ابزار و لوازم

نمایش شبکه:
تمام شد

آب پاش کوچک

8,750تومان

از نیازهای مهم باغبانی در منزل، داشتن آب پاش کوچکی است که علاوه بر زیبایی و دوام، جمع و جور باشد تا هم فضای زیادی را اشغال نکند و هم مقدار مناسبی آب را درخود جای دهد. وزن آب پاش خانگی نباید پس از پر شدن آب بیش از 2 تا 3 کیلوگرم باشد. این آب پاش یکی از بهترین انواع آب پاش است که برای باغبانی خانگی بسیار مناسب است. مقاومت بالایی دارد و شکل ظاهری آن ز..

تمام شد

ابزار کاشت و انتقال نهال

9,800تومان

این ست بیلچه و ابزار حفاری برای انتقال و کاشت نهال که هر کدام شامل ۲ سر است کمک شایانی در انتقال و کاشت نهال و نشاء می کند. این ابزارها دارای درجه جهت تعیین میزان عمق هستند. همچنین سبکی و در عین حال مقاومت بالا راحتی کار را به همراه دارد. انحنای بیلچه طوری طراحی شده تا کمترین آسیب را به ریشه ها وارد کند. این ابزار بسیار کارآمد و کارکرد آن بسیار بال..

تمام شد

بذرکار دستی

17,500تومان

این بذرکار یا برزگر دستی به شکل ساده ای قابل استفاده است. بیشتر جهت آماده سازی سینی های نشاء و قرار دادن بذر در حجره های آن به کار می رود. یکی از مشکلاتی که تمام گلخانه داران و تمامی افرادی که با شمارش بذر سر و کار دارند این است که این کار بسیار وقت گیر و پرسنل بر است. همچنین بذرها به هدر می روند و یا چندین بذر در یک حجره می روید که معایب زیادی دار..

2 تا 3 روز آینده

دماسنج دیجیتال خاک allafrance

96,500تومان

این دماسنج بسیار سبک، قابل حمل و دقیق است. دقت یکدهم سانتی گراد برای سنجش دمای خاک بسیار ایدآل می باشد که دماسنج ساخت آلافرانس آن را به خوبی انجام می دهد...

تمام شد

دماسنج و رطوبت سنج دیجیتال DC102-3

54,000تومان

رطوبت سنج و دماسنج دیجیتال با قابلیت ثبت دما و رطوبت حداکثر و حداقل. دقت این مدل در قیاس با دیگر مدل ها بسیار بالاست و قیمت مناسبی دارد. کیفیت ساخت آن بالا و جنس بدنه خوبی دارد. رنج دمایی -10 تا +50 درجه سانتیگراد یا +4 تا +120 درجه فارنهایت رنج رطوبت سنجی از 10 تا 99 درصد رطوبت نسبی این دستگاه در دو مدل DC102 و DC103 عرضه می‌شود. مدل DC..

تمام شد

دماسنج و رطوبت سنج دیجیتال HTC-1

29,500تومان

همیشه داشتن یک دماسنج و رطوبت سنج قابل اعتماد که اعداد قطعی را به ما نمایش دهد از ابزار اصلی کشاورزی و باغبانی است. بسیاری از شرایط تحت تاثیر این دو عامل یعنی دما و رطوبت تعیین می شود و یک کشاورز یا باغبان باید به داشتن ابزار مطمئن برنامه های پرورشی را انجام دهد. این دماسنج، رطوبت سنج دیجیتال توانایی ثبت و ذخیره بیش ترین حد(ماکزیمم) و کم ترین حد (م..

تمام شد

ست ابزار باغبانی

27,500تومان

این ست وسایل باغبانی، یک مجموعه با طراحی بسیار زیباست که از کیفیت بالایی برخوردار می‌باشند. این وسایل به راحتی در دست گرفته می‌شوند و برای حفر کردن، کاشت  و وجین بسیار مناسب هستند و یک طراحی ارگونومیک به حساب می‌آیند. وسایل، ساختار آهنی با دسته چوبی دارند که بسیار راحت هستند. رنگ وسایل در تصویر نشان داده شده است...

تمام شد

سمپاش خانگی 2 لیتری پومسان

28,700تومان

یک سمپاش دستی سبک وزن با حجم مناسب برای هر خانه‌ای نیاز است. سمپاشی در منازل با استفاده از دستگاه‌های سمپاش برقی و بزرگ چندان جالب به نظر نمی‌رسد اما با استفاده از یک سمپاش دستی کوچک با پمپ باد دستی می‌توان به گل‌ها و گیاهان جان تازه ‌ای بخشید. تامین رطوبت با اسپری آب روی برگ و ساقه گیاهان یا کودهی و حتی سمپاشی برای از بین بردن آفات و حشرات گیاهان ..

