هندوانه، خربزه و طالبی

نمایش شبکه:

بذر خربزه آناناسی

12,500تومان

منشا خربزه آناناسی آمریکا است. میوه شکل کشیده دارد و وزن آن 3.5 تا 4 کیلو می‌باشد. گوشت خربزه زرد تیره تا نارنجی رنگ است و طعم آن بسیار شیرین و مطلوب می‌باشد. این واریته خربزه باردهی بسیار بالایی دارد و در برابر بیماری‌های متداول خربزه نیز مقاوم است.  نام لاتین: Melon Ananas نام علمی: Cucumis melo دوره کاشت تا..

بذر هندوانه چارلستون گری F1

12,500تومان

واریته هندوانه چارلستون گری F1 وزن میوه ای معادل با 12 تا 15 کیلوگرم دارد (در شرایط مطلوب و استفاده از کود دامی پوسیده یا کمپوست). طعم شیرین، رنگ قرمز و ترد است. به بیماری های فوزاریومی، لکه سیاه و آفتاب سوختگی مقاوم است. برای پیش رس کردن بهتر است نشای هندوانه را 3 تا 4 هفته قبل در سینی های نشاء کشت کنید. همچنین کشت بوته های هندوانه را در مالچ های ..

بذر هندوانه شوگر بیبی

8,500تومان

هندوانه شوگر بیبی مشخصات کلی هندوانه شوگر بیبی هندوانه شوگر بیبی یکی از شیرین ترین ارقام هندوانه است و بسیار پر تولید می‌باشد و در هر بوته چند میوه تولید می‌شود. هندوانه‌ها گرد و کوچک هستند و طعم بسیار خوبی دارند. اندازه هر هندوانه 18 تا 20 سانتی‌متر است. وزن هر هندوانه به 4 تا 5 کیلو می‌رس..

بذر خربزه Kirkagac

6,500تومان

خربزه Kirkagac مشخصات کلی خربزه Kirkagac خربزه Kirkagac بیضی شکل، با پوست زرد و لکه‌های سبز می‌باشد. گوشت میوه سفید و کرمی بوده، طعم بسیار خوب و شیرینی دارد. طعم آن تا حدودی شبیه طعم هندوانه است. وزن هر میوه به 2/5 تا 3 کیلوگرم می‌رسد. یک هفته قبل از اینکه خربزه Kirkagac رسیده شود، پوست آن زرد م..

بذر هندوانه زرد

12,500تومان

هندوانه زرد مشخصات کلی هندوانه زرد هندوانه زرد یک نوع هندوانه هیبرید محبوب و پر طرفدار است که دارای گوشت زرد و طعم شیرین مطلوبی می‌باشد. بوته تقریبا جمع و جور بوده و به همین دلیل این هندوانه در فضای محدود نیز قابل کاشت است. میوه‌ها کروی یا بیضی شکل هستند، پوست میوه‌ سبز رنگ با نوارهای سبز تیره ا..

بذر خربزه کاروسل

7,200تومان

خربزه کاروسل مشخصات کلی خربزه کاروسل خربزه کاروسل که همچنین با نام خیار گرد ایتالیایی نیز شناخته می‌شود، یک گیاه بسیار مقاوم است که میوه‌های گرد یا بیضی شکل به طول 10 تا 12 سانتی‌متر تولید می‌کند. گیاه باردهی بالایی دارد، پوست میوه به رنگ سبز روشن و گوشت آن سفید رنگ است. میوه‌ها مانند خیار م..

بذر خربزه جون کاناری

2,500تومان

خربزه جون کاناری مشخصات کلی خربزه جون کاناری خربزه جون کاناری یک خربزه بزرگ با گوشت سفید و پوست زرد و صاف می‌باشد. وزن هر میوه به 2 تا 2/5 کیلو می‌رسد. این خربزه عطر و طعم بسیار خوب و شیرینی دارد و کمی آبدار تر از خربزه عسلی است. خربزه جون کاناری در برابر گرما مقاومت بسیار بالایی دارد. کاشت بذر خربزه ج..

تمام شد

بذر هندوانه شیرین محبوب F1

3,180تومان

این هندوانه دارای پوست سبز روشن با شیارهای سبز تیره است و برای کاشت در مناطق سرد بسیار عالی می باشد. این هندوانه در مناطق سرد، 5 تا 6 کیلو وزن پیدا می کند و در مناطق گرم تر بزرگ تر می شود. این واریته از سایر هندوانه ها زودتر می رسد و به شکل بیضی کشیده می باشد. گوشت هندوانه به رنگ قرمز روشن است و طعم بسیار شیرینی دارد، همچنین در برابر بسیاری از بیما..

