بذر گل

نمایش شبکه:

بذر Calceolaria arachnoidea

6,500تومان

این گل بسیار خوش رنگ در تابستان و پاییز گل می دهد. در گرمای تابستان بهتر است در مکان سایه روشن باشد اما در پاییز آفتاب را بسیار می پسندد. نیاز به خاک معمولی با زهکشی مناسب دارد و آب یاری باید به صورت منظم و نه خیلی زیاد انجام شود. Calceolaria arachnoidea می تواند یک گل گلدانی باشد و با دیگر انواع گل ها به خوبی سازگار می شود. نام لاتین: Capachito..

تمام شد

بذر آمورفوفالوس بولبیفر

6,500تومان

آمورفوفالوس بولبیفر یک گل بسیار زیبا است که از بزرگترین گل های جهان می‌باشد. آمورفوفالوس بولبیفر به دلیل اندازه بزرگی که دارد بسیار جذاب و خیره کننده است. این گل از خانواده گلشیپوریان بوده و می‌تواند به اندازه 50 سانتی متر رشد کند. آمورفوفالوس یک گل منحصر به فرد و عجیب می باشد. این گل یکی از جالب ترین و عجیب ترین گیاهان جهان است که نظر هر  فردی را ..

تمام شد

بذر ارکیده درختی بائوهینیا

19,800تومان

ارکیده درختی بائوهینیا یک گونه از گیاهان گلدار از خانواده Fabaceae می باشد و بومی آسیای جنوب شرقی است. این درخت همچنین با نام های درخت ارکیده، درخت بائوهینیا بنفش، درخت ارکیده هنگ کنگ و درخت پروانه شناخته می شود. ارکیده درختی بائوهینیا یک درخت برگریز است که اندازه کوچک تا متوسطی دارد و می تواند تا ارتفاع 5 متر رشد کند. اندازه برگ های این درخت 10 تا..

تمام شد

بذر ارکیده درختی بائوهینیا سفید

0تومان

ارکیده درختی بائوهینیا سفید همچنین با نام ارکیده سفید درختی نیز شناخته می‌شود. این گیاه یک درخت یا درختچه گرمسیری است که می‌تواند به ارتفاع 6 تا 9 متر رشد کند. ارکیده درختی بائوهینیا سفید را می‌توان در خانه نیز نگه داری کرد و با هرس اندازه آن را کوچک نگه داشت. این گیاه رشد سریعی دارد و بومی جزایر اقیانوس آرام و نواحی گرمسیری آمریکا می‌باشد. این درخ..

تمام شد

بذر ارکیده سیمبیدیوم

75تومان

ارکیده سیمبیدیوم یکی از زیباترین و محبوب ترین گل های جهان می‌باشد که هم خارج از خانه و هم به عنوان یک گیاه آپارتمانی و تزیینی کاشته می‌شود. این گیاه مقاومت بالایی در هوای سرد و گرم دارد. ارکیده سیمبیدیوم یک گیاه همیشه سبز است و به رنگ ارغوانی روشن می‌باشد. این گل به خصوص برای دسته گل و به عنوان گل شاخه بریده بسیار با ارزش می‌باش..

بذر بابونه

6,750تومان

گل ها کوچک، با بوی شیرین و شبیه گل آفتاب گردان هستند. چایی که از گل ها تهیه می‌شود آرام بخش و خواب آور است و به هضم کمک می‌کند. این واریته همچنین با نام بابونه آلمانی و بابونه مجارستانی نیز شناخته می‌شود. گل ها خوراکی هستند، عطر و طعم شیرینی دارند و از آن ها می‌توان به عنوان چاشنی در دسر، سالاد و نوشیدنی ها استفاده کرد. کاشت ..

بذر بابونه آلمانی

6,500تومان

بابونه آلمانی گیاهی یکساله و معطر است که به ارتفاع 20 تا 40 سانتی متر رشد می‌کند. این گیاه دارای گل های سفید معطر است و برگ های آن دارای بریدگی های باریک می‌باشد. از گیاه بابونه سال های زیادی است که در طب سنتی استفاده می‌شود و کاربرد زیادی در صنعت لوازم آرایش و زیبایی دارد. این گیاه از مهمترین گیاهان دارویی می‌باشد و در درمان بیماری های زیادی کاربر..

بذر بومادران قرمز

6,800تومان

بذر بومادران قرمز مشخصات کلی بومادران قرمز گیاه بومادران گیاهی دارویی و زینتی است. این گیاه از خانواده کاسنی بوده و در طیف وسیعی از شرایط محیطی قابل پرورش است. اگر به مناطق قابل پرورش بومادران نگاه کنید متوجه می‌شوید از منطقه ۲ تا ۱۰ (مربوط به منطقه‌بندی آمریکا) قابل پرورش است. این یعنی در مناطقی با شرایط زمستان بس..

