پشن فروت

پشن فروت یک درخت رونده است که میوه های بسیار خوش طعم و باارزشی تولید می کند. اگر شرایط پشن فروت مساعد باشد درخت پشن فروت می تواند 4 فصل سال میوه بدهد و از این رو مقدار زیادی میوه در سال تولید می کند. پشن فروت تنوع بالایی دارد و به رنگ‎ها و طعم‎های مختلف دیده می‎شود.

نمایش شبکه:

بذر پشن فروت زرد فلاویکارپا

28,500تومان

این واریته از پشن فروت میوه های زرد رنگ تولید می‌کند که میوه ها می‌توانند به اندازه یک گریپ فروت بزرگ شوند. میوه ها پوست صاف و براقی دارند و طعم آن ها ترش و شیرین می‌باشد. پشن فروت زرد فلاویکارپا نیز مانند سایر گونه های پشن فروت به صورت بالارونده رشد می‌کند و می‌تواند به اندازه 6 متر در یک سال بزرگ شود. این پشن فروت باردهی ..

بذر پشن فروت بنفش

14,500تومان

این واریته از پشن فروت بنفش رنگ است و یک گیاه مقاوم می‌باشد که می‌تواند سرما را تا حد زیادی تحمل کند. گیاه پشن فروت بنفش مانند سایر گونه های پشن فروت به صورت بالارونده رشد می‌کند و برای بالا رفتن به یک پایه یا یک داربست نیاز دارد. این گیاه گل های بسیار زیبا و خوشبویی تولید می‌کند که گل ها در نهایت به میوه تبدیل می‌شوند. پشن..

تمام شد

بذر پشن فروت گراندیلا

7,300تومان

پشن فروت گراندیلا در مناطقی که دمای هوا در زمستان 3- تا 10 درجه سانتی‌گراد است قابل کاشت می‌باشد. این پشن فروت گل‌های سفید و صورتی با تارهای بنفش تولید می‌کند و دارای برگ‌های بزرگ قلبی شکل است. گل‌ها به قطر 10 سانتی‌متر هستند و عطر بسیار خوبی دارند. گل‎دهی از اواخر بهار تا اوایل پاییز انجام می‌شود. میوه‌ها گرد و نارنجی رنگ هستند، قطر میوه‌ها 8 سانت..

تمام شد

بذر پشن فروت کالاباش

2,400تومان

پشن فروت کالاباش یک واریته از پشن فروت است که میوه های آن بسیار خوش طعم و خوش عطر بوده، این گیاه رشد بسیار سریعی دارد و می‌تواند تا 10 متر رشد کند. این پشن فروت نیز مانند دیگر گیاهان پشن فروت به صورت بالا رونده رشد می‌کند و در آب و هوای سرد رشد بهتری نسبت به آب و هوای گرم دارد. گیاه پشن فروت کالاباش گل های بسیار زیبا و معطری به رنگ بنفش و..

تمام شد

بذر پشن فروت کادرانگولاریس غول پیکر

16,500تومان

پشن فروت کادرانگولاریس بزرگترین پشن فروت دنیا می‌باشد که وزن آن حدودا 4 کیلوگرم است. این میوه بسیار خوشمزه بوده و طعم آن کمی ترش می‌باشد. گیاه دارای شاخه های ضخیمی است و شاخه های آن نسبت به سایر گیاهان پشن فروت محکم تر و ضخیم تر می‌باشد. گیاه پشن فروت کادرانگولاریس دارای گل های بسیار زیبا و معطر به رنگ صورتی و بنفش است و برگ های آن بیضی شکل و صاف م..

تمام شد

بذر پشن فروت پیچ ساعتی می پاپ

48,000تومان

Maypop یا پیچ ساعتی یکی از اعضای خانواده گل ساعتی است و مانند دیگر اعضای این خانواده به صورت بالارونده رشد می کند و در کنار هر چیزی مثل درخت یا داربست که قرار بگیرید از آن بالا رفته و به دور آن می پیچد. این گونه از گل ساعتی میوه های سبز رنگی به وجود می آورد که در ابتدا سبز رنگ هستند و بعد از رسیدن کمی متمایل به نارنجی می شوند. میوه ها خوراکی هستند ..