تمام شد

بذر هندوانه ابوجهل نیجریه

1,200تومان

هندوانه ابوجهل نیجریه یک گونه بسیار کمیاب می‌باشد. این گیاه بالارونده است که به طور معمول در آسیا و حوضه مدیترانه یافت می‌شود. هندوانه ابوجهل دارای میوه های کوچکی است که به دلیل خواص دارویی فراوانی که دارند معروف شده است و در طب سنتی بسیار مورد استفاده قرار گرفته است. هر بوته حدودا 15 تا 30 میوه تولید می‌کند. میوه های رسیده یک پ..

تمام شد

بذر هندوانه F1) Little Baby Flower)

4,200تومان

این هندوانه ظاهر بسیار زیبا و طعم فوق العاده‌ای دارد. اندازه هندوانه کوچک و قطر آن 14 سانتی متر می‌باشد، وزن آن نیز 1 تا 2 کیلو است. پوست هندوانه به صورت راه راه بوده و گوشت آن به رنگ صورتی تیره است و بسیار ترد و شیرین می‌باشد. گیاه پر محصول است، رشد بسیار آسانی دارد و در هر بوته 3 تا 5 هندوانه رشد می‌کند. نام لاتین: Citrullus lanatus var. lanat..

تمام شد

بذر طالبی آتنا (F1)

6,750تومان

طالبی آتنا در برابر بیماری ها مقاوم بوده و دارای پوست سختی می باشد و برای حمل و نقل به نقاط دور بسیار مناسب است. طالبی ها زمانی که برداشت می شوند تا مدت زمان زیادی قابل نگه داری هستند. طالبی آتنا در طیف وسیعی از شرایط قابل کاشت است. این طالبی در برابر پژمردگی قارچی و کپک پودری مقاوم می باشد. نام لاتین: Cucumis melo دوره رشد و باردهی: 79 روز..

تمام شد

بذر طالبی F1) EarliChamp)

1,080تومان

طالبی EarliChamp دارای عطر و طعم بسیار خوبی می‌باشد. این طالبی گوشت ضخیم و شیرینی دارد و بسیار آبدار است. میوه بیضی شکل بوده و زودرس می‌باشد. طالبی EarliChamp در برابر بیماری ها مقاومت بالایی دارد و نسبت به پژمردگی قارچی و کپک پودی نیز مقاوم است. نام لاتین: Cucumis melo  دوره رشد و باردهی: 75 روز  ..

تمام شد

بذر خربزه گرانیت شیرین

750تومان

خربزه گرانیت شیرین گوشت نارنجی زیبایی دارد و بسیار شیرین می باشد و خیلی زود قابل برداشت است. عطر و طعم خربزه بسیار عالی بوده و خربزه رسیده 1.5 کیلوگرم وزن دارد. این خربزه برای آب و هوای ساحلی، شمالی و کوهستانی بسیار مناسب است، این واریته برای باغبانانی که در نواحی سرد در پرورش خربزه با مشکل مواجه هستند انتخاب بسیار خوبی می باشد. بذرهای خربزه گرانیت..

تمام شد

بذر خربزه هالونا (F1)

6,500تومان

این خربزه بسیار زودرس است و عطر و طعم فوق العاده ای دارد. وزن هر خربزه 2 تا 3 کیلو می‌باشد. خربزه هالونا در برابر بیماری‌ها، پژمردگی قارچی و کپک پودری مقاوم است. نام لاتین: Cucumis melo دوره رشد و باردهی: 73 روز..

تمام شد

بذر خربزه نیگرو تاردیو

9,800تومان

خربزه نیگرو تاردیو مشخصات کلی خربزه نیگرو تاردیو خربزه نیگرو تاردیو میوه‌هایی به وزن 2 تا 3 کیلوگرم تولید می‌کند. این خربزه دارای پوست سبز تیره می‌باشد، در سطح پوست شیارهای زیادی وجود دارد. گوشت خربزه نیگرو تاردیو به رنگ سبز روشن است و بسیار شیرین می‌باشد. این خربزه بسیار مقاوم بوده و محبوب..

تمام شد

بذر خربزه عسلی

2,500تومان

خربزه عسلی مشخصات کلی خربزه عسلی خربزه عسلی گرد یا بیضی شکل می‌باشد و طول آن 15 تا 22 سانتی‌متر است. این خربزه همانطور که از نامش پیداست طعم بسیار خوب و شیرینی دارد. گوشت خربزه معمولا سفید است و پوست آن صاف به رنگ مایل به سبز یا زرد می‌باشد. وزن هر میوه به 1/8 تا 3/6 کیلوگرم می‌رسد. این خربزه خشکی را نسبت به سایر و..

نمایش 1 تا 16 از 21 (2 صفحه)