فلفل

نمایش شبکه:

بذر فلفل چیلی زرد بلند

6,800تومان

فلفل چیلی زرد بلند مشخصات کلی فلفل چیلی زرد بلند فلفل چیلی زرد بلند، یک واریته زودرس با طعم تند است. اندازه فلفل‌ها 6 تا 7 سانتی‌متر با قطر 1/5 سانتی‌متر هستند و رنگ آن‌ها سبز-زرد می‌باشد. رنگ فلفل‌ها بعد از رسیدن قرمز تیره می‌شود. بوته باردهی بسیار بالایی دارد. اندازه بوته متوسط ..

بذر فلفل دلمه ای کالیفرنیا واندر

12,500تومان

بوته این فلفل دلمه ای به ارتفاع 45 تا 60 سانتی متر رشد می‌کند و فلفل های شیرین با گوشتی ضخیم تولید می‌کند، بوته باردهی بالایی دارد. فلفل ها به رنگ سبز براق هستند. فلفل دلمه ای کالیفرنیا واندر کالری کمی دارد و نصف فنجان از این فلفل دلمه ای تنها 14 کالری دارد و میزان 75 درصد از ویتامین C روزانه توصیه شده را تامین می‌کند، همچنین زمانی ک..

بذر فلفل نومکس

6,400تومان

این فلفل عطر و طعم متمایزی دارد و به مقدار کمی تند می‌باشد. پوست این واریته از فلفل چروکیده است و شکل منحصر به فردی دارد. این فلفل بسیار زیباست و رنگ آن زرد-نارنجی می‌باشد. بوته این فلفل ارتفاع بلندی دارد و راست قامت است. گیاه باردهی بسیار بالایی داشته و نسبتا زودتر از دیگر واریته های فلفل به باردهی می‌رسد. این واریته بسیاری قوی است ..

بذر فلفل تند تایلندی

12,000تومان

فلفل تایلندی یا Thai Hot یکی از فلفل‌های محبوب تند در دنیاست که منشا آن چین، تایلند و مناطق شرق آسیا است. این فلفل با درجه تندی 75000 حتی برای افرادی که علاقمند به خوردن تندترین فلفل‌ها هستند چندان ساده نیست. این فلفل در گلدان به خوبی رشد می‌کند و باردهی بالایی دارد. بوته‌های زیبای این فلفل بین 60 تا 90 سانتی متر است. اندازه فلف..

بذر فلفل دلمه بشقابی نارنجی

10,000تومان

فلفل بشقابی نارنجی مشخصات کلی فلفل بشقابی نارنجی فلفل بشقابی نارنجی شکل بسیار جالب و طعم بسیار خوب و شیرینی دارد. قطر هر فلفل به 10 سانتی متر می‌رسد. فلفل‌ها در ابتدا سبز رنگ هستند و بعد از رسیدن نارنجی رنگ می‌شوند. بوته این فلفل اندازه متوسطی دارد و باردهی آن بسیار بالاست. فلفل بشقابی نارنجی هم..

بذر فلفل پادرون

14,000تومان

فلفل پادرون یک گونه موروثی است و نام خود را از جایی که به آن متعلق می باشد گرفته است، این فلفل یک گونه بسیار مشهور در اسپانیاست. فلفل ها زمانی که به اندازه 2.5 تا 4 سانتی متر می رسند قابل برداشت هستند. در میان هر 20 میوه یکی از آن ها تند است و بقیه طعم ملایمی دارند. زمانی که فلفل ها به اندازه 5 تا 7 سانتی متر می رسند همه آن ها طعم تندی پیدا می کنند..

بذر فلفل دلمه نارنجی

10,000تومان

فلفل دلمه نارنجی مشخصات کلی فلفل دلمه نارنجی این فلفل دارای میوه‌های بزرگ به اندازه 10 تا 12 سانتی متر می‌باشد. فلفل دلمه نارنجی گوشت ضخیم و طعم بسیار خوبی دارد. در ابتدا سبز رنگ بوده و بعد از رسیدن نارنجی رنگ می‌شود. بوته باردهی بالایی دارد. فلفل دلمه نارنجی نمونه یک فلفل خوش طعم و خوش رنگ می‌ب..

بذر فلفل لوبیایی شیرین

5,000تومان

فلفل لوبیایی شیرین مشخصات کلی فلفل لوبیایی شیرین فلفل لوبیایی اندازه بلندی دارد. هر یک از فلفل‌ها می‌توانند به اندازه 25 تا 30 سانتی‌متر بزرگ شوند. گاهی اوقات اندازه فلفل‌ها از 30 سانتی متر هم بیشتر می‌شوند. این فلفل طعم بسیار خوب و شیرینی دارد و برای تازه خوری یا درست کردن ترشی عالی است و ..

