فلفل

نمایش شبکه:
تمام شد

بذر فلفل Conchos F1

1,450تومان

فلفل Conchos استوانه ای شکل و ضخیم به طول 7 تا 10 سانتی متر است. فلفل ها در ابتدا به رنگ سبز تیره می‌باشند و بعد از اینکه کاملا رسیدند قرمز رنگ می‌شوند. بوته باردهی بسیار بالایی دارد و نهال ها در طول انتقال از گلدان به زمین دارای عملکرد خوبی می‌باشند. فلفل ها بسیار خوش طعم هستند و از نظر تندی در حد متوسط می‌باشند. ک..

بذر فلفل الهه F1

26,200تومان

این واریته از فلفل بسیار جدید است و برای ترشی یا تازه خوری مناسب می باشد. دیواره ضخیم، صاف و خوش فرم است. طول میوه 20 تا 25 سانتی متر می شود. عطر و طعم ملایمی دارد و بسیار خوش مزه است. این واریته فلفل باردهی بسیار بالایی دارد و در شرایط مساعد تمامی گل ها به میوه تبدیل می شوند. نام علمی: Capsicum annuum دوره رشد و پرورش: 63 روز مقاومت به بی..

بذر فلفل بلند کاین جو

7,500تومان

این واریته از فلفل بلند و باریک است و تندی متوسطی دارد. بوته باردهی بسیار بالایی داشته و فلفل ها به رنگ قرمز روشن هستند و برای درست کردن سس تند خانگی بسیار عالی می باشند. فلفل  بلند کاین جو بسیار لذیذ و خوشمزه است و برای خشک کردن هم مناسب می باشد. اندازه هر کدام از فلفل ها 20 تا 25 سانتی متر است و فلفل ها مخروطی شکل، نوک تیز، بلند و باریک هستن..

تمام شد

بذر فلفل بنتلی F1

0تومان

فلفل بنتلی زرد رنگ و دارای عطر و طعم فوق العاده خوبی می‌باشد. این گیاه باردهی بسیار بالایی دارد و برای کاشت در گلخانه و خانه بسیار مناسب است. میوه ها اندازه بزرگی دارند و گیاه در برابر آفات و بیماری ها بسیار مقاوم است.  کاشت فلفل بنتلی: بذرها را 6 تا 8 هفته قبل از انتقال نهال به زمین در خانه بکارید. برای کاشت بذرها از یک خاک استارتر با کیفیت است..

بذر فلفل تند تایلندی

12,000تومان

فلفل تایلندی یا Thai Hot یکی از فلفل‌های محبوب تند در دنیاست که منشا آن چین، تایلند و مناطق شرق آسیا است. این فلفل با درجه تندی 75000 حتی برای افرادی که علاقمند به خوردن تندترین فلفل‌ها هستند چندان ساده نیست. این فلفل در گلدان به خوبی رشد می‌کند و باردهی بالایی دارد. بوته‌های زیبای این فلفل بین 60 تا 90 سانتی متر است. اندازه فلف..

تمام شد

بذر فلفل تند مجارستانی براق

6,500تومان

این واریته از فلفل در طیف وسیعی از شرایط قادر به رشد است و باردهی بالایی دارد، حتی در آب و هوای سرد نیز رشد می‌کند. فلفل تند مجارستانی گوشت ضخیمی دارد، فلفل ها ابتدا زرد رنگ بوده سپس نارنجی می‌شوند و بعد به قرمز تغییر رنگ پیدا می‌کنند و زمانی که با آن ها ترشی یا غذا درست می‌شود بسیار جالب و زیبا هستند. فلفل های زرد نیز تند بوده و به طول 14 سانتی مت..

بذر فلفل تند هابانرو نارنجی

6,800تومان

فلفل تند هابانرو نارنجی مشخصات کلی فلفل تند هابانرو نارنجی فلفل تند هابانرو نارنجی یک فلفل کوچک، جذاب با پوست براق و طعم عالی می‌باشد. اندازه فلفل 4 تا 5 سانتی‌متر و عرض آن 2 تا 3 سانتی‌متر می‌باشد. فلفل‌ها در ابتدا سبز رنگ هستن و بعد از رسیدن نارنجی رنگ می‌شوند. بوته باردهی بسیار بالایی داشته و به ارتفاع 60 تا 90 ..

تمام شد

بذر فلفل تند هالوپینو

6,800تومان

فلفل تند هالوپینو مشخصات کلی فلفل تند هالوپینو فلفل تند هالوپینو یک نوع فلفل قلمی مخروطی شکل است که در ابتدا سبز رنگ بوده و بعد از رسیدن قرمز رنگ می‌شود. فلفل‌ها پوست براقی دارند، بسیار خوش طعم هستند و به اندازه 4 تا 7 سانتی‌متر بزرگ می‌شوند. بوته اندازه متوسطی دارد و باردهی آن بسیار بالا می‌باشد. فلفل هالوپینو به ..

