کدوتنبل

کدوتنبل (به انگلیسی: Pumpkin) نوعی کدو است که معمولا رنگ نارنجی دارد. کدوتنبل می‌تواند اندازه بسیار بزرگی داشته باشد به طوری‌که بزرگ‌ترین کدوتنبل دنیا بیش از 2000 پوند یا هزار کیلوگرم وزن داشته است. کدوتنبل مصارف مختلفی دارد. از مصرف گوشت آن گرفته تا تخم کدو تا مصارف زینتی از جمله فواید کدوتنبل‌هاست.

نمایش شبکه:

بذر کدو تنبل دولسی دی هورنو

28,000تومان

کدو تنبل دولسی دی هورنو مشخصات کلی کدو تنبل دولسی دی هورنو کدو تنبل دولسی دی هورنو یک واریته گرد و مسطح با پوست نارنجی تا سبز تیره و گوشت زرد-نارنجی است. در سطح پوست این کدو برآمدگی‌هایی وجود دارد. این کدو بسیار مقاوم است. کدو تنبل دولسی دی هورنو به دلیل طعم بسیار خوبی که دارد معروف شده است و یکی از بهتری..

بذر کدو تنبل لنا دی ناپولز

16,500تومان

کدو تنبل لنا دی ناپولز مشخصات کلی کدو تنبل لنا دی ناپولز کدو تنبل لنا دی ناپولز، کدوهای بلندی تولید می‌کند. ارتفاع هر کدو 50 تا 70 سانتی‌متر و قطر آن 15 تا 18 سانتی‌متر می‌باشد. پوست کدو سبز بوده و خطوط زرد رنگی در آن وجود دارد و گوشت آن نیز زرد مایل به نارنجی می‌باشد. کدو تنبل لنا دی ..

بذر کدو تنبل دلیکا

28,000تومان

کدو تنبل دلیکا مشخصات کلی کدو تنبل دلیکا کدو تنبل دلیکا شکل گرد و پهنی دارد. این کدو بسیار جذاب و منحصر به فرد است. پوست آن به رنگ سبز تیره و گوشت آن نارنجی می‌باشد. وزن هر کدو به 1/5 تا 2 کیلوگرم می‌رسد. عطر و طعم عالی و بسیار شیرینی دارد  و دوره رشد و باردهی آن کوتاه است. کدو دلیکا یکی از محبو..

بذر کدو تنبل مارینا دی کیوجا

28,000تومان

پوست چروکیده و حباب دار عجیب به رنگ سبز-آبی و اندازه ای متوسط دارد. حدود 3 تا 6 کیلو وزن هر کدوتنبل می شود. یک رقم زینتی و البته خوراکی محسوب می شود. این کدو تنبل ایتالیایی است. برای توصیف طعم و مزه این کدو همین کافی است که بدانید 3 غذای ویژه ایتالیایی به نام های گنوچی، راویولی و کولیناری از این کدو تهیه می شود. دوره رشد و باردهی: 100 روز..

بذر کدو تنبل کوچک جک بی

12,500تومان

کدو تنبل کوچک جک بی مشخصات کلی (کدو تنبل کوچک جک بی) کدو تنبل کوچک جک بی یک نوع کدوی مینیاتوری است که میوه‌هایی کوچک و جالب با قطر 6 تا 10 سانتی‌متر تولید می‌کند. این کدو به رنگ نارنجی روشن است. کدو تنبل جک بی برای مصرف خوراکی و دکوری مناسب می‌باشد.  کاشت بذر (کدو تنبل کوچک جک بی) ..

بذر کدو تنبل جراح دل

18,500تومان

کدو تنبل جراح دل مشخصات کلی کدو تنبل جراح دل کدو تنبل جراح دل دارای پوست آبی روشن تا خاکستری است و گوشت آن نارنجی رنگ می‌باشد. شیارهای عمیقی روی پوست کدو وجود دارد. کدوها اندازه متوسط تا بزرگی دارند. معمولا وزن هر کدو به 3 تا 8 کیلو می‌رسد. در برخی شرایط، این کدو می‌تواند به کدوی خیلی بزرگی تبدیل شود..

بذر کدو تنبل آتلانتیک غول پیکر

48,000تومان

بنی مایر در سال 2014 با تولید کدوتنبلی معادل با وزن 2323.7 پوند معادل با 1054 کیلوگرم رکورد سنگین ترین کدوتنبل دنیا را جا به جا کرد! رکوردهای بالاتری هم از این کدوتنبل در سال‌های بعد به ثبت رسیده که در اینترنت قابل جستجو هستند. میوه های بسیار بزرگ به رنگ نارنجی با عظمت و جذاب می باشد. برای رسیدن به درشت ترین حالت میوه ها باید رشد میوه ها را..

تمام شد

بذر کدوتنبل گوزن بزرگ

28,000تومان

یکی از ارقام غول پیکر و بسیار بزرگ کدوتنبل در دنیا کدوتنبل "گوزن بزرگ" می باشد. این کدوتنبل وزنی معادل با 25 تا 60 کیلوگرم دارد. البته رکوردهایی از محصول این واریته که بسیار بیشتر از این ارقام است بدست آمده. بسیار چشم‌گیر است و با رنگ نارنجی خود تقریبا هر نظری را به خود جلب می کند. در آمریکا از کدوتبل‌های بدست آمده از این و..