تمام شد

سینی نشا 104 حفره ای

3,750تومان

سینی نشا 104 حفره ای برای کاشت بذر انواع سبزیجات و صیفی جات استفاده می شود. نشا بذر گوجه فرنگی، فلفل، بادمجان، خیار و دیگر بذور در این سینی ها ممکن است.  این سینی از جنس پلی اتیلن نرم و قابل انعطاف می باشد و قابلیت چندین بار مصرف را دارد...

تمام شد

سینی نشا 24 حفره

7,800تومان

سینی نشا ۲۴ حفره با حجم بالای ۲۰۰ سی سی برای هر حفره مناسب کاشت گیاهانی است که نیاز به فضای بیشتری جهت توسعه ریشه دارند. جنس این سینی پلی‌اتیلن قابل انعطاف است که طول عمر بالایی خواهد داشت. استفاده از سینی نشا به جهت افزایش کیفیت نشا حتما باید با خاک سبک و عاری از بیماری و آفات انجام شود. معمولا مخلوط 50% کوکوپیت با 50% پیت ماس برای نشاکاری در..

تمام شد

سینی نشا 288 حفره

5,870تومان

سینی نشا 288 حفره ای دارای قالب مستحکم و با کیفیتی است که سلامت گیاهچه را تضمین می کند. این سینی از جنس پلی اتیلن سخت می باشد و قابلیت چندین بار مصرف را دارد...

تمام شد

سینی نشا 32 حفره

3,750تومان

سینی نشا 32 حفره از جنس پلی اتیلن بسیار مقاوم و قابل انعطاف است. این سینی بسیار مناسب نشا انواع سبزی و صیفی از جمله نشا گوجه فرنگی، نشا خیار و نشا انواع گل است. فضای بزرگ این سینی که معادل 130 سی سی است می تواند گیاهان را به مدت زیادی تا قبل از باردهی در خود نگاه دارد...

سینی نشا 48 حفره

7,800تومان

سینی نشاء 48 حفره ای پلی اتیلن با ساختاری مستحکم و قابل انعطاف است. جنس پلی اتیلن و محافظ در برابر اشعه UV خورشید سبب شده تا این سینی ها به مدت زیادی عمر کنند و عملا 5 تا 7 سال قابل استفاده باشند. کیفیت ساخت بالایی دارند و در برابر فشار مقاوم هستند. قابلیت کاشت و نشا خیار، نشا گوجه فرنگی و انواع سبزی و صیفی در این سینی ها میسر است...

لباس محافظ در برابر حشرات

32,500تومان

گشت و گذار در طبیعت همیشه خوش آیند است اما گاهی حشرات موزی می توانند لحظات خوش را از ما بگیرند. زنبور عسل، انواع پشه، عنکبوت ها، کنه ها و دیگر حشرات ریزی که گاهی برای انسان مشکلات جدی پیش می آورند. همین طور برخی افراد حساسیت بیشتری نسبت به حشرات دارند و این مورد لذت دور هم بودن را از ما می گیرد. لباس محافظت کننده از حشرات یک پوشش بسیار کاربردی است ..

تمام شد

نشانگر پلاستیکی

500تومان

در مکان هایی مانند گلخانه ها که تعداد گلدان ها یا سینی های نشا زیاد هستند برای مشخص کردن این که در هر گلدان چه بذری کاشته شده است، می‌توان از این نشانگرها استفاده کرد. این نشانگرها بسیار سبک بوده و استحکام زیادی دارند و از آن ها می‌توان چندین بار استفاده نمود.  نشانگرهای پلاستیکی در 5 رنگ مختلف هستند. در پرورش انواع گل ها و گیاهان می‌توان از این نش..

تمام شد

هورمون اکسین 5 سی سی

14,500تومان

هورمون اکسین برای ریشه دار کردن قلمه ها، افزایش جوانه زنی و رشد گیاه استفاده می شود. اکسین یک محرک طبیعی برای رشد گیاه می باشد. هورمون اکسین سبب گلدهی بیشتر و ماندگاری گل و در نتیجه گرده افشانی موثرتر در گیاهان  می شود که بدین ترتیب باردهی و گلدهی افزایش می یابد. همچنین می توانید برای پرایمینگ (بذرمال) جهت جوانه زنی بیشتر بذرها استفاده کنید. این..

نمایش 1 تا 16 از 20 (2 صفحه)