فلفل

نمایش شبکه:

بذر فلفل چیلی زرد بلند

6,800تومان

فلفل چیلی زرد بلند مشخصات کلی فلفل چیلی زرد بلند فلفل چیلی زرد بلند، یک واریته زودرس با طعم تند است. اندازه فلفل‌ها 6 تا 7 سانتی‌متر با قطر 1/5 سانتی‌متر هستند و رنگ آن‌ها سبز-زرد می‌باشد. رنگ فلفل‌ها بعد از رسیدن قرمز تیره می‌شود. بوته باردهی بسیار بالایی دارد. اندازه بوته متوسط ..

بذر فلفل زنگوله‌ای زرد

12,500تومان

فلفل زنگوله‌ای زرد مشخصات کلی فلفل زنگوله‌ای زرد فلفل زنگوله‌ای یا فلفل دلمه مینیاتوری بسیار خوش طعم و شیرین است. فلفل‌ها شکل بسیار جالبی دارند. قطر هر فلفل 5 سانتی‌متر می‌باشد. رنگ فلفل‌ها در ابتدا سبز بوده و بعد از رسیدن زرد می‌شوند. بوته اندازه متوسطی داشته و دارای با..

بذر فلفل سوزنی

12,500تومان

فلفل سوزنی مشخصات کلی فلفل سوزنی این فلفل اندازه بلند و طعم تند دارد. فلفل‌ها می‌توانند به اندازه 20 تا 25 سانتی متر بزرگ شوند. فلفل سوزنی در ابتدا سبز رنگ است و بعد از رسیدن قرمز می‌شود. طعم بسیار خوبی دارد و برای تازه خوری یا استفاده در ترشی، سالاد و ... بسیار عالی است. بوته این فلفل اندازه مت..

بذر فلفل سان گری ارگانیک

12,500تومان

فلفل زینتی با میوه های شیرین، بسیار زیبا و پرمحصول. فلفل سان گری ارگانیک میوه هایی با رنگ های زرد، بنفش، قرمز و ارغوانی تولید می کند. در یک گلدان کوچک هم قابل پرورش است و به بسیاری از بیماری های گیاهی مقاوم است. این گیاه، یکی از گیاهان بسیار خاص و کمیاب است. در گلدان های کوچک سریع تر گل می دهد و جلوه زیبایی را خلق می کند. بذرها به روش ارگانیک تو..

بذر فلفل دلمه بشقابی شکلاتی

12,500تومان

فلفل بشقابی شکلاتی مشخصات کلی فلفل بشقابی شکلاتی فلفل بشقابی شکلاتی شکل بسیار جالب و طعم بسیار خوب و شیرینی دارد. قطر هر فلفل به 10 سانتی متر می‌رسد. فلفل‌ها در ابتدا سبز رنگ هستند و بعد از رسیدن شکلاتی رنگ می‌شوند. بوته این فلفل اندازه متوسطی دارد و باردهی آن بسیار بالاست. فلفل بشقابی شکلاتی هم..

بذر فلفل قرمز تند گیلاسی

12,500تومان

فلفل قرمز تند گیلاسی مشخصات کلی فلفل قرمز تند گیلاسی فلفل قرمز تند گیلاسی شکل بسیار جالب و منحصر به فردی دارد. فلفل‌ها گرد هستند و قطرآن‌ها 3 تا 4 سانتی‌متر می‌باشد. رنگ میوه در ابتدا سبز است سپس رنگ آن بعد از رسیدن قرمز می‌شود. بوته اندازه متوسطی دارد و بسیار قوی می‌باشد. همچنین دارای..

بذر فلفل تند سرانو

12,500تومان

فلفل تند سرانو مشخصات کلی فلفل تند سرانو فلفل سرانو یکی از انواع فلفل تند بومی مکزیک است. میزان تندی فلفل سرانو اسکوویل 10000 تا 25000 می باشد و کمی تند تر از فلفل هالوپینو است. در مکزیک از فلفل سرانو برای درست کردن ادویه جیاردینیرا (giardiniera) استفاده می شود. فلفل سرانو همچنین برای درست کردن پیکو د گالو (یک..

بذر فلفل میکس

12,500تومان

فلفل میکس مشخصات کلی فلفل میکس فلفل میکس ترکیبی از بذرهای انواع فلفل های تند و شیرین می باشد. از جمله فلفل هایی که در این میکس وجود دارند شامل: فلفل پاپریکا زرد، فلفل پاپریکا قرمز، فلفل کریستال شیرین، فلفل زنگوله ای، فلفل بشقابی، فلفل تند قلمی، فلفل دلمه نارنجی، فلفل دلمه زرد، فلفل دلمه قرمز، فلفل هالوپینو و ...

