کلم و کاهو

نمایش شبکه:

بذر کلم بروکلی ایمپریال F1

14,500تومان

این واریته از کلم بروکلی از بهترین واریته ها در تحمل گرما است. سر این کلم بروکلی به رنگ سبز تیره با دانه های کوچک جذاب می‌باشد. کلم بروکلی ایمپریال برای برداشت در تابستان و اوایل پاییز در مناطق با روزهای بلند و حرارت متوسط بسیار عالی می‌باشد. کلم بروکلی ایمپریال در هوای سرد به آرامی رشد می‌کند. نام لاتین: Brassica oleracea - Itali..

بذر گل کلم رومانسکو ناتالینو

8,000تومان

گل کلم رومانسکو ناتالینو مشخصات کلی گل کلم رومانسکو ناتالینو گل کلم رومانسکو ناتالینو یک واریته بسیار جذاب، دارای بافت ترد و طعم عالی می‌باشد. گلچه‌ها به صورت مارپیچی هستند. گل کلم رومانسکو ناتالینو را می‌توان زمانی که کوچک است یا زمانی که به اندازه کامل خود می‌رسد برداشت کرد. رنگ این گل کل..

بذر گل کلم بنفش کاتانس

8,500تومان

گل کلم بنفش کاتانس مشخصات کلی گل کلم بنفش کاتانس گل کلم بنفش کاتانس بسیار پر محصول بوده، ظاهر بسیار زیبا و جذابی دارد و بسیار بازار پسند است. کلم‌ها اندازه بزرگی دارند و میانگین وزن آن‌ها 1.3 تا 1.5 کیلوگرم می‌باشد.  کاشت بذر گل کلم بنفش کاتانس 2 تا 4 هفته قبل از پایان سرما، بذرها را ..

بذر کاهو بادبان قرمز

6,700تومان

این کاهو خیلی زود قابل برداشت است، برگ ها سبز بوده و دارای حاشیه قرمز کبود هستند. بذر این واریته کاهو ارگانیک بوده و برای به دست آوردن بذرها از هیچ گونه آفت کش و کود شیمیایی استفاده نشده است. برگ ها شکل جذابی داشته و دارای زوائد جالبی هستند. این کاهو یکی از بهترین و باکیفت ترین واریته های کاهو می باشد که عملکرد فوق العاده بالایی داشته و از کاهوهای ..

بذر کاهو رسمی

12,500تومان

کاهو رسمی مشخصات کلی کاهو رسمی کاهو رسمی یا کاهو معمولی پر استفاده ترین و محبوب ترین کاهو در بین مردم ایران است که معمولا برای درست کردن سالاد یا در برخی غذاها استفاده می‌شود. کاهو دارای انواع ویتامین‌ها، مواد معدنی و فیبرهای غذایی است و فواید زیادی برای سلامتی دارد. این کاهو دارای برگ‌های ترد و..

بذر سبزی های میکس

12,500تومان

سبزی‌های میکس یک ترکیب عالی از هر دو اجزای تند و ملایم می‌باشند. این مخلوط شامل خردل قرمز، سبزی سالاد، یک نوع کلم چینی، کلم پیچ و منداب است. بذرهای این مخلوط ارگانیک هستند و برای به دست آوردن این بذرها هیچ گونه آفت کش و کود شیمیایی استفاده نشده است و بذرها تحت نظارت هیئت استانداردهای ملی ارگانیک وزارت کشاورزی ایالات متحده می‌باشند. ا..

بذر سبزی های مخلوط اعلاء

12,500تومان

این ترکیب به عنوان طیف مخلوط سبزی ها نیز شناخته می شود. در این مخلوط، سبزی های تند و شیرین با رنگ های مختلف وجود دارد. در واقع یک طیف شگفت انگیز از چند طعم و رنگ با آرایه ای از اشکال مختلف برگ ها در این مخلوط قرار گرفته است. این ترکیب شامل خردل قرمز، خردل سبز و سه نوع کلم چینی می باشد. دوره رشد و باردهی این سبزی ها کوتاه بوده و در مدت زمان کمی قابل..

بذر کاهو باتر هد

12,500تومان

کاهو باتر هد مشخصات کلی کاهو باتر هد به طور کلی کاهو باتر هد اندازه بزرگی دارد و نام خود را از طعم شیرین کره ای و بافت لطیف برگ های بیرونی بزرگ خود گرفته است. این کاهو شبیه یک گل است و برگ های کمی فر و ژولیده بسیار جذاب و زیبایی دارد. زمانی که کاهو باتر هد را از وسط برش می دهید، قسمت درونی نرم و سفید و چین خورده ظا..

