فلفل

نمایش شبکه:

بذر فلفل چیلی زرد بلند

6,800تومان

فلفل چیلی زرد بلند مشخصات کلی فلفل چیلی زرد بلند فلفل چیلی زرد بلند، یک واریته زودرس با طعم تند است. اندازه فلفل‌ها 6 تا 7 سانتی‌متر با قطر 1/5 سانتی‌متر هستند و رنگ آن‌ها سبز-زرد می‌باشد. رنگ فلفل‌ها بعد از رسیدن قرمز تیره می‌شود. بوته باردهی بسیار بالایی دارد. اندازه بوته متوسط ..

بذر فلفل دلمه نارنجی

12,500تومان

فلفل دلمه نارنجی مشخصات کلی فلفل دلمه نارنجی این فلفل دارای میوه‌های بزرگ به اندازه 10 تا 12 سانتی متر می‌باشد. فلفل دلمه نارنجی گوشت ضخیم و طعم بسیار خوبی دارد. در ابتدا سبز رنگ بوده و بعد از رسیدن نارنجی رنگ می‌شود. بوته باردهی بالایی دارد. فلفل دلمه نارنجی نمونه یک فلفل خوش طعم و خوش رنگ می‌ب..

بذر فلفل دلمه ای کالیفرنیا واندر

12,500تومان

بوته این فلفل دلمه ای به ارتفاع 45 تا 60 سانتی متر رشد می‌کند و فلفل های شیرین با گوشتی ضخیم تولید می‌کند، بوته باردهی بالایی دارد. فلفل ها به رنگ سبز براق هستند. فلفل دلمه ای کالیفرنیا واندر کالری کمی دارد و نصف فنجان از این فلفل دلمه ای تنها 14 کالری دارد و میزان 75 درصد از ویتامین C روزانه توصیه شده را تامین می‌کند، همچنین زمانی ک..

بذر فلفل بلند کاین جو

12,500تومان

این واریته از فلفل بلند و باریک است و تندی متوسطی دارد. بوته باردهی بسیار بالایی داشته و فلفل ها به رنگ قرمز روشن هستند و برای درست کردن سس تند خانگی بسیار عالی می باشند. فلفل  بلند کاین جو بسیار لذیذ و خوشمزه است و برای خشک کردن هم مناسب می باشد. اندازه هر کدام از فلفل ها 20 تا 25 سانتی متر است و فلفل ها مخروطی شکل، نوک تیز، بلند و باریک هستن..

بذر فلفل زنگوله‌ای قرمز

12,500تومان

فلفل زنگوله‌ای قرمز مشخصات کلی فلفل زنگوله‌ای قرمز فلفل زنگوله‌ای همچنین با نام فلفل دلمه مینیاتوری نیز شناخته می‌شود. فلفل‌ها شکل بسیار جالبی دارند. قطر هر فلفل 5 سانتی‌متر است. فلفل‌ها در ابتدا سبز رنگ هستند و بعد از رسیدن قرمز می‌شوند. بوته اندازه متوسطی دارد و باردهی..

بذر فلفل دلمه شکلاتی

12,500تومان

فلفل دلمه شکلاتی مشخصات کلی فلفل دلمه شکلاتی فلفل دلمه شکلاتی، میوه‌های بزرگ به اندازه 10 تا 15 سانتی‌متر تولید می‌کند. فلفل‌ها گوشت ضخیمی دارند. در ابتدا سبز رنگ هستند و بعد از رسیدن رنگ آن‌ها شکلاتی می‌شود. فلفل دلمه شکلاتی دارای رنگ جذاب و طعم خیلی خوبی است. بوته اندازه متوسطی داشته..

بذر فلفل کریستال

12,500تومان

فلفل کریستال مشخصات کلی فلفل کریستال فلفل کریستال یک واریته بسیار خوشمزه و شیرین است که در اسپانیا بسیار محبوب و پر طرفدار می‌باشد. این فلفل یک واریته زودرس است و بوته آن اندازه متوسطی دارد. بوته به اندازه 90 سانتی‌متر رشد می‌کند و در گلدان هم قابل کاشت است. باردهی بسیار بالا بوده، اند..

بذر فلفل پاپریکا زرد

12,500تومان

فلفل پاپریکا زرد مشخصات کلی فلفل پاپریکا زرد فلفل پاپریکا یک فلفل چیلی بزرگ و مخروطی شکل است. معمولا این فلفل را خشک و آسیاب می‌کنند و از آن به عنوان یک ادویه بسیار خوش طعم استفاده می‌شود، علاوه بر این برای استفاده به صورت تازه خوری، استفاده در غذا، ترشی، سالاد و ... کاربرد زیادی دارد. اندازه هر یک از فلف..

