گل

نمایش شبکه:

بذر گل سگ زبان من را فراموش نکن چینی

7,300تومان

گل سگ زبان من را فراموش نکن چینی مشخصات کلی گل سگ زبان من را فراموش نکن چینی گل سگ زبان واریته من را فراموش نکن چینی، گل‌های آبی پررنگ بسیار زیبایی دارد. ساقه‌های بلند و محکم این گیاه، آن را برای درست کردن دسته گل بسیار مناسب کرده است. این گیاه همچنین با نام گل سگ زبان چینی نیز شناخته می‌شود. گل سگ ز..

بذر گل نیلوفر پیچ سرو تاک

12,500تومان

گل نیلوفر پیچ سرو تاک مشخصات کلی گل نیلوفر پیچ سرو تاک نیلوفر پیچ سرو تاک یک گیاه رونده است که به ارتفاع 2/5 تا 4/5 متر رشد می‌کند. این گیاه رشد سریعی دارد و در هر فصل رشد صدها گل کوچک و ستاره‌ای زیبا تولید می‌کند. گل‌ها قرمز رنگ هستند و جذب کننده پروانه‌ها می‌باشند. گل نیلوفر پیچ سرو ..

بذر درخت پالونیا کاواکامی

12,500تومان

درخت پالونیا کاواکامی مشخصات کلی درخت پالونیا کاواکامی درخت پالونیا کاواکامی همچنین با نام درخت اژدها یاقوت کبود نیز شناخته می‌شود. این واریته از پالونیا بومی تایوان، شرق چین و ژاپن می‌باشد. درخت پالونیا کاواکامی گل‌های بزرگ بنفش رنگ در اوایل بهار تولید می‌کند و دارای برگ‌های بزرگی است، گل&..

بذر گل بنفشه قرمز خالدار

5,000تومان

گل بنفشه قرمز خالدار مشخصات کلی گل بنفشه قرمز خالدار گل بنفشه خالدار گیاهی چند ساله و پاکوتاه است که به ارتفاع 30 سانتی متر رشد می کند. معمولا این گل به صورت یک ساله یا دو ساله کاشته می شود. این گل رشد بسیار آسانی داشته و به راحتی در زمین و گلدان قابل کاشت. اندازه گل ها 5 تا 8 سانتی متر است. این گل زیبا معطر بوده و..

بذر گل جعفری زرد بزرگ

5,000تومان

گل جعفری زرد بزرگ مشخصات کلی گل جعفری زرد بزرگ گل جعفری زرد بزرگ دارای ساقه‌های قوی و بلند است که برای شاخه گل بریده بسیار مناسب می‌باشد. گل‌ها بزرگ هستند و قطر آن‌ها 7/5 سانتی‌متر است. این گل بسیار محکم و قوی می‌باشد، گل‌ها یکنواخت و زیبا هستند و طرفداران زیادی دارند. گل جعفری زر..

بذر برگ انجیری فر

18,500تومان

برگ انجیری فر مشخصات کلی برگ انجیری فر برگ انجیری فر همچنین با نام فیلودندرون نیز شناخته می شود. یکی از گیاهان آپارتمانی بسیار محبوب است. دارای برگ های بزرگ و سبز براق می باشد. برگ های گیاه برگ انجیری فر، شیارهای عمیقی دارند و به دلیل شکل جذاب برگ ها، محبوبیت زیادی پیدا کرده است. این گیاه نگه داری آسانی دارد و به ر..

بذر گل جعفری نارنجی بزرگ

5,000تومان

گل جعفری نارنجی بزرگ مشخصات کلی گل جعفری نارنجی بزرگ گل جعفری نارنجی بزرگ دارای ساقه‌های قوی و بلند است که برای شاخه گل بریده بسیار مناسب می‌باشد. گل‌ها بزرگ هستند و قطر آن‌ها 7/5 سانتی‌متر است. این گل بسیار محکم و قوی می‌باشد، گل‌ها یکنواخت و زیبا هستند و طرفداران زیادی دارند. گل..

بذر برگ انجیری کنتیایی

18,500تومان

گیاه آپارتمانی برگ انجیری کنتیایی مشخصات کلی گیاه آپارتمانی برگ انجیری کنتیایی برگ انجیری ها، گیاهان آپارتمانی منحصر به فرد و زیبایی هستند که به دلیل برگ های چشمگیری که دارند محبوب شده اند. برگ انجیری کنتیایی یک گونه زیبا از گیاهان برگ انجیری است که به راحتی در خانه قابل نگه داری می باشد و حتی افراد بی تجربه و مبتد..

