توت فرنگی

نمایش شبکه:

بذر توت فرنگی الکساندریا

12,500تومان

توت فرنگی الکساندریا مشخصات کلی توت فرنگی الکساندریا توت فرنگی الکساندریا یک گونه روز خنثی است و چشم انداز بسیار زیبایی ایجاد می‌کند. این توت فرنگی بوته جمع و جوری دارد و میوه‌های بسیار خوشمزه و خوش طعمی تولید می‌کند. اندازه میوه‌ها دو برابر توت فرنگی وحشی است ولی از توت فرنگی‌های..

تمام شد

بذر توت فرنگی گاسانا F1

12,250تومان

واریته توت فرنگی گاسانا یک واریته خاص مخصوص گلدان است و مصرف زینتی دارد. این نوع توت فرنگی برای این منظور پرورش می یابد که در گلدان پشت پنجره یا لبه بیرونی آن قرار بگیرد و جلوه زیبایی به محیط زندگی ببخشد. البته تمام این خصوصیات به این مفهوم نیست که میوه واریته گاسانا قابل خوردن نیست، بلکه از نظر طعم بی نظیر است. اما گل های صورتی رنگ و میوه های پرپش..

تمام شد

بذر توت فرنگی وحشی

680تومان

توت فرنگی وحشی با نام توت فرنگی جنگلی نیز نامیده می‌شود. در هر یک از ساقه های سبز 5 تا 11 گل سفید تشکیل می‌شود که این گل ها به میوه تبدیل می‌گردد. برگ های گیاه سبز روشن هستند و حاشیه آن ها دندانه دار می‌باشد. میوه ها عطر و طعم بسیار خوبی دارند و گیاه در تمام تابستان به طور مداوم گل و میوه تولید می‌کند. میوه های این گونه توت فرنگی از توت فرنگی معمول..

تمام شد

بذر توت فرنگی ساریان (F1)

950تومان

این واریته از توت فرنگی روز خنثی، سالم، با شاخ و برگ سبز تیره و دارای میوه بسیار خوشمزه می باشد. این نوع توت فرنگی برای فروش به صورت بسته بندی شده بسیار ایده آل است و می تواند در فروشگاه های میوه به شدت خودنمایی کند، همچنین کیفیت بالای طعم آن بی رغیب است و مشتریانی راضی را در پی خواهد داشت. در آب و هوای سرد باید به آن مالچ داده شود. میوه این توت فر..

تمام شد

بذر توت فرنگی تارپان (F1)

15,250تومان

توت فرنگی تارپان روز خنثی است و باردهی بسیار بالایی دارد و بسیار مقاوم می‌باشد. این واریته گل های صورتی کوچک و بسیار زیبایی تولید می‌کند که خوراکی هستند و عطر و طعم ملایمی از توت فرنگی دارند و از آن‌ها می‌توان در دسر، نوشیدنی، سالاد و ... استفاده نمود. توت فرنگی‌ها به رنگ قرمز روشن هستند و بسیار خوشمزه می‌باشند. تولید میوه از اواسط تابستان تا زمان ..

تمام شد

بذر توت فرنگی ایلان (F1)

16,000تومان

توت فرنگی ایلان یک گیاه روز خنثی است و هم در زمین و هم در گلدان قابل کاشت است و زمانی که در گلدان کاشته می شود دارای عملکرد بسیار خوبی می باشد. این توت فرنگی عطر و طعم بسیار عالی دارد و گل های سفید رنگی تولید می کند. گل ها خوراکی هستند و عطر و طعم ملایمی از توت فرنگی دارند، از گل ها به عنوان چاشنی برای دسر، نوشیدنی و سالاد استفاده می شود. این ..

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)