گل

نمایش شبکه:

بذر گل سگ زبان من را فراموش نکن چینی

7,300تومان

گل سگ زبان من را فراموش نکن چینی مشخصات کلی گل سگ زبان من را فراموش نکن چینی گل سگ زبان واریته من را فراموش نکن چینی، گل‌های آبی پررنگ بسیار زیبایی دارد. ساقه‌های بلند و محکم این گیاه، آن را برای درست کردن دسته گل بسیار مناسب کرده است. این گیاه همچنین با نام گل سگ زبان چینی نیز شناخته می‌شود. گل سگ ز..

بذر درخت پالونیا الونگاتا

14,500تومان

درخت پالونیا الونگاتا مشخصات کلی درخت پالونیا الونگاتا پالونیا الونگاتا یک واریته از پالونیا است که برای تولید چوب مورد استفاده قرار می‌گیرد. این واریته در صنعت تولید چوب ارزش بسیار زیادی دارد. چوب این درخت بسیار قوی و محکم و در عین حال سبک است و در آمریکای شمالی و چین به صورت گسترده برای تولید چوب کشت می&zwnj..

بذر گل مینا تابستانه

5,000تومان

گل مینا تابستانه مشخصات کلی گل مینا تابستانه این واریته از گل مینا، بسیار زیبا و با ظرافت می‌باشد و رشد آسانی دارد. گل‌ها کاملا یکنواخت و دارای ظاهر بسیار جذابی هستند. رنگ گل‌ها صورتی روشن، صورتی پررنگ، بنفش و سفید است و قطر آن‌ها 5 تا 8 سانتی‌متر می‌باشد، در هر گیاه 13 تا 20 گل شکل می..

بذر گل لادن رونده

12,500تومان

گل لادن رونده خوراکی مشخصات کلی گل لادن رونده گل لادن یک گیاه رونده است و بومی آمریکای جنوبی و مرکزی می‌باشد. این گیاه می‌تواند به ارتفاع 2 متر رشد کند. این گل از انواع داربست مانند نرده‌ها، آلاچیق و ... بالا رفته و آن‌ها را با گل‌های زیبا پر می‌کند. گل‌ها به رنگ زرد و نارنجی هستن..

بذر گل رعنا زیبا

5,000تومان

گل رعنا زیبا دو رنگ مشخصات کلی گل رعنا زیبا رعنا زیبا سرده ای از گیاهان گلدار از خانواده آفتابگردان، بومی آمریکای شمالی و جنوبی است. این گل برای مصارف زینتی بسیار مورد توجه قرار گرفته. گل رعنا زیبا در مناطق سردسیر یک ساله و در مناطق گرم چند ساله می باشد. ساقه منشعب بود و حداکثر به ارتفاع 80 سانتی متر رشد می کند. هر..

بذر درخت پالونیا کاواکامی

12,500تومان

درخت پالونیا کاواکامی مشخصات کلی درخت پالونیا کاواکامی درخت پالونیا کاواکامی همچنین با نام درخت اژدها یاقوت کبود نیز شناخته می‌شود. این واریته از پالونیا بومی تایوان، شرق چین و ژاپن می‌باشد. درخت پالونیا کاواکامی گل‌های بزرگ بنفش رنگ در اوایل بهار تولید می‌کند و دارای برگ‌های بزرگی است، گل&..

بذر تخمه آفتابگردان دو رنگ

12,500تومان

تخمه آفتابگردان دو رنگ مشخصات کلی تخمه آفتابگردان دو رنگ این نوع آفتابگردان گل های بزرگی تولید می کند که دارای دانه هایی با مغز پر و روغن بالا می باشد. اکثر بوته های آفتابگردان تک گل هستند. تخمه ها به رنگ سیاه و سفید (دو رنگ) می باشند. این نوع آفتابگردان بسیار مقاوم است و به خشکی نیز مقاومت بالایی دارد. البته برای ..

بذر گل کوکب کوهی

5,000تومان

گل کوکب کوهی مشخصات کلی گل کوکب کوهی گل کوکب کوهی یکی از بهترین گل ها به عنوان شاخه گل بریده است. همچنین برای کاشت در فضای سبز، باغ، باغچه و ... نیز مناسب می باشد. بوته به ارتفاع 60 تا 80 سانتی متر رشد می کند. گل ها ساقه های قوی دارند و قطر هر گل 10 تا 15 سانتی متر می باشد. زمان گلدهی گل کوکب کوهی، تابستان تا اواسط..