بذر گل ابری سفید

5,000تومان

گل ابری سفید مشخصات کلی گل ابری سفید گل ابری سفید، ظاهری پف دار و ابری شکل دارد و بسیار زیبا می باشد. این گل بعد از چیده شدن به مدت زیادی سالم باقی می ماند. گل ابری یک ساله بوده و بوته آن به ارتفاع 15 تا 60 سانتی متر رشد می کند. گل دهی از اواخر بهار تا قبل از شروع سرمای پاییزی ادامه دارد. گل ابری هم در زمین و هم گل..

بذر گل آمارانتوس نخلی قرمز

5,000تومان

گل آمارانتوس نخلی قرمز مشخصات کلی گل آمارانتوس نخلی قرمز آمارانتوس نخلی گیاهی یک ساله از خانواده تاج خروس است. گیاه به ارتفاع 80 تا 120 سانتی متر رشد می کند. گلدهی از اواخر بهار تا اواخر پاییز است. گل آمارانتوس نخلی برای کاشت در باغچه، گلدان، فضای سبز و ... بسیار مناسب می باشد. این گل در مناطق گرمسیر، معتدل و سردسی..

بذر گل لادن رونده

12,500تومان

گل لادن رونده خوراکی مشخصات کلی گل لادن رونده گل لادن یک گیاه رونده است و بومی آمریکای جنوبی و مرکزی می‌باشد. این گیاه می‌تواند به ارتفاع 2 متر رشد کند. این گل از انواع داربست مانند نرده‌ها، آلاچیق و ... بالا رفته و آن‌ها را با گل‌های زیبا پر می‌کند. گل‌ها به رنگ زرد و نارنجی هستن..

بذر گل آهار مکزیکی

5,000تومان

گل آهار مکزیکی مشخصات کلی گل آهار مکزیکی گل آهار مکزیکی بومی مکزیک و گواتمالا می باشد. این گل زیبا یک ساله، پرگل و پاکوتاه است. بوته آهار مکزیکی به ارتفاع 30 سانتی متر رشد می کند. این گیاه رشد آسانی داشته و به خوبی هم در زمین و هم گلدان یا سبدهای آویز قابل کاشت می باشد. گل آهار مکزیکی در مناطق گرمسیر، سردسیر و معتد..

بذر گل مینا چمنی قرمز

5,000تومان

گل مینا چمنی قرمز مشخصات کلی گل مینا چمنی قرمز  گل مینا چمنی پاکوتاه، پر گل و یک ساله می باشد. این گل به ارتفاع 15 تا 30 سانتی متر رشد می کند و در مناطق سردسیر تا گرمسیر قابل کاشت می باشد. گل ها قرمز رنگ بوده و مرکز آن ها سفید می باشد. بسیار زیبا هستند و برای کاشت در باغچه، گلدان، فضای سبز و ... مناسب می باشد...

بذر گل مینا چمنی سفید

5,000تومان

گل مینا چمنی سفید مشخصات کلی گل مینا چمنی سفید  گل مینا چمنی پاکوتاه، پر گل و یک ساله می باشد. این گل به ارتفاع 15 تا 30 سانتی متر رشد می کند و در مناطق سردسیر تا گرمسیر قابل کاشت می باشد. گل ها سفید رنگ و بسیار زیبا هستند و برای کاشت در باغچه، گلدان، فضای سبز و ... مناسب می باشد. گلدهی از بهار تا اواخر تابستا..

بذر گل رعنا زیبا

5,000تومان

گل رعنا زیبا دو رنگ مشخصات کلی گل رعنا زیبا رعنا زیبا سرده ای از گیاهان گلدار از خانواده آفتابگردان، بومی آمریکای شمالی و جنوبی است. این گل برای مصارف زینتی بسیار مورد توجه قرار گرفته. گل رعنا زیبا در مناطق سردسیر یک ساله و در مناطق گرم چند ساله می باشد. ساقه منشعب بود و حداکثر به ارتفاع 80 سانتی متر رشد می کند. هر..

بذر گل استبرق و گل زرین بال میکس

6,600تومان

گل استبرق و گل زرین بال میکس مشخصات کلی گل استبرق و گل زرین بال میکس این مجموعه بذر شامل بذر گل‌های استبرق (علف پروانه)، مینای چینی، گل تکمه‌ای، گل شب بو، گل ریحانی، گل اشرفی، گل زبان در قفا، سرخارگل، شقایق کالیفرنیایی، گل رعنا زیبا (سرده)، گل آیبریس، گل ستاره درخشان (لیاتریس)، گل عسل، گل لوپین، نعنا لیمو..

نمایش 1 تا 16 از 128 (8 صفحه)