بذر کاهو باتاویا

12,500تومان

کاهو باتاویا مشخصات کلی کاهو باتاویا کاهو باتاویا سبز ترد، شیرین و بسیار خوشمزه است و طعم تلخی ندارد. دارای برگ‌های با حاشیه موج دار است. این کاهو دارای مقاومت بالایی در برابر بیماری‌ها، گرما و سرما می‌باشد. کاهو باتاویا رشد آسانی دارد و به راحتی در زمین و گلدان قابل کاشت است. این کاهو دوره..

بذر کاهوهای میکس رنگی

12,500تومان

این مجموعه بذر شامل چندین واریته کاهوهای با ارزش از جمله کاهو Rhazes، کاهو ادوکس، کاهو بادبان قرمز، کاسنی فرنگی دوبویزن و چند واریته با ارزش دیگر می‌باشد. این مجموعه از بذرهای کاهو و کاسنی فرنگی برای کاشت بهار و پاییز مناسب هستن و با کاشت این مجموعه بذر، آرایش بسیار زیبایی از کاهوهای رنگارنگ و خوش مزه را خواهید داشت. این چند واریته کاهو دارای ..

بذر پاک چوی تیره تابستان

14,600تومان

این واریته بسیار زیبا و به رنگ سبز تیره است. برگ ها گسترده و بیضی شکل هستند و دم برگ به رنگ سبز روشن می‌باشد. پاک چوی تیره تابستان حتی زمانی که کوچک است شبیه یک گلدان زیباست. اندازه این پاک چوی در زمان بلوغ 25 تا 30 سانتی‌متر می‌شود و خیلی دیر به گل می‌رود و به گرما مقاوم است. نام لاتین: Brassica rapa دوره رشد و باردهی: 45..

بذر کاهو لولا بیوندا

12,500تومان

کاهو لولا بیوندا مشخصات کلی کاهو لولا بیوندا کاهو لولا بیوندا شکل بسیار زیبا و جذابی دارد. قسمت‌های بالایی برگ‌ها مجعد هستند و ظاهر فر فری به این کاهو داده‌اند. این کاهو علاوه بر ظاهر زیبا، دارای طعم عالی و بافت تردی می‌باشد. کاهو لولا بیوندا مقاومت بالایی در برابر سرما و گرما دارد. این کاهو هم ..

بذر گل کلم سفید F1

15,000تومان

گل کلم سفید F1 یک واریته بسیار مقاوم است و در مناطق گرم و نیمه گرمسیری هم قابل کاشت می‌باشد. رنگ این گل کلم سفید است، شکل گرد و جمع و جوری دارد و وزن هر کدام از آن‌ها به 1 تا 1/5 کیلوگرم می‌رسد. دوره رشد و باردهی گل کلم کوتاه است و 63 تا 68 روز می‌باشد.  بسیار سازگار است و در اکثر مناطق می‌توان آن را پرورش دا..

بذر کاهو جوی چوی F1

15,600تومان

این نوع کاهو دارای برگ های ضخیم و ساقه ترد و ضخیم و سفید رنگ است. به خاطر طعم، رنگ و زیبایی و البته محصول بالای تولیدی در واحد سطح برنده برترین محصول آمریکا شده است. به نوسانات دمایی حساس نیست و مقاومت خوبی دارد. بسیار خوش طعم است. نام لاتین: Brassica rapa - Chinensis group دوره رشد و باردهی: 50 روز..

بذر کاهو لولا روزا

12,500تومان

کاهو لولا روزا مشخصات کلی کاهو لولا روزا کاهو لولا روزا یک واریته ایتالیایی است که دارای برگ‌های مجعد می‌باشد. این کاهو سبز رنگ بوده و لبه‌های آن رنگ قرمز خیره کننده‌ای دارند. ظاهر بسیار جذاب و طعم عالی این کاهو باعث محبوبیت آن شده است. کاهو لولا روزا ظاهر بسیار زیبایی به ظرف سالاد می‌بخشد...

بذر کلم قمری بنفش

6,500تومان

کلم قمری بنفش مشخصات کلی کلم قمری بنفش کلم قمری یک نوع کلم است که بر روی زمین رشد می‌کند. پوست این کلم بنفش رنگ است و گوشت آن سفید، شیرین و بسیار خوش مزه می‌باشد. کلم قمری بنفش عملکرد بسیار خوبی دارد و به صورت خام یا پخته مورد استفاده قرار می‌گیرد. برگ‌های این کلم نیز خوراکی هستند و مانند کلم کی..

نمایش 1 تا 16 از 36 (3 صفحه)