نشا و نهال

نمایش شبکه:
تمام شد

نهال آدنیوم arabicum

18,500تومان

آدنیوم arabicum یکی از واریته‌های آدینوم است که برای شکل ظاهری بسیار زیبا، ویژگی‌‌های گل‎ها و برگ‌های آن پرورش داده می‌شود. آدنیوم‌ها از گیاهانی هستند که برای پرورش در گلدان و نگه داری در خانه بسیار مناسب هستند و به طور طبیعی به شکل بونسای رشد می‌کنند. آدنیوم arabicum دارای برگ‎هایی با سطح وسیع به طول 5 تا 12 سانتی متر و عرض 6 تا 8 سانتی متر است. ب..

تمام شد

نهال آدنیوم multiflorum

19,500تومان

آدنیوم multiflorum یکی از شناخته شده ترین آدنیوم‌های آفریقای جنوبی است. این واریته در زمستان زمانی که بیشتر گیاهان خفته هستند گل می‌دهد، این درختچه شاداب با گل‌های زیبا و درخشان خود محیط کسل کننده را به یک محیط بسیار زیبا و جذاب تبدیل می‌کند. گل‌های آدنیوم multiflorum دارای طیف رنگ‎های قرمز پررنگ، صورتی و سفید می‌باشند. این واریته آدنیوم یک درختچه ..

تمام شد

نهال آدنیوم obesum

7,000تومان

گل آدنیوم یا رز بیابانی یک گیاه قوی است که  در آب و هوای گرم و خاک خشک مقاومت بسیار بالایی دارد. گل آدنیوم زمانی که در گلدان کاشته شده و در خانه نگهداری شود عملکرد بسیار خوبی دارد، زیرا شرایط را می‌توان همیشه تحت نظر داشت. در واقع گل آدنیوم یک گیاه ایده‌آل برای نگه‌داری در خانه است. ساقه گیاه آدنیوم قطور است که آن را به بونسای ش..

تمام شد

نهال آدنیوم swazicum

19,500تومان

گل آدنیوم یک گل بسیار زیباست که مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است. این گیاه بومی آفریقا بوده و دارای گلهای بزرگ و فوق العاده زیبا می‌باشد. گل آدنیوم را می توان در گلدان کاشت و در خانه نگه‌داری کرد. آدنیوم یک گیاه قوی و سازگار است. ساقه گیاه آدنیوم قطور است که آن را به بونسای شبیه کرده است. این گیاه در ساقه خود آب را دخیره می کند و در زمان کم آبی..

تمام شد

نهال بلوبری اونیل (O’Neal)

87,000تومان

نهال بلوبری اونیل (O’Neal) مشخصات کلی نهال بلوبری اونیل (O’Neal) نهال بلوبری اونیل (O’Neal) یکی از بهترین واریته‌های بلوبری است که قادر به تحمل گرما تا دمای 35 درجه سانتی‌گراد می‌باشد. این واریته در مناطقی که دمای هوا در زمستان 1- تا 29- درجه سانتی‌گراد است به خوبی رشد می‌کند. بلوبری درخت بسیار دوست‌داشتنی است که ه..

تمام شد

نهال بلوبری جنوبی میکس

27,000تومان

بلوبری درخت بسیار دوست‌داشتنی است که همه علاقمند به داشتن حداقل یک گلدان از آن در باغچه یا پاسیو هستند. اما در ایران به دلیل شرایط محیطی گرم امکان کاشت و پرورش درخت بلوبری مخصوصا در فصل تابستان و گرما نیست. گرچه بیشتر ارقام بلوبری سردسیری هستند اما همه واریته‌های بلوبری این‌طور نمی‌باشند. بلوبری از نظر تحمل به گرما به دو دسته بلوبری‌های شمالی (یا ه..

تمام شد

نهال بلوبری طلای آبی

65,000تومان

بلوبری طلای آبی (به لاتین: BlueGold)  واریته میان فصل است که تولید بالایی دارد. بوته‌ها به صورت فشرده رشد می‌کنند و میوه آن بسیار شیرین و خوش طعم است. این واریته بلوبری مناسب کاشت در زمین باز است و سرمای زمستان را به خوبی تحمل می‌کند. درخت بالغ بلوبری طلای آبی تا 1.8 متر رشد می‌کند. این واریته به راحتی دمای -25 درجه سانتی‌گراد را در زمستان تحمل می‌..

تمام شد

نهال بلک بری

75,000تومان

عنوان محصول مشخصات کلی نهال بلک بری بلک بری یکی از انواع میوه‌های سردسیری محبوب است که ارزش اقتصادی بسیار بالایی دارد. این گیاه میوه‌های سیاه رنگ بسیار خوش طعم تولید می‌کند. میوه‌ها در ابتدا سبز رنگ هستند و بعد از رسیدن رنگ آن‌ها تیره می‌شود. گیاه بلک بری در مناطق سردسیر، نیمه سرد..