بذر گل استاتیس آبی سیکر

12,500تومان

گل استاتیس آبی سیکر مشخصات کلی گل استاتیس آبی سیکر بوته دارای گل‌های یکنواخت بسیار زیبا می‌باشد. خوشه‌های گل به قطر 4 تا 8 سانتی‌متر بر روی ساقه‌های قوی شکل می‌گیرند. گل استاتیس آبی سیکر برای کاشت در زمین و گلخانه مناسب است. گل‌ها آبی پررنگ هستند. این گل برای درست کردن دسته گل و گ..

بذر گل داوودی الوان

5,000تومان

گل داوودی الوان مشخصات کلی گل داوودی الوان گل داوودی یکی از بهترین گل ها به عنوان شاخه گل بریده می باشد. همچنین برای زیباسازی باغ، باغچه، فضای سبز و ... نیز مورد استفاده قرار می گیرد. این گل به راحتی در زمین و گلدان رشد می کند. فصل گلدهی گل داوودی تابستان است و تا قبل از شروع سرما پاییزی ادامه دارد. این مجموعه بذر ..

بذر درختچه گل مورد یا مورت

18,500تومان

درختچه گل مورد یا مورت مشخصات کلی درختچه گل مورد یا مورت درختچه مورد همچنین با نام مورت نیز شناخته می‌شود. این گیاه درختچه‌ای همیشه سبز است که می‌تواند به ارتفاع 1 تا 5 متر رشد کند. در یونان قدیم، گیاه مورد را سنبل عشق و زیبایی و عظمت می‌دانسته‌اند. درختچه مورد گل‌های سفید بسیار زیبا و..

بذر گل بنفشه قرمز خالدار

5,000تومان

گل بنفشه قرمز خالدار مشخصات کلی گل بنفشه قرمز خالدار گل بنفشه خالدار گیاهی چند ساله و پاکوتاه است که به ارتفاع 30 سانتی متر رشد می کند. معمولا این گل به صورت یک ساله یا دو ساله کاشته می شود. این گل رشد بسیار آسانی داشته و به راحتی در زمین و گلدان قابل کاشت. اندازه گل ها 5 تا 8 سانتی متر است. این گل زیبا معطر بوده و..

بذر گل آفتابگردان BZ-S1

7,500تومان

گل آفتابگردان BZ-S1 مشخصات کلی گل آفتابگردان BZ-S1 آفتابگردان گیاهی مقاوم و یک ساله است و به راحتی می‌توان آن را پرورش داد. گل آفتابگردان با ظاهر چشمگیر خود باغ‌ها و مزارع را زیبا می‌کند. آفتابگردان را در هر جایی می‌توان کاشت. این واریته آفتابگردان تولید بسیار بالایی دارد و دانه‌های پر مغز ..

بذر گل نیلوفر پیچ سرو تاک

12,500تومان

گل نیلوفر پیچ سرو تاک مشخصات کلی گل نیلوفر پیچ سرو تاک نیلوفر پیچ سرو تاک یک گیاه رونده است که به ارتفاع 2/5 تا 4/5 متر رشد می‌کند. این گیاه رشد سریعی دارد و در هر فصل رشد صدها گل کوچک و ستاره‌ای زیبا تولید می‌کند. گل‌ها قرمز رنگ هستند و جذب کننده پروانه‌ها می‌باشند. گل نیلوفر پیچ سرو ..

بذر گل تاج الملوک پرپر

5,000تومان

گل تاج الملوک پرپر مشخصات کلی گل تاج الملوک پرپر گل تاج الملوک یک گل چند ساله است که در محیط سایه هم قادر به رشد است به همین دلیل یک گل بسیار عالی برای نگه داشتن در خانه هم می باشد. گلدهی از اواسط بهار تا اواسط یا اواخر تابستان می باشد. گیاه به ارتفاع 30 تا 80 سانتی متر رشد می کند. گل ها به قطر 5 سانتی متر هستند و ..

بذر برگ انجیری فر

18,500تومان

برگ انجیری فر مشخصات کلی برگ انجیری فر برگ انجیری فر همچنین با نام فیلودندرون نیز شناخته می شود. یکی از گیاهان آپارتمانی بسیار محبوب است. دارای برگ های بزرگ و سبز براق می باشد. برگ های گیاه برگ انجیری فر، شیارهای عمیقی دارند و به دلیل شکل جذاب برگ ها، محبوبیت زیادی پیدا کرده است. این گیاه نگه داری آسانی دارد و به ر..

نمایش 1 تا 16 از 129 (9 صفحه)