تمام شد

بذر فلفل دلمه ای کالیفرنیا واندر

3,500تومان

بوته این فلفل دلمه ای به ارتفاع 45 تا 60 سانتی متر رشد می‌کند و فلفل های شیرین با گوشتی ضخیم تولید می‌کند، بوته باردهی بالایی دارد. فلفل ها در ابتدا سبز براق بوده سپس قرمز می‌شوند. فلفل دلمه ای کالیفرنیا واندر کالری کمی دارد و نصف فنجان از این فلفل دلمه ای تنها 14 کالری دارد و میزان 75 درصد از ویتامین C روزانه توصیه شده را تامین می‌کند، همچنین زمان..

تمام شد

بذر فلفل دلمه ای یانکی

1,600تومان

فلفل دلمه ای یانکی بسیار باکیفیت است و میوه 3 یا 4 لوبی هستند. این واریته اندازه متوسطی دارد، بذرها به صورت ارگانیک تولید شده اند و برای تولید آن ها از هیچ گونه آفت کش و مواد شیمیایی استفاده نشده است و تحت نظارت استانداردهای ارگانیک آمریکا می باشند. فلفل ها ابتدا سبز رنگ شده و بعد قرمز می شوند که در هر دو حالت قابل برداشت هستند. نام لاتین: دو..

تمام شد

بذر فلفل دلمه ایسلندر F1

32,400تومان

رنگ کاملا خاص این فلفل دلمه ای آن را از تمام فلفل های دیگر جدا کرده است. دارای دیواره ضخیم و باردهی بالا می باشد. طعمی ملایم و کمی شیرین دارد. بوته های قوی و بسیار بلندی دارد. نام لاتین: Bell Pepper نام لاتین: Capsicum annuum دوره رشد و باردهی: 56 روز بنفش و 81 روز قرمز..

تمام شد

بذر فلفل دلمه بیانس F1

32,400تومان

رنگ این فلفل دلمه ای بیشتر از این که زرد باشد به رنگ عاج شبیه است. رنگی بسیار مهیج و خاص که شاید تنها واریته ای باشد که چنین رنگی دارد. بوته هایی قوی و سالم و مقاومت به بیماری های رایج فلفل دلمه ای از مهمترین خصوصیات این گیاه می باشد. برگ های این گیاه به نحو ویژه ای از میوه ها در برابر آفتاب سوختگی محافظت می کنند. میوه ها ابتدا به رنگ سفید عاجی و ب..

بذر فلفل دلمه زرد کاوندیش F1

12,500تومان

فلفل دلمه‌ای کاوندیش به ارتفاع 60 سانتی‌متر رشد می‌کند و فلفل‌های زرد رنگی تولید می‌نماید. این واریته مقاومت بالایی در برابر بیماری‌ها و آفات دارد. فلفل دلمه‌ای کاوندیش طعم شیرین و گوشت ضخیمی دارد. باردهی بوته بسیار بالاست و فلفل‌ها طعم بسیار خوبی دارند.  این واریته فلفل دلمه مناسب کاشت در گلخانه اس..

بذر فلفل دلمه زرد کوادراتو داستی

14,500تومان

فلفل دلمه زرد کوادراتو داستی مشخصات کلی فلفل دلمه زرد کوادراتو داستی فلفل دلمه زرد کوادراتو داستی، میوه‌های مربعی شکل به اندازه 11*13 سانتی‌متر تولید می‌کند. فلفل‌ها گوشت ضخیمی دارند. در ابتدا سبز رنگ هستند و بعد از رسیدن رنگ آن‌ها زرد می‌شود. فلفل دلمه زرد کوادراتو داستی دارای رنگ جذا..

بذر فلفل دلمه شوالیه قرمز X3R™ F1

25,500تومان

مقاوم به بسیاری از بیماری ها، گیاهی جمع و جور و رنگ قرمز بی نظیر. سرعت رشد اولیه زیاد و گلدهی سریع و تغییر رنگ بسیار سریع از سبز به قرمز از خصوصیات اصلی این فلفل دلمه ای می باشد. شیرین، ضخامت دیواره بالا و خوش فرم. نام علمی: Bell Pepper نام لاتین: Capsicum annuum دوره رشد تا باردهی: 57 رنگ سبز فلفل و 77 روز قرمز مقاومت به بیماری: ..

تمام شد

بذر فلفل دلمه قرمز کوادراتو داستی

8,500تومان

فلفل دلمه قرمز کوادراتو داستی مشخصات کلی (فلفل دلمه قرمز کوادراتو داستی) فلفل دلمه قرمز کوادراتو داستی، میوه‌های مربعی شکل به اندازه 10-12 سانتی‌متر تولید می‌کند. فلفل‌ها گوشت ضخیمی دارند. در ابتدا سبز رنگ هستند و بعد از رسیدن رنگ آن‌ها قرمز پر رنگ می‌شود. فلفل دلمه قرمز کوادراتو ..

نمایش 1 تا 16 از 34 (3 صفحه)