بذر فلفل قلمی سیاه

12,500تومان

فلفل قلمی سیاه مشخصات کلی فلفل قلمی سیاه فلفل قلمی سیاه باردهی بسیار بالایی داشته و طعم آن تند است. فلفل ها باریک هستند و اندازه آن ها 5 تا 7 سانتی متر می باشد. اندازه بوته 50 تا 70 سانتی متر است. فلفل قلمی سیاه به راحتی هم در زمین و هم گلدان قابل کاشت است و حتی افراد مبتدی هم به راحتی می توانند این فلفل را پرورش د..

بذر فلفل اسکاچ بانت

28,500تومان

فلفل اسکاچ بانت مشخصات کلی فلفل اسکاچ بانت فلفل اسکاچ بانت جزء فلفل های خیلی تند محسوب می شود. میزان تندی این فلفل 250000 اسکوویل است. فلفل ها شکل جالب و نامنظم با 4 تا 5 لوب برامدگی دارند. قطر فلفل ها 5 تا 8 سانتی متر و طول آن ها 5 تا 12 سانتی متر می باشد. اندازه بوته 90 تا 130 سانتی متر است و باردهی بسیار بالایی ..

بذر فلفل هابانرو قرمز

28,500تومان

فلفل هابانرو قرمز مشخصات کلی فلفل هابانرو قرمز فلفل هابانرو قرمز یکی از تندترین فلفل های دنیاست. میزان تندی فلفل هابانرو اسکوویل 300000 است و از فلفل هابانرو نارنجی تندتر می باشد. این فلفل به طور انتخابی برای تولید فلفل های تند، گوشتی و سنگین پرورش داده می شود. این فلفل فوق تند یکی از ساده ترین گونه های فلفل در رشد..

بذر فلفل هابانرو شکلاتی

28,500تومان

فلفل هابانرو شکلاتی مشخصات کلی فلفل هابانرو شکلاتی فلفل هابانرو شکلاتی یکی از تندترین فلفل های دنیاست. میزان تندی فلفل هابانرو شکلاتی اسکوویل 450000 است. این فلفل به طور انتخابی برای تولید فلفل های تند، گوشتی و سنگین پرورش داده می شود. این فلفل فوق تند یکی از ساده ترین گونه های فلفل در رشد و پرورش بوده و گیاهی..

بذر فلفل بوت جولوکیا

28,500تومان

فلفل بوت جولوکیا مشخصات کلی فلفل بوت جولوکیا فلفل بوت جولوکیا یک فلفل بسیار تند، کمیاب و خاص می باشد. این فلفل زودرس بوده و اندازه بوته 90 تا 100 سانتی متر می باشد. فلفل بوت جولوکیا با نام فلفل شبح معروف است و در سال 2011 به عنوان تندترین فلفل جهان شناخته شد ولی در سال 2013 فلفل کارولینا ریپر به عنوان تندترین فلفل ..

بذر فلفل بلند کاین جو

12,500تومان

این واریته از فلفل بلند و باریک است و تندی متوسطی دارد. بوته باردهی بسیار بالایی داشته و فلفل ها به رنگ قرمز روشن هستند و برای درست کردن سس تند خانگی بسیار عالی می باشند. فلفل  بلند کاین جو بسیار لذیذ و خوشمزه است و برای خشک کردن هم مناسب می باشد. اندازه هر کدام از فلفل ها 20 تا 25 سانتی متر است و فلفل ها مخروطی شکل، نوک تیز، بلند و باریک هستن..

بذر فلفل کارولینا ریپر

48,000تومان

فلفل کارولینا ریپر مشخصات کلی فلفل کارولینا ریپر فلفل کارولینا ریپر یکی از تندترین فلفل های جهان می باشد. درجه تندی این فلفل 2000000 اسکوویل است. این فلفل در سال 2017 رکورد تندترین فلفل جهان را به خود اختصاص داد. فلفل ها پوستی چروکیده و نوک تیزی دارند که این نوک تیز به دم عقرب معروف است. در ابتدا سبز رنگ هستند..

بذر فلفل زنگوله‌ای قرمز

12,500تومان

فلفل زنگوله‌ای قرمز مشخصات کلی فلفل زنگوله‌ای قرمز فلفل زنگوله‌ای همچنین با نام فلفل دلمه مینیاتوری نیز شناخته می‌شود. فلفل‌ها شکل بسیار جالبی دارند. قطر هر فلفل 5 سانتی‌متر است. فلفل‌ها در ابتدا سبز رنگ هستند و بعد از رسیدن قرمز می‌شوند. بوته اندازه متوسطی دارد و باردهی..

نمایش 1 تا 16 از 56 (4 صفحه)