نشا و نهال

نمایش شبکه:

نهال میوه اژدها یا دراگون‎فروت

25,000تومان

کاشت بذر برای همه امکان‌پذیر نیست. از علم سبز کردن بذر تا نگهداری آن که بگذریم، زمان زیادی نیاز است تا یک بذر تبدیل به نهال شود. میوه اژدها یا دراگون فروت یکی از گیاهان بسیار محبوب است که توجه افراد بسیاری را به خود جلب کرده، ولی ممکن است کاشت بذر آن برای همه مقدور نباشد. گروه بذرام با تولید نهال کمیاب و دوست داشتنی میوه اژدها این امکان را فرا..

نهال گوجی بری

120,000تومان

نهال گوجی بری مشخصات کلی نهال گوجی بری گوجی بری که همچنین با نام ولف بری نیز شناخته می‌شود، یک میوه با رنگ قرمز-نارنجی است و بومی هیمالیا می‌باشد. میوه‌های خوراکی حاوی مقدار زیادی آنتی اکسیدان، آمینو اسید، مواد معدنی و پروتئینی ضروری هستند. گیاه به صورت درختچه رشد می‌کند و در زمستان‌های سرد..

نهال لیمو قرمز

480,000تومان

نهال لیمو قرمز مشخصات کلی نهال لیمو قرمز لیمو قرمز، یک درخت با برگ های سبز تیره و گل های سفید است. این درخت چهار فصل بوده و در تمامی فصول گل و میوه می دهد. میوه ها پوست زرد مایل به قرمز دارند و درون میوهز قرمز روشن می باشد. اندازه لیموها 3 تا 5 سانتی متر است. این میوه بسیار مغذی سرشار از ویتامین..

-30%

نهال پلومریا هیبرید

350,000تومان 500,000تومان

نهال پلومریا مشخصات کلی نهال پلومریا پلومریا همچنین با نام فرانگی پانی نیز شناخته می شود، یک درختچه همیشه سبز با گل های بسیار زیبا می باشد. از نام های دیگر پلومریا می‌توان گل یاسمن و گل هاوایی را نام برد. گل پلومریا از محبوب ترین گل ها در جهان است و طرفداران زیادی دارد. درخت پلومریا ساقه ضخیمی و برگ های چ..

تمام شد

نهال گواوا

17,000تومان

گواوا یک درخت گرم‌سیری است که پرورش بسیار آسانی دارد و امکان کاشت آن در گلدان نیز ممکن می‌باشد. تحمل سرمای سطحی سبب شده تا در مناطق معتدل نیز بتواند زمستان را به سادگی طی کند، اگرچه با کاشت گواوا در گلدان امکان پرورش آن حتی در مناطق سردسیر نیز مقدور خواهد بود. گواوا یکی از گیاهان بسیار محبوب است که توجه افراد بسیاری را به خود جلب کرده، ولی ممکن است..

تمام شد

نهال پشن فروت ارغوانی

32,000تومان

کاشت بذر برای همه امکان‌پذیر نیست. از علم سبز کردن بذر تا نگهداری آن که بگذریم، زمان زیادی نیاز است تا یک بذر تبدیل به نهال شود. پشن فروت ارغوانی یکی از گیاهان بسیار محبوب است که توجه افراد بسیاری را به خود جلب کرده، ولی ممکن است کاشت بذر آن برای همه مقدور نباشد. گروه بذرام با تولید نهال کمیاب و دوست داشتنی پشن فروت ارغوانی این امکان را فراهم ساخته..

تمام شد

نهال پاپایا

280,000تومان

نهال پاپایا مشخصات کلی نهال پاپایا کاشت بذر برای همه امکان‌پذیر نیست. از علم سبز کردن بذر تا نگهداری آن که بگذریم، زمان زیادی نیاز است تا یک بذر تبدیل به نهال شود. پاپایا یا خربزه درختی یکی از گیاهان بسیار محبوب است که توجه افراد بسیاری را به خود جلب کرده، ولی ممکن است کاشت بذر آن برای همه مقدور نباشد. گروه بذ..

تمام شد

نهال نخل مسافر

750,000تومان

نهال نخل مسافر مشخصات کلی نهال نخل مسافر نخل مسافر یک گیاه گرمسیری بومی ماداگاسکار از خانواده پرنده بهشتی می‌باشد. این نخل بسیار زیبا و منحصر به فرد است. نخل مسافر به ارتفاع 10 تا 20 متر می‌رسد. برگ های این نخل شبیه یک بادبزن هستند که به صورت منظم در کنار هم قرار گرفته اند. قسمت انتهایی برگ ها زرد و نارنج..

