مارچوبه

نمایش شبکه:

بذر مارچوبه سفید

9,650تومان

مارچوبه سفید مشخصات کلی مارچوبه سفید این مارچوبه یک واریته ضخیم و سفید رنگ است و گوشت آن بدون الیاف می‌باشد. انتهای مارچوبه سفید، حالت نوک تیزی دارد. مارچوبه سفید بسیار پر محصول و خوش طعم است. کاشت بذر مارچوبه سفید مارچوبه در مناطقی که دمای هوا در زمستان 6- تا 30- درجه سانتی‌گراد است کاشته می‌ش..

تمام شد

بذر مارچوبه پادشاه نیوجرسی F1

8,200تومان

مارچوبه پادشاه نیوجرسی رقم پرمحصولی از این سبزی گران قیمت است. در فضای محدود و خاک های سنگین به خوبی رشد می کند. گیاهی چند ساله است و نیاز به کاشت مجدد برای سال های دیگر ندارد. این واریته از مارچوبه از نظر ژنتیکی به پوسیدگی های قارچی به خصوص فوزاریوم مقاوم است. نام لاتین: Asparagus نام علمی: Sparagus officinalis دوره رشد تا باردهی: بسته به..

تمام شد

بذر مارچوبه هیبرید F-2 UC-157

11,500تومان

مارچوبه هیبرید F-2 UC-157 مشخصات کلی مارچوبه هیبرید F-2 UC-157 مارچوبه هیبرید F-2 UC-157 نسبت به سایر واریته‌های مارچوبه زودتر به باردهی می‌رسد. باردهی بسیار بالایی دارد ومحصولات بزرگ و یکنواختی تولید می‌کند. کاشت بذر مارچوبه هیبرید F-2 UC-157 مارچوبه در مناطقی که دمای هوا در زمستان 6- تا 30- د..

تمام شد

بذر مارچوبه ماری واشنگتن

12,500تومان

مارچوبه ماری واشنگتن مشخصات کلی مارچوبه ماری واشنگتن مارچوبه ماری واشنگتن سبز رنگ است و قسمت انتهایی آن سفید-کرمی می‌باشد. این مارچوبه اندازه بزرگی دارد و محصولات یکنواختی تولید می‌کند. مارچوبه ماری واشنگتن بسیار پر محصول است و طعم بسیار خوبی دارد. کاشت بذر مارچوبه ماری واشنگتن مارچوبه در مناطق..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)