل‌های خوشه‌ای بسیار زیبا به طول 10 تا 30 سانتی‌متر تولید می‌کند. گل‌ها به رنگ بنفش، آبی یا ..

تمام شد

بذر ویستریا فلوریبوندا

22,000تومان

ویستریا فلوریبوندا مشخصات کلی ویستریا فلوریبوندا ویستریا فلوریبوندا همچنین با نام ویستریا ژاپنی نیز شناخته می‌شود، یک درخت گلدار از خانواده Fabaceae بومی ژاپن می‌باشد. این درخت می‌تواند به ارتفاع 30 متر رشد کند ولی معمولا به ارتفاع 9 متر رشد می‌کند و یکی از محبوب ترین درختان گلدار است. ویستریا فلوریبوندا یکی از جذا..

نمایش 1 تا 16 از 104 (7 صفحه)