تمام شد

نهال موز کاوندیش پاکوتاه

150,000تومان

نهال موز کاوندیش مشخصات کلی نهال موز کاوندیش موز کوندیش پاکوتاه بومی جنوب شرقی آسیا است که در آب و هوای گرمسیری تا نیمه سردسیر قابل کاشت است. این گیاه سرما را تا دمای صفر درجه سانتی گراد تحمل می کند. اگر به خوبی به موز کاوندیش توجه شود، رشد سریعی دارد و یک گیاه بسیار عالی برای کاشت در گلدان می‌باشد. بنابراین د..

تمام شد

نهال موز والری سردسیری

150,000تومان

موز والری سردسیری مشخصات کلی موز والری سردسیری موز والری یکی از ارقام تجاری و از خوش طعم ترین واریته های موز به شمار می آید و در بسیاری از باغ ها و گلخانه های دنیا پرورش داده می شود. این واریته سرما را نسبت به سایر ارقام موز بیشتر تحمل می کند. موز والری پابلند بوده و به ارتفاع 4 تا 5 متر رشد می کند. این موز را در گ..

تمام شد

نهال لیمو انگشتی

0تومان

لیمو انگشتی مشخصات کلی لیمو انگشتی لیمو انگشتی همچنین با نام لیمو خاویاری نیز شناخته می شود، یک درختچه بومی استرلیا با برگ های سبز تیره و گل های سفید است. این درختچه چهار فصل بوده و در تمامی فصول گل و میوه می دهد. میوه ها استوانه ای کشیده و سبز رنگ هستند. این میوه بسیار مغذی سرشار از ویتامین C و آنتی اکسیدان می باش..

تمام شد

نهال فیسالیس زرد

28,000تومان

فیسالیس یک میوه استوایی است که انواع مختلفی دارد. معمولا فیسالیس زرد به صورت تجاری کشت می‌شود و البته طعم و مزه فوق‌العاده خوبی دارد. در بین ارقام مختلف فیسالیس زرد، واریته به نام گلدای (به لاتین: Goldie) توانایی بالایی در تولید میوه دارد. نهال‌های تولید شده فیسالیس، از همین واریته می‌باشند. همچنین توانایی تولید میوه حتی در فضای محدود و گلدان کوچک ..

تمام شد

نهال شوگر اپل سبز

37,000تومان

شوگر اپل یکی از میوه های گرمسیری بومی مناطق گرمسیری آمریکا و غرب هند می باشد. میوه ها گرد یا مخروطی شکل هستند و قطر آن ها 5 تا 10 سانتی متر می باشد. وزن هر میوه 100 تا 240 گرم است. پوست میوه ضخیم بوده و دارای برجستگی می باشد. این واریته از شوگر اپل دارای پوست سبز رنگ و گوشت سفید است و طعم بسیار خوبی دارد، طعم شوگر اپل تقریبا شبیه آناناس است. این می..

تمام شد

نهال رازبری قرمز

185,000تومان

نهال رازبری مشخصات کلی نهال رازبری کاشت بذر برای همه امکان‌پذیر نیست. از علم سبز کردن بذر تا نگهداری آن که بگذریم، زمان زیادی نیاز است تا یک بذر تبدیل به نهال شود. رازبری یکی از گیاهان بسیار محبوب است که توجه افراد بسیاری را به خود جلب کرده، ولی ممکن است کاشت بذر آن برای همه مقدور نباشد. گروه بذرام با تول..

تمام شد

نهال توت‌فرنگی

7,500تومان

کاشت بذر برای همه امکان پذیر نیست. از علم سبز کردن بذر تا نگهداری آن که بگذریم، زمان زیادی نیاز است تا یک بذر تبدیل به نهال شود. گروه بذرام سعی دارد با تولید نهال گیاهان کمیاب و عرضه آن به تمام علاقمندان باغبانی و کشاورزی برای داشتن یک نهال دوست داشتنی و با ارزش یاری دهد. از این رو شما با سفارش نهال مورد علاقه خود آن را درب منزل یا محیط کار تحویل ب..

تمام شد

نهال تمر هندی

42,000تومان

کاشت بذر برای همه امکان‌پذیر نیست. از علم سبز کردن بذر تا نگهداری آن که بگذریم، زمان زیادی نیاز است تا یک بذر تبدیل به نهال شود. تمر هندی یکی از گیاهان بسیار محبوب است که توجه افراد بسیاری را به خود جلب کرده، ولی ممکن است کاشت بذر آن برای همه مقدور نباشد. گروه بذرام با تولید نهال کمیاب و دوست داشتنی تمر هندی این امکان را فراهم ساخته تا در دسترس افر..

نمایش 1 تا 16 از 26 (2 صفحه)