لوبیا

نمایش شبکه:

بذر لوبیا سبز رابرت

12,500تومان

لوبیا سبز رابرت به صورت بوته‌ای رشد می‌کند و یکی از بهترین لوبیا سبزهای موجود در جهان است. این واریته یک محصول بسیار پر فروش در بازار است و برای هر منطقه و هر مشتری تولید شده است. بوته باردهی بسیار بالایی دارد و برداشت محصول بسیار آسان است که این مساله برای پرورش دهندگان بسیار مهم می‌باشد. لوبیا سبز رابرت بسیار خوش رنگ و خوش طعم است ..

بذر لوبیا گیتا

12,500تومان

این لوبیا مختص بازارهای آسیایی می‌باشد. این واریته از لوبیا روز خنثی بوده و اندازه بلندی دارد. لوبیای گیتا ظریف، بلند به اندازه 40 تا 50 سانتی متر، دارای غلاف سبز تیره می‌باشد و قطر آن به اندازه یک مداد معمولی است. این لوبیا بسیار منحصر به فرد بوده و طعم شیرین و بی نظیری دارد و برای پخارپز کردن یا سرخ کردن بسیار عالی می‌باشد. لوبیا گ..

بذر لوبیا سنبلی ماه سرخ

12,500تومان

لوبیا سنبلی ماه سرخ مشخصات کلی لوبیا سنبلی ماه سرخ گیاه لوبیا سنبلی ماه سرخ دارای ساقه بنفش، شکوفه‌های صورتی-قرمز براق درخشان و غلاف‌های 5 تا 8 سانتی‌متری می‌باشد. با این که تمام قسمت‌های گیاه خوراکی است، توصیه می‌شود لوبیاهای بالغ قبل از خوردن، دوبار آبپز شوند. از این لوبیاها در غذاها..

بذر لوبیا کریسمس

12,500تومان

لوبیا کریسمس در آب و هوای سرد و گرم قابل کاشت است. دانه‌ها به رنگ سفید با لکه‌های قهوه‌ای-صورتی هستند. لوبیا کریسمس عطر و طعم بسیار عالی دارد. غلاف لوبیا به اندازه 13 سانتی‌متر است. گیاه به اندازه 2 تا 3 متر رشد می‌کند. کاشت لوبیا کریسمس: بذرها را بعد از رفع سرما به طور مستقیم در زمین بکارید. بهار تا اوایل تابستان زمان م..

بذر لوبیا رشته قرمز

12,500تومان

این لوبیا بسیار پرمحصول است و دانه‌هایی به رنگ قرمز کبود متمایل به بنفش دارد. طول هر لوبیا 40 تا 50 سانتی متر است که بسیار بلند می باشد و در هر خوشه تا 4 لوبیا می بندد. استعداد باردهی در این لوبیا به اندازه ای زیاد است که محصول یک بوته از آن، برای مصرف یک خانواده کافی است. این لوبیا به داربست نیاز دارد، همچنین در آفتاب مسقیم بهترین بازدهی را د..

بذر لوبیا سیاه

12,500تومان

لوبیا سیاه بومی مکزیک است و در بسیاری از غذاهای آمریکایی و مکزیکی کاربرد دارد. این لوبیا دارای بافت گوشتی است، طعم بسیار خوبی دارد و سرشار از آنتی‌اکسیدان می‌باشد. لوبیا سیاه دارای مقادیر فراوانی پروتیئن، ویتامین، فیبر و مواد معدنی است و خواص زیادی برای سلامتی دارد.  کاشت لوبیا سیاه: این لوبیا باید در آفتاب کامل و خاک دارای زهکشی ..

تمام شد

بذر لوبیا ولور

7,800تومان

لوبیا ولور مشخصات کلی لوبیا ولور لوبیا ولور، اولین لوبیا بنفش فیله‌ای است و دوره رشد کوتاهی دارد. بوته دارای عملکرد فوق العاده خوبی می‌باشد. غلاف لوبیا باریک و بلند به اندازه 10 تا 13 سانتی‌متر است، مستطیلی شکل بوده و به رنگ بنفش می‌باشد و بعد از پخته شدن رنگ آن سبز می‌شود و دارای طعم بسیار خوبی است. بوته اندازه مت..

تمام شد

بذر لوبیا مخملی

12,500تومان

لوبیا مخملی مشخصات کلی لوبیا مخملی لوبیا مخملی یک گیاه رونده است که می‌تواند به ارتفاع 15 متر رشد کند. این گیاه یک ساله است ولی در مناطق گرم ممکن دو یا سه سال هم زنده بماند. گیاه لوبیا مخملی گل‌های سفید یا بنفش تولید می‌کند و غلاف‌های حاوی دانه نیز به رنگ بنفش پر رنگ هستند. این گیاه در طب سنتی آسیایی ارزش زیادی دار..