تمام شد

بذر کدوتنبل گردوی سفید پرووانس

24,000تومان

اصل این واریته از کدو تنبل برای جنوب فرانسه است. شکل کبریتی، قهوه ای مایل به زرد و متوسط تا کمی درشت. وزن این کدو تنبل 4 تا 7 کیلوگرم است. این کدو تنبل بی نظیر در فرانسه به صورت برش خورده (قاچ) در سوپر مارکت ها و میوه فروشی ها به فروش می رسد. ماندگاری بسیار زیادی دارد که قابلیت انبار داری آن را آسان می کند. دوره رشد و باردهی: 125 روز نام لاتی..

تمام شد

بذر کدوتنبل پای جدید انگلیسی

5,600تومان

این کدو تنبل در اندازه های کوچک است و وزن آن معمولا 2 تا 3 کیلوگرم می باشد. پوست نارنجی بسیار زیبایی دارد، گوشت آن بسیار خوش طعم و شیرین بوده و برای درست کردن کیک و پای خیلی مناسب می باشد. بذرهای این کدوتنبل به صورت ارگانیک به دست آمده اند و برای حاصل شدن آن ها از هیچ گونه آفت کش و کود شیمیایی استفاده نشده است، همچین بذرهای این کدوتنبل موروثی (Heir..

تمام شد

بذر کدوتنبل عمامه ترکی

5,700تومان

این کدوتنبل بی شباهت به عمامه ترکی نیست، به همین خاطر این نام را بر روی آن نهادند. رنگارنگ و زیباست. به غیر از ارزش غذایی بالای این کدوتنبل که طعمی مشابه سیب زمینی دارد، در خانه آرایی و دکوراسیون نیز استفاده می شود. رنگ های تو در توی تیره و روشن و ظاهر متفاوت آن نظر هر کسی را به خود جلب می کند. نام لاتین: Cucurbita maxima دوره رشد و بارد..

تمام شد

بذر کدوتنبل دختر دارچینی PMR F1

14,500تومان

کدوتنبل دختر دارچینی در سال 2015 معرفی شد. بسیار بسیار بسیار خوش خوراک است و البته کدویی زینتی است. علت نام گذاری این کدوتنبل احتمالا به دلیل پوست و و شکل ظاهری آن است. هر بوته 3 تا 4 کدو تولید می کند که رقم بالایی در تولید است و هر کدوتنبل آن وزنی حدود 1.5 تا 3 کیلوگرم خواهد داشت. رنگ درخشانی دارد به طوری که هر چشمی را به خود جلب می کند. بوته ها م..

تمام شد

بذر کدو تنبل کوینزلند آبی

1,850تومان

کدو تنبل استثنایی کویینزلند، که به کویینزلند آبی (رنگ آبی) معروف است، بومی منطقه کویینزلند استرالیا می باشد. رنگ این کدو تنبل آبی تا خاکستری است. منشاء این نوع از کدو تنبل به سایل 1920 باز می گردد. جثه متوسط تا حدی بزرگ دارد، این کدو تنبل مقاومت زیادی به انواع آب و هوا دارد ولی دوست دار هوای گرم و آفتابی است. شیرین، خشک و دارای گوشت عمیق نارنجی. من..

تمام شد

بذر کدو تنبل ماموت گلد

25,800تومان

کدو تنبل ماموت گلد مشخصات کلی کدو تنبل ماموت گلد کدو تنبل ماموت گلد یک واریته بزرگ، گرد، دارای پوست نارنجی طلایی صاف و گوشت نارنجی است و طعم بسیار خوبی دارد. این کدو می‌تواند به وزن 9  کیلو برسد. در شرایط خوب این کدو می‌تواند به وزن 23 کیلو برسد. کدو تنبل ماموت گلد یک واریته فوق العاده است و عملکرد ب..

تمام شد

بذر کدو تنبل عروسک سفالی F1

28,500تومان

این واریته کدوتنبل یک رقم جدید است که به رنگ صورتی است. مقاومت بالایی به کپک و انواع قارچ دارد. طعم شیرین و خوش مزه ای دارد که در کیک، سوپ و دیگر غذاها در آشپزی از آن استفاده می شود. وزن این کدوتنبل 8 تا 10 کیلوگرم است. گوشت عمیق با بافتی مناسب دارد. دوره رشد و باردهی: 110 روز نام لاتین: Pumpkins نام علمی: Cucurbita maxima       ..

تمام شد

بذر کدو تنبل ستاره‌ای

5,800تومان

کدو تنبل ستاره‌ای مشخصات کلی کدو تنبل ستاره‌ای کدو تنبل ستاره‌ای گرد و کوچک بوده و 10 زائده انگشت مانند از آن خارج شده است که ظاهری ستاره‌ای شکل به آن می‌بخشد. این کدو بسیار زیبا و جذاب است و طعم بسیار خوبی هم دارد. باردهی بوته بسیار بالاست و دوره رشد و باردهی نسبت به سایر واریته‌های کدو تنبل کوتاه تر است. کاشت ..

نمایش 1 تا 16 از 18 (2 صفحه)