پیاز گل

برخی گل‌ها و گیاهان پیاز دارند و کاشت آن‌ها از پیاز بسیار ساده‌تر است. همچنین رشد و گلدهی سریع‌تری هم خواهند داشت. در این بخش انواع پیازهای گل‌ها و گیاهان را عرضه خواهیم کرد.

نمایش شبکه:
تمام شد

پیاز گل کوکب

75,000تومان

پیاز گل کوکب مشخصات کلی گل کوکب گل کوکب یک گیاه چند ساله بومی مکزیک است و در میان دوستداران گل و گیاه بسیار محبوب می باشد. این واریته از کوکب به رنگ زرشکی بوده و گل های درشت و بسیار زیبایی تولید می کند. این گل به عنوان شاخه گل بریده بسیار مناسب است. قطر گل ها 10 تا 15 سانتی متر و ارتفاع بوته 100 تا 110 سانتی متر می..

تمام شد

پیاز گل نرگس پُر پَر یا شصت پر

16,000تومان

گل نرگس پُر پَر یا شصت پر مشخصات کلی گل نرگس پُر پَر یا شصت پر گل نرگس پُر پَر یا شصت پر، گیاهی چند ساله و پیازدار است. گل‌ها دارای تعداد زیادی گلبرگ هستند که از میان گلبرگ ها تاج ظاهر شده است. گل نرگس شیراز پُر پَر بسیار خوشبو و معطر بوده و گل‌ها بر روی ساقه به صورت گل آذین قرار می‌گیرند. این گ..

تمام شد

پیاز گل نرگس شیراز زرد

16,000تومان

گل نرگس شیراز زرد مشخصات کلی گل نرگس شیراز زرذ گل نرگس شیرازی زرد، گیاهی چند ساله و پیازدار است. گل ها دارای شش گلبرگ می‌باشند و از میان گلبرگ ها تاج ظاهر شده است. گل نرگس شیراز زرد بسیار خوشبو و معطر بوده و گل‌ها بر روی ساقه به صورت گل آذین قرار می‌گیرند. این گل فوق العاده زیباست و به مراقبت زیادی ن..

تمام شد

پیاز گل نرگس شیراز

20,000تومان

گل نرگس شیرازی، گیاهی چند ساله و پیازدار است. گل ها دارای شش گلبرگ می‌باشند و از میان گلبرگ ها تاج ظاهر شده است. گل نرگس شیراز بسیار خوشبو و معطر بوده و گل ها بر روی ساقه به صورت گل آذین قرار می‌گیرند. این گل فوق العاده زیباست و به مراقبت زیادی نیاز ندارد. گل نرگس شیراز برای کاشت در باغچه، باغ، فضای سبز، گلدان عالی است و چشم انداز بسیار ز..

تمام شد

پیاز گل سنبل آبی

22,000تومان

پیاز گل سنبل آبی مشخصات کلی گل سنبل آبی سنبل در رنگ‌های مختلفی شامل صورتی، بنفش، قرمز، زرد، نارنجی، سفید و آبی وجود دارد. این پیاز گل‌های آبی رنگ بسیار زیبایی تولید می‌کند. گل‌ها بسیار معطر و خوشبو هستند و به صورت خوشه‌ای در کنار هم قرار می‌گیرند. این گل به دلیل عطر بسیار خوبی که دارد،..

تمام شد

پیاز گل آلیوم

35,000تومان

گل آلیوم مشخصات کلی گل آلیوم گل آلیوم همچنین با نام والک بلند و پیاز زینتی نیز شناخته می‌شود. این گل دارای ساقه‌های بلندی است و به عنوان شاخه گل بریده بسیار مناسب است. همچنین می‌توان آن را خشک کرد، گل خشک شده آلیوم تا مدت‌های زیادی قابل نگه داری است. گیاه به ارتفاع 80 تا 150 سانتی متر رشد م..

تمام شد

پیاز لیلیوم قرمز

6,500تومان

لیلیوم (به لاتین: Lilium) یکی از گل‌های پرطرفدار و بسیار جذاب می‌باشد که کاشت پیاز آن در فصل سرد ممکن است. استفاده از لیلیوم در فضای گل‌کاری منزل یا حتی داشتن گلدان‌های انبوه از آن، جلوه ویژه‌ای خواهد داشت. بی‌شک پرورش لیلیوم از طریق پیاز بسیار ساده و برای همه قابل انجام است. این واریته لیلیوم گل‌ها..

تمام شد

پیاز لیلیوم سفید

6,500تومان

گل‌های لیلیوم اغلب برای دکوراسیون و زیباسازی باغ ها استفاده می‌شوند. گل لیلیوم یکی از زیباترین گل‌های موجود است که مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است. گل‌دهی از اواخر بهار تا اواخر تابستان می‌باشد. گل لیلیوم در آب و هوای سرد هم رشد می‌کند، بنابراین در زمستان نگرانی برای این گیاه نخواهید داشت. استفاده از لیلیوم د..

نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)