تمام شد

بذر لوبیا فلاگرانو

7,200تومان

لوبیا فلاگرانو مشخصات کلی لوبیا فلاگرانو پوست لوبیا فلاگرانو به آسانی جدا می‌شود. غلاف‌ها دارای 8 تا 10 عدد لوبیای سبز نعنایی هستند که پوست غلاف به راحتی با دست جدا می‌گردد. لوبیا فلاگرانو فرانسوی بسیار خوش طعم و لذیذ بوده و برای استفاده به صورت تازه و یا فریز کردن بسیار عالی می‌باشد. همچنی..

تمام شد

بذر لوبیا فلامبو

6,700تومان

لوبیا فلامبو مشخصات کلی لوبیا فلامبو لوبیا فلامبو دارای غلاف‌های قرمز درخشان با لکه‌های سفید می‌باشد. غلاف‌ها به طول 13 تا 14 سانتی‌متر هستند و دارای لوبیاهای بسیار خوش طعم و جذاب می‌باشند. بوته باردهی بسیار بالایی دارد. لوبیا فلامبو  به صورت تازه و خشک شده قابل استفاده است و برای تهیه کنسرو لوبیا نیز مناسب می‌باشد..

تمام شد

بذر لوبیا طلایی

650تومان

غلاف این واریته به رنگ طلایی است و طول آن 20 تا 23 سانتی متر است. گیاه به صورت راست قامت است و مقاومت بالایی در برابر بیماری های سیاه تاول، سوختگی برگ، ویروس موزاییک حبوبات و … دارد. دانه های این واریته به رنگ سفید هستند. کاشت لوبیا: یک خاک دارای زهکشی خوب با PH بالای 6 برای کاشت لوبیا انتخاب کنید. بعد از رفع سرما بذرها را به عمق 2.5 سانتی متر ب..

تمام شد

بذر لوبیا سفید لینگوت

5,200تومان

لوبیا سفید لینگوت مشخصات کلی لوبیا سفید لینگوت لوبیا لینگوت بیضی شکل و تا حدودی مسطح است. این لوبیا به صورت بوته‌ای رشد می‌کند و برای استفاده به عنوان لوبیا خشک یا نیمه خشک کاشته می‌شود. دانه‌ها سفید و بزرگ هستند و غلاف‌ها به اندازه 14 تا 15 سانتی‌متر بزرگ می‌شوند. لوبیا لینگوت به طور عمده در فرانسه، آرژانتین، چین ..

تمام شد

بذر لوبیا رونده اسکارلت

5,250تومان

لوبیا رونده اسکارلت مشخصات کلی لوبیا رونده اسکارلت لوبیا رونده اسکارلت دارای گل‌های قرمز در میان شاخ و برگ سبز قلبی شکل می‌باشد. این گیاه دارای لوبیاهای خوراکی است، رشد سریعی دارد و طعم آن بسیار خوب می‌باشد، لوبیاها زمانی که جوان هستند طعم بهتری دارند. گیاه دارای باردهی بسیار بالایی است. غلاف‌ها را برای ادامه گل‌ده..

تمام شد

بذر لوبیا بورلوتو

4,900تومان

لوبیا بورلوتو مشخصات کلی لوبیا بورلوتو لوبیا بورلوتو یک نوع لوبیا بوته‌ای است که دارای غلاف‌های قرمز با لکه‌های سفید می‌باشد. دانه‌ها سفید مایل به قهوه‌ای هستند و دارای لکه‌های قرمز می‌باشند، اندازه بزرگی دارند و بسیار زیبایی هستند. گیاه بسیار قوی بوده و باردهی بسیار بالایی د..

تمام شد

بذر لوبیا بالدار

4,000تومان

لوبیا بالدار به نام‎های متعددی اسم برده می‎شود. لوبیا دراگون یا اژدها، لوبیا گوا و لوبیای ملکه. این لوبیا بومی آسیای شرق است و به مقدار زیاد کشت می‎شود. همچنین در آمریکا به مقدار محدود توسط کشاورزان آمریکایی مخصولا کشاورزان فلوریدا جنوبی تولید می‎شود. شکل خاص و جذاب لوبیا بالدار ارزش آن را بالا برده اما ظاهر آن تمام مزایای لوبیا بالدار نیست. لوبیا ..

نمایش 1 تا 15 از 15 (1 صفحه)