پیاز گل

برخی گل‌ها و گیاهان پیاز دارند و کاشت آن‌ها از پیاز بسیار ساده‌تر است. همچنین رشد و گلدهی سریع‌تری هم خواهند داشت. در این بخش انواع پیازهای گل‌ها و گیاهان را عرضه خواهیم کرد.

نمایش شبکه:
تمام شد

پیاز لیلیوم سفید

6,500تومان

گل‌های لیلیوم اغلب برای دکوراسیون و زیباسازی باغ ها استفاده می‌شوند. گل لیلیوم یکی از زیباترین گل‌های موجود است که مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است. گل‌دهی از اواخر بهار تا اواخر تابستان می‌باشد. گل لیلیوم در آب و هوای سرد هم رشد می‌کند، بنابراین در زمستان نگرانی برای این گیاه نخواهید داشت. استفاده از لیلیوم د..

تمام شد

پیاز لیلیوم قرمز

6,500تومان

لیلیوم (به لاتین: Lilium) یکی از گل‌های پرطرفدار و بسیار جذاب می‌باشد که کاشت پیاز آن در فصل سرد ممکن است. استفاده از لیلیوم در فضای گل‌کاری منزل یا حتی داشتن گلدان‌های انبوه از آن، جلوه ویژه‌ای خواهد داشت. بی‌شک پرورش لیلیوم از طریق پیاز بسیار ساده و برای همه قابل انجام است. این واریته لیلیوم گل‌ها..

تمام شد

پیاز گل آلیوم

25,000تومان

گل آلیوم مشخصات کلی گل آلیوم گل آلیوم همچنین با نام والک بلند و پیاز زینتی نیز شناخته می‌شود. این گل دارای ساقه‌های بلندی است و به عنوان شاخه گل بریده بسیار مناسب است. همچنین می‌توان آن را خشک کرد، گل خشک شده آلیوم تا مدت‌های زیادی قابل نگه داری است. گیاه به ارتفاع 80 تا 150 سانتی متر رشد می‌کند. گل‌های توپی شکل در..

تمام شد

پیاز گل نرگس شیراز

11,500تومان

گل نرگس شیرازی، گیاهی چند ساله و پیازدار است. گل ها دارای شش گلبرگ می‌باشند و از میان گلبرگ ها تاج ظاهر شده است. گل نرگس شیراز بسیار خوشبو و معطر بوده و گل ها بر روی ساقه به صورت گل آذین قرار می‌گیرند. این گل فوق العاده زیباست و به مراقبت زیادی نیاز ندارد. گل نرگس شیراز برای کاشت در باغچه، باغ، فضای سبز، گلدان عالی است و چشم انداز بسیار زیبایی ایجا..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)