میوه اژدها

نمایش شبکه:

بذر میوه اژدها بنفش

11,500تومان

دراگون فروت یا میوه اژدها یک نوع کاکتوس است که میوه های بسیار خوشمزه ای تولید می‌کند. میوه اژدها ارزش غذایی بالایی دارد و سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی می‌باشد. این کاکتوس علاوه بر تولید میوه به دلیل ظاهر بسیار زیبایی که دارد چشم انداز بسیار زیبایی نیز به وجود می‌آورد. پوست میوه اژدها فلس مانند است که به راحتی از گوشت میوه جدا می&..

بذر میوه اژدها سفید

12,500تومان

دراگون فروت یا میوه اژدها یک نوع کاکتوس است که توانایی تولید میوه هایی با ارزش غذایی بالایی و البته خوش مزه را دارد. میوه قرمز رنگ اژدها٬ از بهترین انواع آن است و طعمی ترش تر دارد که بسیار دلچسب است. قابلیت کاشت در گلدان را دارد و در آب و هوای گرم و مرطوب و خاک هایی با هوموس بالا به سرعت رشد می کنند. گرچه زمان باردهی این کاکتوس بین ۵ تا ۶ سال بین ش..

بذر میوه اژدها قرمز

9,500تومان

میوه اژدهای قرمز (گوشت قرمز) از دیگر انواع کم یاب میوه اژدها است که حتی در کشور اکوادر که بومی آن جاست کم‌تر دیده می شود. میوه اژدها قرمز از دیگر انواع آن مقدار آنتی اکسیدان بیشتری دارد که به همین دلیل در زمینه مواد غذایی مورد توجه بیشتری قرار گرفته است. نام لاتین: Pitaya, Dragon fruit   در صورتی که تمایل به خرید نهال دراگون&zw..

بذر میوه اژدها زرد خاردار

18,500تومان

میوه اژدها زرد خاردار مشخصات کلی میوه اژدها زرد خاردار میوه اژدها زرد خاردار یک نوع کاکتوس رونده است که دارای ساقه‌های نازک و گوشتی می‌باشد. گیاه بالغ می‌تواند به طول 20 متر رشد کند. میوه‌ها زرد رنگ هستند و دارای گوشت سفید می‌باشند. درون گوشت میوه دانه‌های سیاه رنگی موجود است. بر روی س..

تمام شد

بذر گیلاس گلوگیر

7,800تومان

گیلاس گلوگیر مشخصات کلی گیلاس گلوگیر گیلاس گلوگیر همچنین با نام پرونوس و گیلاس وحشی آمریکایی نیز شناخته می‌شود. این گیاه بومی آمریکای شمالی می‌باشد. درختچه گیلاس گلوگیر می‌تواند به ارتفاع 5 متر رشد کند. میوه‌ها سرشار از آنتی‌اکسیدان‌هایی مانند آنتوسیانین می‌باشند. این درختچه مقاومت بالایی دارد و در مناطق گرمسیر، مع..

تمام شد

بذر میوه اژدها نارنجی

12,700تومان

دراگون فروت یا میوه اژدها یک نوع کاکتوس است که میوه های بسیار خوشمزه و با ارزش غذایی بالایی تولید می‌کند. این واریته از دراگون فروت دارای پوست نارنجی و گوشت قرمز می‌باشد. دراگون فروت نارنجی رشد سریع و آسانی دارد و میوه ها بسیار خوش طعم هستند. این واریته بسیار کمیاب است و از گونه های جذاب دراگون فروت می‌باشد. گوشت قرمز رنگ میوه دارای آنتی اکسیدان بی..

تمام شد

بذر میوه اژدها میکس

750تومان

این مجموعه بذر دراگون فروت، دارای چهار رنگ دراگون فروت شامل رنگ های زرد، قرمز، سبز و سفید می‌باشد. میوه اژدها یا دراگون فروت یک طعم ترش و شیرینی دارد و بسیار خوشمزه می‌باشد و به دلیل این که پوست آن پوشیده از فلس است به نام میوه اژدها معروف شده است. پوست میوه اژدها به راحتی از میوه جدا شده و در میوه دانه های سیاه رنگ شبیه دانه های کیوی وجود دارد. در..

تمام شد

بذر میوه اژدها سبز

850تومان

دراگون‌فروت یا میوه اژدها بومی مکزیک، آمریکای جنوبی و آمریکای مرکزی است. این واریته از دراگون فروت سبز رنگ می‌باشد. تمامی واریته های دراگون فروت ظاهر عجیب و جالبی داشته و همه آن ها طعم فوق العاده ای دارند. دراگون فروت خواص و فواید زیادی دارد و یک منبع غنی از ویتامین ها، پروتئین و مواد معدنی می‌باشد. به دلیل شکل ظاهری میوه که پوشیده از فلس است به می..

تمام شد

بذر میوه اژدها زرد

9,800تومان

میوه اژدها زرد یکی از انواع کمیاب این نوع کاکتوس ارزشمند است. رنگ پوست زرد میوه اژدها بسیار جالب و زیباست. مقدار زیادی فسفر، ویتامین c، کلسیم و آهن در آن وجود دارد. اکوادور و کلمبیا از جمله کشورهایی هستند که این کاکتوس در آن به طور طبیعی وجود دارد. طعم میوه اژدها ترکیبی از طعم ملون و کیوی است که یادآور طعم های استوایی می باشد.   نام لاتین: Ye..

نمایش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)