بذر فلفل سوزنی شیرین

7,000تومان

فلفل سوزنی شیرین مشخصات کلی فلفل سوزنی شیرین این فلفل اندازه بلند و طعم شیرینی دارد. فلفل‌ها می‌توانند به اندازه 20 تا 25 سانتی متر بزرگ شوند. فلفل سوزنی شیرین در ابتدا سبز رنگ است و بعد از رسیدن قرمز می‌شود. طعم بسیار خوبی دارد و برای تازه خوری یا استفاده در ترشی، سالاد و ... بسیار عالی است. بوته ای..

بذر فلفل دلمه بشقابی شکلاتی

10,000تومان

فلفل بشقابی شکلاتی مشخصات کلی فلفل بشقابی شکلاتی فلفل بشقابی شکلاتی شکل بسیار جالب و طعم بسیار خوب و شیرینی دارد. قطر هر فلفل به 10 سانتی متر می‌رسد. فلفل‌ها در ابتدا سبز رنگ هستند و بعد از رسیدن شکلاتی رنگ می‌شوند. بوته این فلفل اندازه متوسطی دارد و باردهی آن بسیار بالاست. فلفل بشقابی شکلاتی هم..

بذر فلفل بلند کاین جو

7,500تومان

این واریته از فلفل بلند و باریک است و تندی متوسطی دارد. بوته باردهی بسیار بالایی داشته و فلفل ها به رنگ قرمز روشن هستند و برای درست کردن سس تند خانگی بسیار عالی می باشند. فلفل  بلند کاین جو بسیار لذیذ و خوشمزه است و برای خشک کردن هم مناسب می باشد. اندازه هر کدام از فلفل ها 20 تا 25 سانتی متر است و فلفل ها مخروطی شکل، نوک تیز، بلند و باریک هستن..

بذر فلفل همدانی شیرین

5,000تومان

فلفل همدانی شیرین مشخصات کلی فلفل همدانی شیرین فلفل همدانی سبز رنگ است و طعم شیرین دارد. فلفل‌ها کوچک هستند، هر فلفل به اندازه 5 تا 7 سانتی متر می‌باشد. این فلفل برای درست کردن ترشی عالی است. همچنین برای تازه خوری یا استفاده در غذا و سالاد نیز عالی بوده و طعم بسیار خوبی دارد. بوته این فلفل اندازه متو..

بذر فلفل زنگوله‌ای زرد

5,000تومان

فلفل زنگوله‌ای زرد مشخصات کلی فلفل زنگوله‌ای زرد فلفل زنگوله‌ای یا فلفل دلمه مینیاتوری بسیار خوش طعم و شیرین است. فلفل‌ها شکل بسیار جالبی دارند. قطر هر فلفل 5 سانتی‌متر می‌باشد. رنگ فلفل‌ها در ابتدا سبز بوده و بعد از رسیدن زرد می‌شوند. بوته اندازه متوسطی داشته و دارای با..

بذر فلفل دلمه شکلاتی

10,000تومان

فلفل دلمه شکلاتی مشخصات کلی فلفل دلمه شکلاتی فلفل دلمه شکلاتی، میوه‌های بزرگ به اندازه 10 تا 15 سانتی‌متر تولید می‌کند. فلفل‌ها گوشت ضخیمی دارند. در ابتدا سبز رنگ هستند و بعد از رسیدن رنگ آن‌ها شکلاتی می‌شود. فلفل دلمه شکلاتی دارای رنگ جذاب و طعم خیلی خوبی است. بوته اندازه متوسطی داشته..

بذر فلفل زنگوله‌ای قرمز

5,000تومان

فلفل زنگوله‌ای قرمز مشخصات کلی فلفل زنگوله‌ای قرمز فلفل زنگوله‌ای همچنین با نام فلفل دلمه مینیاتوری نیز شناخته می‌شود. فلفل‌ها شکل بسیار جالبی دارند. قطر هر فلفل 5 سانتی‌متر است. فلفل‌ها در ابتدا سبز رنگ هستند و بعد از رسیدن قرمز می‌شوند. بوته اندازه متوسطی دارد و باردهی..

بذر فلفل دلمه سیاه

15,000تومان

فلفل دلمه سیاه مشخصات کلی فلفل دلمه سیاه فلفل دلمه سیاه، میوه‌های بزرگ به اندازه 10 تا 15 سانتی‌متر تولید می‌کند. فلفل‌ها گوشت ضخیمی دارند. در ابتدا سبز رنگ هستند و بعد از رسیدن رنگ آن‌ها سیاه می‌شود. فلفل دلمه سیاه بسیار جذاب بوده و طعم خیلی خوبی دارد. بوته اندازه متوسطی داشته و بارده..

نمایش 1 تا 16 از 47 (3 صفحه)