ذرت

نمایش شبکه:
تمام شد

بذر ذرت اکسترا تندر F1

560تومان

این واریته کیفیت فوق العاده بالایی دارد و طعم آن بسیار خوب می‌باشد. این ذرت به رنگ سفید بوده و طعم آن شیرین است. طول ذرت ها 17 تا 20 سانتی متر می‌باشد. ذرت اکسترا تندر دارای پوست سبز رنگی است که به خوبی قسمت درونی را می‌پوشاند. این واریته مقاومت بالایی در برابر آفات و بیماری ها دارد و در برابر سرما، کپک، سوختگی برگ و پژمردگی مقاوم اس..

بذر ذرت دندان زمین

6,800تومان

این ذرت بی نظیر ترین ترکیب رنگی ذرت در دنیا را دارد. رنگ هایی که کمتر کسی تا به حال دیده. طلایی، نارنجی، مشکی، سبز، صورتی، آبی و رنگ هایی بینابین این رنگ ها زیبایی خاصی به این ذرت داده اند. این واریته ذرت عموما به استفاده تزیینی و یا تهیه آدر ذرت دارد. بلال های این ذرت بزرگ و بین 20 تا 25 سانتی متر است، همچنین دارای دانه نسبتا درشتی است.  ن..

بذر ذرت شیرین 007r F1

7,800تومان

ذرت شیرین هیبرید مشخصات کلی ذرت شیرین 007r F1 ذرت شیرین هیبرید، یک واریته زودرس و بسیار بازار پسند می‌باشد. سایز ذرت‌ها 22 سانتی‌متر و رنگ آن‌ها زرد است و پوشش ذرت‌ به رنگ سبز تیره می‌باشد. ذرت شیرین هیبرید 007r F1 دارای عملکرد بالا، دانه بندی کامل و بوته‌های قوی است که مقاومت بالایی به بیماری‌های زنگ معمولی، بلایت..

تمام شد

بذر ذرت شیرین طلایی بانتام

9,800تومان

ذرت شیرین طلایی بانتام مشخصات کلی ذرت شیرین طلایی بانتام ذرت شیرین طلایی بانتام یک واریته زودرس است که به ارتفاع 2 متر رشد می‌کند. ذرت‌ها نیز اندازه بزرگی دارند و دارای چوب ضخیمی می‌باشند. رنگ این ذرت زرد طلایی است و طعم بسیار خوب و شیرینی دارد. ذرت شیرین طلایی بانتام مقاومت بالایی در برابر آفات و بیماری‌ها دارد. ..

تمام شد

بذر ذرت شیرین نان شکری F1

5,450تومان

ذرت شیرین نان شکری با تکتولوژی اصلاحی  sugary enhanced (se+) توانسته یکی از شیرین ترین و پرتولیدترین ارقام ذرت در جهان باشد. این ذرت شیرین طولانی ترین دوره برداشت را در بین تمامی ارقام ذرت شیرین در جهان دارد. ریشه های قوی و مستحکم و برگ های درخشان به همراه آرایش زیبا و یکنواخت دانه های ذرت این واریته را بی نظیر کرده است. همچنین این ذرت توانایی تحمل..

تمام شد

بذر ذرت قرمز فلینت

4,500تومان

ذرت قرمز فلینت مشخصات کلی ذرت قرمز فلینت ذرت قرمز فلینت دارای ساقه‌ای محکم است که ارتفاع آن به 2/5 تا 3 متر هم می‌رسد. اندازه هر کدام از ذرت‌ها 15 تا 17 سانتی‌متر می‌باشد که دارای 12 تا 16 ردیف از دانه‌های قرمز پررنگ است، نوک دانه‌ها کمی مایل به زرد می‌باشد. این ذرت یک گونه کمیاب، متنوع و بسیار خوشمزه بوده و بسیار ..

تمام شد

بذر ذرت مقاوم F1

20تومان

این ذرت زرد رنگ و بسیار پر محصول است به شکلی که برخلاف دیگر واریته های ذرت پف فیلی (پاپ کورن) بلال های بسیار بلندی تولید می کند. برای درست کردن ذرت بو داده از این ذرت استفاده می شود. اندازه این ذرت 20 تا 23 سانتی متر می باشد. شکل، اندازه و چینش دانه های ذرت به گونه ای است که جداسازی آن از ساقه بلال بسیار راحت می باشد و این کار را حتی با دست می توان..

بذر ذرت نقاشی کوهستان

8,700تومان

فوق العاده زودرس، با طراوت و رنگارنگ. این واریته برای زودرسی، مقاوت و زیبایی توسعه یافته و اولین بار در کوه های مونتانا این واریته یافت شده است. بذر های توپر، براق و زیبایی دارد. این ذرت برای مصارف تازه خوری، کباب کردن و تولید آرد ذرت مناسب است. بذور این واریته از ذرت به صورت ارگانیک رشد یافته و دارای تاییدیه MOFGA می باشد. بذرهای این ..

بذر ذرت پاپکرن

7,800تومان

ذرت پاپکرن مشخصات کلی ذرت پاپکرن ذرت پاپکرن یکی از ذرت‌های بسیار خوشمزه است و دانه‌های زرد و درخشانی دارد. گیاه به ارتفاع 140 تا 160 سانتی‌متر رشد می‌کند و طول هر ذرت به 18 تا 20 سانتی‌متر می‌رسد. این ذرت بسیار پر محصول است. ذرت پاپکرن برای پخت و پز خانگی مناسب است و طعم خیلی خوبی دارد، همچنین برای کاشت در گلدان نی..

بذر ذرت پف فیل رنگی مینیاتور

5,200تومان

ذرت مینیاتوری پاپ کورن (پف فیلی) دارای ذرت هایی با حداقل 3 تا 4 رنگ متفاوت است. سعی کنید چندین بوته را در کنار هم و در یک ردیف بکارید تا رنگ های زیباتر و ترکیب جالب تری از رنگ ها را در خوشه ذرت داشته باشید. این گیاه بسیار مقاوم است. دوره رشد و باردهی: 105 روز..

نمایش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)