تمام شد

نهال تمر هندی

42,000تومان

کاشت بذر برای همه امکان‌پذیر نیست. از علم سبز کردن بذر تا نگهداری آن که بگذریم، زمان زیادی نیاز است تا یک بذر تبدیل به نهال شود. تمر هندی یکی از گیاهان بسیار محبوب است که توجه افراد بسیاری را به خود جلب کرده، ولی ممکن است کاشت بذر آن برای همه مقدور نباشد. گروه بذرام با تولید نهال کمیاب و دوست داشتنی تمر هندی این امکان را فراهم ساخته تا در دسترس افر..

تمام شد

نهال توت‌فرنگی

7,500تومان

کاشت بذر برای همه امکان پذیر نیست. از علم سبز کردن بذر تا نگهداری آن که بگذریم، زمان زیادی نیاز است تا یک بذر تبدیل به نهال شود. گروه بذرام سعی دارد با تولید نهال گیاهان کمیاب و عرضه آن به تمام علاقمندان باغبانی و کشاورزی برای داشتن یک نهال دوست داشتنی و با ارزش یاری دهد. از این رو شما با سفارش نهال مورد علاقه خود آن را درب منزل یا محیط کار تحویل ب..

تمام شد

نهال رازبری قرمز

85,000تومان

نهال رازبری مشخصات کلی نهال رازبری کاشت بذر برای همه امکان‌پذیر نیست. از علم سبز کردن بذر تا نگهداری آن که بگذریم، زمان زیادی نیاز است تا یک بذر تبدیل به نهال شود. رازبری یکی از گیاهان بسیار محبوب است که توجه افراد بسیاری را به خود جلب کرده، ولی ممکن است کاشت بذر آن برای همه مقدور نباشد. گروه بذرام با تول..

تمام شد

نهال شوگر اپل سبز

37,000تومان

شوگر اپل یکی از میوه های گرمسیری بومی مناطق گرمسیری آمریکا و غرب هند می باشد. میوه ها گرد یا مخروطی شکل هستند و قطر آن ها 5 تا 10 سانتی متر می باشد. وزن هر میوه 100 تا 240 گرم است. پوست میوه ضخیم بوده و دارای برجستگی می باشد. این واریته از شوگر اپل دارای پوست سبز رنگ و گوشت سفید است و طعم بسیار خوبی دارد، طعم شوگر اپل تقریبا شبیه آناناس است. این می..

تمام شد

نهال فیسالیس زرد

28,000تومان

فیسالیس یک میوه استوایی است که انواع مختلفی دارد. معمولا فیسالیس زرد به صورت تجاری کشت می‌شود و البته طعم و مزه فوق‌العاده خوبی دارد. در بین ارقام مختلف فیسالیس زرد، واریته به نام گلدای (به لاتین: Goldie) توانایی بالایی در تولید میوه دارد. نهال‌های تولید شده فیسالیس، از همین واریته می‌باشند. همچنین توانایی تولید میوه حتی در فضای محدود و گلدان کوچک ..

نهال میوه اژدها یا دراگون‎فروت

7,500تومان

کاشت بذر برای همه امکان‌پذیر نیست. از علم سبز کردن بذر تا نگهداری آن که بگذریم، زمان زیادی نیاز است تا یک بذر تبدیل به نهال شود. میوه اژدها یا دراگون فروت یکی از گیاهان بسیار محبوب است که توجه افراد بسیاری را به خود جلب کرده، ولی ممکن است کاشت بذر آن برای همه مقدور نباشد. گروه بذرام با تولید نهال کمیاب و دوست داشتنی میوه اژدها این امکان را فرا..

تمام شد

نهال پاپایا

95,000تومان

نهال پاپایا مشخصات کلی نهال پاپایا کاشت بذر برای همه امکان‌پذیر نیست. از علم سبز کردن بذر تا نگهداری آن که بگذریم، زمان زیادی نیاز است تا یک بذر تبدیل به نهال شود. پاپایا یا خربزه درختی یکی از گیاهان بسیار محبوب است که توجه افراد بسیاری را به خود جلب کرده، ولی ممکن است کاشت بذر آن برای همه مقدور نباشد. گروه بذ..

تمام شد

نهال پشن فروت ارغوانی

32,000تومان

کاشت بذر برای همه امکان‌پذیر نیست. از علم سبز کردن بذر تا نگهداری آن که بگذریم، زمان زیادی نیاز است تا یک بذر تبدیل به نهال شود. پشن فروت ارغوانی یکی از گیاهان بسیار محبوب است که توجه افراد بسیاری را به خود جلب کرده، ولی ممکن است کاشت بذر آن برای همه مقدور نباشد. گروه بذرام با تولید نهال کمیاب و دوست داشتنی پشن فروت ارغوانی این امکان را فراهم ساخته..

نمایش 1 تا 16 از 17 (2 صفحه)