کلم و کاهو

نمایش شبکه:

بذر سبزی های مخلوط اعلاء

5,200تومان

این ترکیب به عنوان طیف مخلوط سبزی ها نیز شناخته می شود. در این مخلوط، سبزی های تند و شیرین با رنگ های مختلف وجود دارد. در واقع یک طیف شگفت انگیز از چند طعم و رنگ با آرایه ای از اشکال مختلف برگ ها در این مخلوط قرار گرفته است. این ترکیب شامل خردل قرمز، خردل سبز و سه نوع کلم چینی می باشد. دوره رشد و باردهی این سبزی ها کوتاه بوده و در مدت زمان کمی قابل..

تمام شد

بذر سبزی های میکس

5,700تومان

سبزی‌های میکس یک ترکیب عالی از هر دو اجزای تند و ملایم می‌باشند. این مخلوط شامل خردل قرمز، سبزی سالاد، یک نوع کلم چینی، کلم پیچ و منداب است. بذرهای این مخلوط ارگانیک هستند و برای به دست آوردن این بذرها هیچ گونه آفت کش و کود شیمیایی استفاده نشده است و بذرها تحت نظارت هیئت استانداردهای ملی ارگانیک وزارت کشاورزی ایالات متحده می‌باشند. ا..

بذر پاک چوی تیره تابستان (F1)

14,600تومان

این واریته بسیار زیبا و به رنگ سبز تیره است. برگ ها گسترده و بیضی شکل هستند و دم برگ به رنگ سبز روشن می‌باشد. پاک چوی تیره تابستان حتی زمانی که کوچک است شبیه یک گلدان زیباست. اندازه این پاک چوی در زمان بلوغ 25 تا 30 سانتی‌متر می‌شود و خیلی دیر به گل می‌رود و به گرما مقاوم است. نام لاتین: Brassica rapa دوره رشد و باردهی: 45..

تمام شد

بذر کاهو - رابیکون F1

7,500تومان

رقم پرمحصول کاهو رابیکون که رنگ سبز روشن، کیفیت بسیار بالای برگ ها و عدم ایجاد لکه روی برگ ها را دارد یکی از بهترین کاهو های جهان محصوب می شود. وزن این کاهو ها بسیار بالاتر از کاهو های رایج در ایران است به همین دلیل از هد مترمربع زمین محصول بسیار بیشتری بدست می آید. عطر و طعم شیرینی دارد و برخلاف دیگر کاهو ها به هیچ عنوان تلخ نمی شود.مقاوم به لکه س..

بذر کاهو Rhazes

9,500تومان

این کاهو قرمز رنگ بوده و در فصل بهار، تابستان و پاییز قابل کاشت است و سرهای کوچک بسیار زیبا و خوش رنگی تولید می‌کند. برگ ها به رنگ قرمز تیره هستند و مرکز آن ها سبز رنگ است. برگ های این کاهو بسیار زیبا می‌باشند و شکل یکنواخت و جالبی دارند. این واریته از کاهو مقاومت بالایی در برابر بسیاری از کپک ها و بیماری ها دارد و با انواع محیط ها سازگار می‌باشد. ..

تمام شد

بذر کاهو ادوکس

125تومان

این کاهو برگ های قرمز رنگ دارد که مرکز آن ها سبز رنگ می‌باشد. برگ ها پهن و کوتاه بوده و بسیار زیبا هستند. این کاهو در بهار، تابستان و پاییز قابل کاشت است. کاهوی ادوکس در برابر بیماری ها، بسیاری از کپک ها و ویروس موزاییک کاهو مقاوم می‌باشد. این کاهو بسیار مقاوم است و بهترین رشد را در درجه حرارت 15.5 تا 18.5 درجه سانتی گراد دارد. برای تامین..

بذر کاهو بادبان قرمز

6,700تومان

این کاهو خیلی زود قابل برداشت است، برگ ها سبز بوده و دارای حاشیه قرمز کبود هستند. بذر این واریته کاهو ارگانیک بوده و برای به دست آوردن بذرها از هیچ گونه آفت کش و کود شیمیایی استفاده نشده است. برگ ها شکل جذابی داشته و دارای زوائد جالبی هستند. این کاهو یکی از بهترین و باکیفت ترین واریته های کاهو می باشد که عملکرد فوق العاده بالایی داشته و از کاهوهای ..

بذر کاهو جوی چوی F1

15,600تومان

این نوع کاهو دارای برگ های ضخیم و ساقه ترد و ضخیم و سفید رنگ است. به خاطر طعم، رنگ و زیبایی و البته محصول بالای تولیدی در واحد سطح برنده برترین محصول آمریکا شده است. به نوسانات دمایی حساس نیست و مقاومت خوبی دارد. بسیار خوش طعم است. نام لاتین: Brassica rapa - Chinensis group دوره رشد و باردهی: 50 روز..

