گیاهان گوشت خوار

نمایش شبکه:

بذر گیاه حشره خوار دروزرا اسپاتولاتا

20,000تومان

گیاه حشره خوار دروزرا اسپاتولاتا مشخصات کلی گیاه حشره خوار دروزرا اسپاتولاتا گیاه حشره خوار دروزرا اسپاتولاتا یکی از انواع گیاهان حشره خوار یا گوشتخوار بسیار زیبا و جذاب است که دارای برگ های قاشقی شکل می باشد. این گیاه یه طور طبیعی در جنوب شرقی آسیا، جنوب چین و ژاپن تا سرزمین های شرقی استرالیا و تاسمانی و نیوزیلند ..

تمام شد

بذر گیاه گوشتخوار ساراسنیا پورپورآ

4,900تومان

گیاه ساراسنیا پورپورآ یک گیاه گوشتخوار است و از حشرات و موجودات کوچک تغذیه می‌کند. این گیاه بسیار جذاب و شگفت انگیز است و دارای برگ های عجیبی می‌باشد و از معروف ترین گیاهان گوشتخوار است. گیاه گوشتخوار ساراسنیا یک گیاه مقاوم است و رشد سریعی دارد. این گیاه با نام گیاه کوزه دار نیز نامیده می‌شود و به دلیل شکل ظاهری که دارد به این اسم معروف است.  ..

تمام شد

بذر گیاه گوشت خوار کبری

3,500تومان

لیلی کبری یا گیاه کبری California pitcher plant به دلیل شباهت آن به مار کبری نام گذاری شده است. این گیاه با شکل منحصر به فرد خود شباهت زیادی به یک کبری آماده برای حمله است. مخصوصا قسمت بالایی چنگال مانند آن با تفاوت رنگی که دارد همانند زبان مار کبری است. گیاه گوشت خوار کبری بومی کالیفرنیای شمالی و ارگون است.  نام علمی: Darlington..

تمام شد

بذر گیاه حشره خوار ساراسنیا لئوکوفیلا

5,400تومان

گیاه حشره خوار ساراسنیا لئوکوفیلا یکی از گونه های گیاهان گوشتخوار است. این گیاه بسیار زیبا و جذاب است و همچنین با نام گیاه کوزه دار نیز شناخته می‌شود. گیاه ساراسنیا لئوکوفیلا دارای گل های قرمز و خوشه های برگ راست، توخالی و کوزه مانند می‌باشد. برگ ها زمینه سفید دارند که در قسمت بالای آن ها رگه های ارغوانی رنگ موجود است. ارتفاع این گیا..

تمام شد

بذر ونوس حشره خوار میکس آمریکایی

3,900تومان

ونوس حشره خوار یا گیاه گوشت خوار ونوس یکی از بی‎نظیرترین گیاهان گوشت خوار دنیا است. ونوس با تله های فعال خود توانایی شکار سریع حشراتی مانند مگس، انواع پشه و برخی سوسک ها را دارد. همین طور می تواند از کرم به راحتی تغذیه کند. این محصول شامل ارقام بسیار زیبایی از ونوس است که به صورت مخلوط عرضه می شود. چند نوع از کمیاب ترین انواع ونوس در این م..

تمام شد

بذر ونوس حشره خوار

3,800تومان

ونوس حشره خوار یکی از محبوب ترین و ارزشمند ترین گیاهان گوشت خوار در دنیا است. راز های زیادی در این گیاه نهفته است اما زیباترین خصیصه این گیاه گوشت خوار سرعت عمل در گرفتن حشرات است. به دام انداختن حشراتی مانند مگس٬ پشه و حتی سوسک ها سرعت عمل زیادی نیاز دارد و ونوس حشره خوار در این کار خبره است. علاوه بر این گیاه از زیبایی بی وصفی برخوردار است به گون..

تمام شد

بذر نپنتس گوشت خوار

3,500تومان

نپنتس یکی از انواع گیاهان گوشت خوار است که نیتروژن مورد نیاز خود را از حشات و موجودات ریز تامین می نماید. این گیاه برگ هایی به شکل کوزه دارد که درون آن شیره اسیدی وجود دارد و لبه آن همیشه لیز است. حشرات با نشستن روی لبه کوزه به درون آن سر می خورند و با اسید گیاه تجزیه می شوند. این گیاه از جمله گیاهان با رشد مناسب و پرورش آسان است. نام علمی: ..

نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)