تمام شد

بذر پشن فروت موزی

2,800تومان

پشن فروت موزی دارای شکلی شبیه به موز یا انبه می‌باشد. این میوه طعمی بی نظیر و بسیار عالی دارد، عطر و بوی آن نیز فوق العاده خوب است. پشن فروت موزی دارای ساقه های محکم و رونده است و مانند پیچک خود را به هر سطحی می‌چسباند. ارتفاع آن تا 7 متر هم می‌رسد. این میوه سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی است و برای بسیاری از بیماری ها مفید می‌باشد. پشن فروت موزی..

تمام شد

بذر پشن فروت قرمز

1,950تومان

این گونه از پشن فروت میوه های قرمز رنگی دارد که بسیار خوشمزه هستند. حدودا 500 گونه از پشن فروت وجود دارد که همه آن ها به صورت بالارونده و سریع رشد می‌کنند. اکثر گونه های پشن فروت بومی آمریکای جنوبی هستند. 50 مورد از گونه های پشن فروت دارای میوه های خوراکی هستند. همه گونه های پشن فروت گل های بسیار زیبا و خوشبویی تولید می‌کنند. میوه های پشن فروت علاو..

تمام شد

بذر پشن فروت طلایی

1,950تومان

گیاه پشن فروت طلایی دارای میوه های زرد رنگی است که قسمت درونی آن ها زرد یا نارنجی رنگ می‌باشند. میوه های این گونه از سایر گونه های پشن فروت بزرگ تر هستند و یک منبع غنی از ویتامین ها و آهن می‌باشند. درخت پشن فروت به صورت بالارونده رشد می‌کند و برای بالا رفتن به یک داربست نیاز دارد. گیاه پشن فروت طلایی باردهی بسیار بالایی دارد. این گیاه دارای گل های ..

تمام شد

بذر پشن فروت زرد آمازون

8,250تومان

پشن فروت زرد آمازون یا پشن فروت دوگل برزیلی با نام های زیادی معروف است، همچنین با نام پشن فروت خاکی در برزیل بسیار رایج می‌باشد. پشن فروت یک گیاه رونده است که به صورت تاک رشد می‌کند، این گیاه رشد سریعی دارد و گل‌های بسیار زیبایی به وجود می‌آورد. گیاه پشن فروت زرد آمازون میوه‌های بسیار خوشمزه‌ای تولید می&..

تمام شد

بذر پشن فروت دوگلی

1,800تومان

پشن فروت دوگلی به صورت پیچک خود را بالا می کشد. این گیاه دارای گل های فوق العاده زیبایی است که این گل ها سرانجام به میوه تبدیل می‌‌شوند. میوه ها گرد یا بیضی شکل هستند و 5 تا 20 سانتی متر قطر دارند. میوه ها بسیار خوشمزه بوده و طعم شیرینی دارند. این گیاه در جنوب شرقی آسیا بسیار محبوب است و برای میوه آن کشت می‌شود. پشن فروت دوگلی رشد سریعی دارد و مراق..

تمام شد

بذر پشن فروت ارغوانی یا میوه گل ساعتی

1,150تومان

گل ساعتی یا پشن فروت را گیاه شناسی که نام گذاری کرده به علت وجود رشته های نازک خار مانند میان گل، آن را به ساعت تشبیه نموده و به همین دلیل به آن گل ساعت میگویند. گیاه پشن فروت ارغوانی یک گیاه بالا رونده است و به وسیله پیچک‌هایی که دارد خود را به پایه‌هایی که برای بالا رفتن آن نصب می‌کنند، آویزان می‎کند و بالا می‌رود. برگ‌های گیاه پشن فروت ارغوانی پ..

تمام شد

بذر پشن فروت آمبیگوآ

11,000تومان

پشن فروت آمبیگوآ یک پشن فروت بسیار نادر است که رشد بسیار سریعی دارد و اندازه آن خیلی بزرگ می‌شود. این گیاه دارای گل های بسیار زیبایی است. گل ها دارای گلبرگ های صورتی هستند و کاسبرگ نیز دارای رشته های خاکستری، قرمز و بنفش می‌باشد. پشن فروت آمبیگوآ میوه های گرد بسیار خوشمزه ای تولید می‌کند، میوه ها به رنگ زرد یا نارنجی هستند و قطر آن ها 5 سانتی متر ا..

نمایش 1 تا 13 از 13 (1 صفحه)