بذر کاهو خال‌دار

4,750تومان

کاهوی خال دار یک گونه منحصر به فرد با شکل بسیار جذاب است که بسیار ترد می باشد. این واریته از کاهو دارای برگ های خال دار است که اندازه متوسطی دارد و به صورت راست قامت می باشد. این کاهوی جذاب و غیر معمولی عطر و طعم بسیار خوبی داشته و در برابر اکثر نژادهای کپک ها و بسیاری از بیماری ها مقاومت بالایی دارد. این کاهو بهترین رشد را در دمای 15 تا 18 درجه سا..

بذر کاهو لولا بیوندا

6,800تومان

کاهو لولا بیوندا مشخصات کلی کاهو لولا بیوندا کاهو لولا بیوندا یک واریته ایتالیایی است که شکل بسیار زیبا و جذابی دارد. قسمت‌های بالایی برگ‌ها مجعد هستند و ظاهر فر فری به این کاهو داده‌اند. این کاهو علاوه بر ظاهر زیبا، دارای طعم عالی و بافت تردی می‌باشد. کاهو لولا بیوندا مقاومت بالایی در برابر سرما و گرما دارد. این ک..

بذر کاهو لولا روزا

7,200تومان

کاهو لولا روزا مشخصات کلی کاهو لولا روزا کاهو لولا روزا یک واریته ایتالیایی است که دارای برگ‌های مجعد می‌باشد. این کاهو سبز رنگ بوده و لبه‌های آن رنگ قرمز خیره کننده‌ای دارند. ظاهر بسیار جذاب و طعم عالی این کاهو باعث محبوبیت آن شده است. کاهو لولا روزا ظاهر بسیار زیبایی به ظرف سالاد می‌بخشد...

تمام شد

بذر کاهو چینی بیلکو F1

5,200تومان

این کاهو چینی عطر و طعم شیرین بسیار خوبی دارد و اندازه آن از 30 سانتی متر بلندتر می شود. رنگ این کاهو سبز تیره است و مقاومت بالایی در برابر بیماری های ریشه و قارچ فوزاریومی دارد. بذرهای این کاهو ارگانیک هستند و برای به دست آوردن آن ها از هیچ گونه قارچ کش یا کود شیمیایی استفاده نشده است. نام لاتین: Brassica rapa Pekinensis Group دوره رشد و بار..

تمام شد

بذر کاهو چینی مینیوت F1

130تومان

کاهو مینیوت بهترین واریته کوچک کاهو چینی که سایزی معادل با 18 در 23 سانتی متر دارد. رنگ بیرونی این کاهو سبز تیره و داخل آن زرد رنگ است که بسیار جذاب می باشد و تازگی و تردی را نمایان می کند. برخلاف بیشتر کاهو ها این کاهو در قسمت بالایی متراکم است. همچنین شکل ظاهری خوب با ایستادگی بالایی دارد. نام علمی: Brassica rapa Pekinensis Group دوره ..

بذر کاهوهای میکس رنگی

9,500تومان

این مجموعه بذر شامل چندین واریته کاهوهای با ارزش از جمله کاهو Rhazes، کاهو ادوکس، کاهو بادبان قرمز، کاسنی فرنگی دوبویزن و چند واریته با ارزش دیگر می‌باشد. این مجموعه از بذرهای کاهو و کاسنی فرنگی برای کاشت بهار و پاییز مناسب هستن و با کاشت این مجموعه بذر، آرایش بسیار زیبایی از کاهوهای رنگارنگ و خوش مزه را خواهید داشت. این چند واریته کاهو دارای ..

تمام شد

بذر کلم بروکسل بنفش آلمانی

6,500تومان

کلم بروکسل بنفش آلمانی به رنگ بنفش و ارغوانی می‌باشد و می‌توان گفت بهترین طعم را در واریته‌های کلم بروکسل دارد. این واریته بسیار زیبا، خوش عطر و طعم است که به صورت خام یا پخته استفاده می‌شود. این کلم بروکسل دمای 60 درجه سانتی‌گراد را تحمل می‌کند و می‌توان آن را در مکان‌های سایه دار نیز کاشت ولی در آفتاب کامل عملکرد بهتری دارد.  نام لاتین: Falsta..

تمام شد

بذر کلم بروکسل دیابلو F1

2,300تومان

از مهم ترین خصوصیات این کلم این است که تحمل سرمای پاییزی و اوایل بهار را دارد. بوته ای بلند، درست و جوانه هایی صاف و زیبا تولید می کند. جوانه ها بسیار با کیفیت می باشند. این رقم به سرما بسیار مقاوم می باشد. نام لاتین: Brassica oleracea - gemmifera group دوره رشد و باردهی: 100 روز..

نمایش 1 تا 16 از 31 (2 صفحه)