بذر فلفل دلمه سفید

15,000تومان

فلفل دلمه سفید مشخصات کلی فلفل دلمه سفید فلفل دلمه سفید، میوه‌های بزرگ به اندازه 10 تا 15 سانتی‌متر تولید می‌کند. فلفل‌ها گوشت ضخیمی دارند. رنگ این فلفل سبز بسیار روشن مایل به سفید است. فلفل دلمه سفید بسیار جذاب بوده و طعم خیلی خوبی دارد. بوته اندازه متوسطی داشته و باردهی آن بسیار بالا می‌ب..

بذر فلفل قرمز تند گیلاسی

9,800تومان

فلفل قرمز تند گیلاسی مشخصات کلی فلفل قرمز تند گیلاسی فلفل قرمز تند گیلاسی شکل بسیار جالب و منحصر به فردی دارد. فلفل‌ها گرد هستند و قطرآن‌ها 3 تا 4 سانتی‌متر می‌باشد. رنگ میوه در ابتدا سبز است سپس رنگ آن بعد از رسیدن قرمز می‌شود. بوته اندازه متوسطی دارد و بسیار قوی می‌باشد. همچنین دارای..

بذر فلفل لوبیایی شیرین

5,000تومان

فلفل لوبیایی شیرین مشخصات کلی فلفل لوبیایی شیرین فلفل لوبیایی اندازه بلندی دارد. هر یک از فلفل‌ها می‌توانند به اندازه 25 تا 30 سانتی‌متر بزرگ شوند. گاهی اوقات اندازه فلفل‌ها از 30 سانتی متر هم بیشتر می‌شوند. این فلفل طعم بسیار خوب و شیرینی دارد و برای تازه خوری یا درست کردن ترشی عالی است و ..

بذر فلفل سوزنی

12,500تومان

فلفل سوزنی مشخصات کلی فلفل سوزنی این فلفل اندازه بلند و طعم تند دارد. فلفل‌ها می‌توانند به اندازه 20 تا 25 سانتی متر بزرگ شوند. فلفل سوزنی در ابتدا سبز رنگ است و بعد از رسیدن قرمز می‌شود. طعم بسیار خوبی دارد و برای تازه خوری یا استفاده در ترشی، سالاد و ... بسیار عالی است. بوته این فلفل اندازه مت..

بذر فلفل گرویسو دی پلازا

12,500تومان

فلفل گرویسو دی پلازا مشخصات کلی فلفل گرویسو دی پلازا فلفل گرویسو دی پلازا بوته بلندی دارد و میوه‌های بزرگی تولید می‌کند. باردهی گیاه بالا می‌باشد، وزن هر فلفل به 250 گرم می‌رسد. میوه‌ها تقریبا مستطیلی شکل هستند. سطح صاف و براقی دارند. فلفل گرویسو دی پلازا دارای گوشت ضخیمی است، طعم آن خ..

بذر فلفل پادرون

14,000تومان

فلفل پادرون یک گونه موروثی است و نام خود را از جایی که به آن متعلق می باشد گرفته است، این فلفل یک گونه بسیار مشهور در اسپانیاست. فلفل ها زمانی که به اندازه 2.5 تا 4 سانتی متر می رسند قابل برداشت هستند. در میان هر 20 میوه یکی از آن ها تند است و بقیه طعم ملایمی دارند. زمانی که فلفل ها به اندازه 5 تا 7 سانتی متر می رسند همه آن ها طعم تندی پیدا می کنند..

بذر فلفل نومکس

6,400تومان

این فلفل عطر و طعم متمایزی دارد و به مقدار کمی تند می‌باشد. پوست این واریته از فلفل چروکیده است و شکل منحصر به فردی دارد. این فلفل بسیار زیباست و رنگ آن زرد-نارنجی می‌باشد. بوته این فلفل ارتفاع بلندی دارد و راست قامت است. گیاه باردهی بسیار بالایی داشته و نسبتا زودتر از دیگر واریته های فلفل به باردهی می‌رسد. این واریته بسیاری قوی است ..

بذر فلفل سان گری ارگانیک

12,500تومان

فلفل زینتی با میوه های شیرین، بسیار زیبا و پرمحصول. فلفل سان گری ارگانیک میوه هایی با رنگ های زرد، بنفش، قرمز و ارغوانی تولید می کند. در یک گلدان کوچک هم قابل پرورش است و به بسیاری از بیماری های گیاهی مقاوم است. این گیاه، یکی از گیاهان بسیار خاص و کمیاب است. در گلدان های کوچک سریع تر گل می دهد و جلوه زیبایی را خلق می کند. بذرها به روش ارگانیک تو..

نمایش 1 تا 16 از 47 (3 صفحه)