تربچه و ترب

نمایش شبکه:

بذر تربچه صبحانه فرانسوی

12,500تومان

این تربچه قرمز رنگ است و قسمت پایینی آن به رنگ سفید است. اندازه تربچه‌ها 4 تا 5 سانتی‌متر می‌باشد و شکل مستطیلی دارند. بذرهای تربچه صبحانه فرانسوی هیرلوم (موروثی) هستند. گوشت تربچه ترد است و زمانی که تربچه‌ها جوان هستند تندی ملایمی دارند. این واریته رشد سریع و آسانی دارد و در آب و هوای خنک در یک مکان آفتابی به بهترین صورت رشد می..

بذر تربچه اسپارکلر

12,500تومان

تربچه اسپارکلر یکی از انواع تربچه‌های محبوب و بسیار خوش طعم می‌باشد. تربچه در میان سبزیجات همیشه از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. این تربچه ریشه‌های گرد قرمز پر رنگ تولید می‌کند، قسمت پایینی ریشه‌ها به رنگ سفید است. تربچه اسپارکلر بافت ترد و طعم بسیار خوبی دارد. تربچه‌ها طعم خود را مدت‌ها بعد از بلوغ نیز ..

بذر تربچه صورتی زیبا ارگانیک

12,500تومان

این تربچه ریشه های یکنواخت و تردی دارد و طعم آن بسیار عالی می باشد. این تربچه کیفیت بالایی دارد و بسیار مقاوم است و بذر آن به صورت ارگانیک رشد کرده است. دوره رشد و باردهی:26 روز..

بذر ترب سیاه شیرین

8,000تومان

ترب سیاه شیرین مشخصات کلی ترب سیاه شیرین ترب سیاه شیرین یک واریته زودرس است و برگ‌های راست و ریشه‌های استوانه‌ای تولید می‌کند که در انتها مخروطی شکل هستند. پوست این ترب، سیاه بوده و گوشت آن سفید است و طعم بسیار خوب و شیرینی دارد. ترب سیاه بسیار مقاوم است و عملکرد خوبی در خاک دارد.  ..

بذر ترب سفید دایکون

12,500تومان

ترب دایکون سفید و بلند است و یکی از ترب‌های مورد علاقه ژاپنی‌ها می‌باشد. این واریته به طور گسترده در ژاپن از اواخر تابستان تا پاییز کاشته می‌شود. گیاهان 40 روز بعد از کاشت به بلوغ می‌رسند. اندازه ترب‌ها به 45 تا 60 سانتی‌متر می‌رسد. ترب دایکون سفید و تقریبا مخروطی شکل است. گوشت ترب بسیار ترد بو..

بذر تربچه شانکیو نیمه بلند

6,000تومان

تربچه ها به اندازه 10 تا 13 سانتی متر رشد می کنند و پوست صورتی رنگ دارند. گوشت تربچه سفید رنگ بوده، عطر و طعم بسیاری خوبی دارد و ترد و شیرین می باشد. برگ ها نیز خوراکی هستند و بسیار خوش طعم می باشند. این واریته خیلی زود قابل برداشت است و دوره رشد و باردهی کوتاهی دارد و می توان آن را در سراسر سال کاشت. نام لاتین: Raphanus sativus دوره رشد..

تمام شد

بذر تربچه گوشت قرمز

7,200تومان

این تربچه معمولا به نام "تربچه هندوانه ای" نامیده می شود. بزرگ است و به 5 تا 10 سانتی متر می رسد. طعم شیرینی دارد و عطر ترب در آن زیاد است. دوره رشد و باردهی: 50 روز نام علمی: Raphanus sativus              ..

تمام شد

بذر تربچه ایستر چند رنگ مخلوط

6,000تومان

این مجموعه ترکیبی از چند رنگ زیبای صورتی، سفید و بنفش می باشد. ترکیب این چند رنگ در یک ظرف بسیار جالب است و شبیه تخم مرغ های رنگی عید هستند. این تربچه های رنگی نظر همه افراد از کودک تا بزرگسال را جلب می کند و برای همه جالب و جذاب می باشند.  نام لاتین: Raphanus sativus دوره رشد و باردهی: 30 روز..

تمام شد

بذر تربچه KN- براوو F1

400تومان

این واریته، تربچه های بنفش بسیار زیبا و جذابی تولید می کند. داخل تربچه ارغوانی کمرنگ و سفید با رگه های بنفش است. اندازه تربچه ها 20 تا 25 سانتی متر می باشد. تربچه ها از کیفیت بالایی برخوردار بوده و بسیار خوش طعم و شیرین هستند. این واریته برای فصل بهار و تابستان مناسب است.  نام لاتین: Raphanus sativus var. longipinnatus دوره رشد و با..

تمام شد

بذر تربچه Cherry Belle

12,500تومان

کلمه “Belle” در فرانسه به معنای زیباست و Cherry Belle یک نمونه زیبا از تربچه است که درست مانند تصاویر و پوسترهای موجود در فروشگاه‎های سبزیجات می‌باشد. تربچه‎ها دارای اندازه یکنواخت، کوچک، گرد، رنگ قرمز-صورتی و براق، گوشت ترد و سفید و طعم بسیار خوب هستند. تربچه Cherry Belle واقعا شبیه یک گیلاس قرمز می‌باشد. ان..

نمایش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)