تمام شد

بذر حسن یوسف رنگین کمان میکس

7,600تومان

حسن یوسف رنگین کمان میکس مشخصات کلی حسن یوسف رنگین کمان میکس حسن یوسف رنگین کمان میکس، مخلوطی از بهترین و زیباترین رنگ‌ها می‌باشد. گیاه حسن یوسف برای برگ‌های زیبایی که به جای گل رشد می‌کنند پرورش داده می‌شود. حسن یوسف رنگین کمان میکس برای کاشت در گلدان، باغ و باغچه بسیار مناسب است و چشم انداز بسیار زیبایی به وجود م..

بذر درخت ارغوان

4,750تومان

ارغوان یک درخت کوتاه است که به عنوان گیاه زینتی کاشته می‌شود. درخت ارغوان گل های صورتی رنگی تولید می‌کند که به صورت دسته ای هستند و بسیار زیبا می‌باشند. ارتفاع این درخت چندین سال بعد از کاشت ممکن است به 12 متر برسد. کاشت درخت ارغوان در هر مکانی، نمای بسیار زیبایی به آنجا می‌دهد. برگ های درخت ارغوان به شکل قلب هستند و به زیبایی د..

تمام شد

بذر درخت استنوکارپوس

6,000تومان

درخت استنوکارپوس یک گیاه زینتی و بسیار زیباست که مقاومت بالایی در برابر شرایط نامساعد دارد. این گیاه یکی از گیاهان آپارتمانی است و زمانی که در گلدان کاشته می‌شود به ارتفاع 2 متر می‌رسد ولی وقتی در فضای باز آن را می‌کارند می‌تواند تا ارتفاع 40 متر رشد کند و قطر تنه آن به 75 سانتی متر می‌رسد. این گیاه گل های خوشه ای نارنجی رن..

تمام شد

بذر درخت ختمی رنگارنگ

1,500تومان

گل ختمی رنگارنگ مانند تمام گل های ختمی زیبا، مقاوم و پرگل هستند. اما نکته جالب در مورد این درخت گل این است که گل های آن صبح ها سفید و تا غروب به رنگ صورتی تا قرمز می شوند. این یکی از حیرت انگیزترین جلوه های طبیعت است که بیشتر غیر واقعی به نظر می رسد.  نام علمی: hibiscus mutabilis..

بذر درخت طلایی

4,500تومان

درخت طلایی یک گیاه چند ساله است. این درخت تا ارتفاع 6 متر بلند می‌شود. این گونه همیشه سبز است و دارای برگ هایی به طول 4 تا 6 سانتی متر می‌باشد. درخت طلایی، گل های زرد بسیار زیبا و جذابی تولید می‌کند که از لحاظ اقتصادی ارزش بالایی دارند. درخت طلایی به خاک با زهکشی خوب نیاز دارد، خاک های لومی شنی با مقداری مواد ارگانیک برای این گیاه مناسب هستند. این ..

تمام شد

بذر درخت لاله

9,800تومان

درخت لاله مشخصات کلی درخت لاله درخت لاله یکی از بزرگترین درختان شناخته شده در شرق ایالات متحده است که می‌تواند به ارتفاع 58 متر و قطر 3 متر رشد کند. درحالت عادی به ارتفاع 21 تا 30 متر رشد می‌کند. این درخت رشد نسبتا سریعی دارد و تاج آن مخروطی شکل است. درخت لاله یک درخت خزان کننده است که در فصل پاییز به رنگ زرد طلایی..

بذر درخت مشک عنبر

750تومان

درخت مشک عنبر یک درخت برگریز است اما در بسیاری از مناطق همیشه سبز می‌باشد. این درخت به ارتفاع 8 متر رشد می‌کند و دارای طول عمر 25 تا 50 سال است. درخت مشک عنبر بسیار مقاوم است و در خاک های شور و خشک نیز قادر به رشد است. این درخت گل های بسیار زیبا و معطری تولید می‌کند که از عصاره گل ها مدت های زیادی است برای تولید عطر استفاده می‌ش..

تمام شد

بذر درخت پالونیا الونگاتا

14,500تومان

درخت پالونیا الونگاتا مشخصات کلی درخت پالونیا الونگاتا پالونیا الونگاتا یک واریته از پالونیا است که برای تولید چوب مورد استفاده قرار می‌گیرد. این واریته در صنعت تولید چوب ارزش بسیار زیادی دارد. چوب این درخت بسیار قوی و محکم و در عین حال سبک است و در آمریکای شمالی و چین به صورت گسترده برای تولید چوب کشت می&zwnj..

نمایش 1 تا 16 از 238 (15 صفحه)