کدو

نمایش شبکه:

بذر کدو خورشتی سبز هیبرید

18,500تومان

بذر کدو خورشتی سبز هیبرید مشخصات کلی بذر کدو خورشتی سبز هیبرید کدو سبز هیبرید یک واریته بسیار زودرس است. بوته جمع و جوری دارد و باردهی آن بسیار بالاست. کدوها سایز متوسطی دارند و ظاهر آن‌ها گرز مانند است. رنگ کدوها سبز روشن می‌باشد. کدو کلاریتا برای کاشت در گلخانه و فضای آزاد مناسب است. این کدو بافت ترد و ..

بذر کدو سبز گرد

12,500تومان

کدو سبز گرد مشخصات کلی کدو سبز گرد کدو سبز گرد دارای یک بوته با سایز متوسط و رشد محدود است. این کدو سبز بسیار با ارزش بوده، شکل جذاب و جالبی دارد. میوه‌ها گرد هستند، پوست کدوها سبز روشن با خطوط سبز تیره است. کدو سبز گرد دارای باردهی بسیار بالایی می‌باشد و طعم بسیار خوبی دارد. زمانی که اندازه کدو..

بذر کدو تنبل دولسی دی هورنو

28,000تومان

کدو تنبل دولسی دی هورنو مشخصات کلی کدو تنبل دولسی دی هورنو کدو تنبل دولسی دی هورنو یک واریته گرد و مسطح با پوست نارنجی تا سبز تیره و گوشت زرد-نارنجی است. در سطح پوست این کدو برآمدگی‌هایی وجود دارد. این کدو بسیار مقاوم است. کدو تنبل دولسی دی هورنو به دلیل طعم بسیار خوبی که دارد معروف شده است و یکی از بهتری..

بذر کدو تنبل گردوی سفید والتهام

18,500تومان

این کدو تنبل دارای پوست صاف زرد-قهوه ای و گوشت زرد رنگ می باشد. درون کدو دانه های کوچکی وجود دارد. اندازه کدو تقریبا 23 سانتی متر و وزن آن 2 تا 3 کیلوگرم می باشد. کدو تنبل گردوی سفید والتهام، دارای طعم منحصر به فرد و شیرینی است و  از نظر سایز و طعم یکی از کدو تنبل های محبوب در آمریکا می باشد و در سال 1970 برنده AAS در آمریکا بود..

بذر کدو تنبل تخم کره ای

24,500تومان

کدو تنبل پیش رس تخم کره ای یکی از بهترین انتخاب ها برای کاشت خانگی و اقتصادی است. طعم و مزه بسیار بسیار شیرین این کدو بسیار زیاد است، به طوری که کمتر کسی باور می کند کدو های طبخ شده بدون اضافه کردن شکر پخته شدند. بافت ملایم و یکسانی دارد. باردهی هر بوته بین 4 تا 10 کدو است که وابسته به رسیدگی به گیاه کم و زیاد می شود. اندازه کدو ها حدود یک کیلوگرم ..

بذر کدو تنبل لنا دی ناپولز

16,500تومان

کدو تنبل لنا دی ناپولز مشخصات کلی کدو تنبل لنا دی ناپولز کدو تنبل لنا دی ناپولز، کدوهای بلندی تولید می‌کند. ارتفاع هر کدو 50 تا 70 سانتی‌متر و قطر آن 15 تا 18 سانتی‌متر می‌باشد. پوست کدو سبز بوده و خطوط زرد رنگی در آن وجود دارد و گوشت آن نیز زرد مایل به نارنجی می‌باشد. کدو تنبل لنا دی ..

بذر کدو تنبل دلیکا

28,000تومان

کدو تنبل دلیکا مشخصات کلی کدو تنبل دلیکا کدو تنبل دلیکا شکل گرد و پهنی دارد. این کدو بسیار جذاب و منحصر به فرد است. پوست آن به رنگ سبز تیره و گوشت آن نارنجی می‌باشد. وزن هر کدو به 1/5 تا 2 کیلوگرم می‌رسد. عطر و طعم عالی و بسیار شیرینی دارد  و دوره رشد و باردهی آن کوتاه است. کدو دلیکا یکی از محبو..

بذر کدو تنبل کوچک جک بی

12,500تومان

کدو تنبل کوچک جک بی مشخصات کلی (کدو تنبل کوچک جک بی) کدو تنبل کوچک جک بی یک نوع کدوی مینیاتوری است که میوه‌هایی کوچک و جالب با قطر 6 تا 10 سانتی‌متر تولید می‌کند. این کدو به رنگ نارنجی روشن است. کدو تنبل جک بی برای مصرف خوراکی و دکوری مناسب می‌باشد.  کاشت بذر (کدو تنبل کوچک جک بی) ..

بذر کدو تنبل جراح دل

18,500تومان

کدو تنبل جراح دل مشخصات کلی کدو تنبل جراح دل کدو تنبل جراح دل دارای پوست آبی روشن تا خاکستری است و گوشت آن نارنجی رنگ می‌باشد. شیارهای عمیقی روی پوست کدو وجود دارد. کدوها اندازه متوسط تا بزرگی دارند. معمولا وزن هر کدو به 3 تا 8 کیلو می‌رسد. در برخی شرایط، این کدو می‌تواند به کدوی خیلی بزرگی تبدیل شود..

تمام شد

بذر کدوتنبل گل آفتاب

6,250تومان

پرمحصول، رنگارنگ، ترکیبی منحصر به فرد. این کدو تنبل ترکیبی از رنگ های زرد، سبز، نارنجی و سفید که در الگوی زیبایی همانند یک گل است. این رقم از کدو تنبل می تواند تولید بسیار بالایی داشته باشد. مخصوصا وقتی یک داربست برای رشد آن ایجاد کنید و همچنین در این صورت کدوهایی به شکل ستاره یا گل آفتاب گردان تولید می کند که بسیار بسیار چشم نواز است. این ..

تمام شد

بذر کدو ماری

19,500تومان

کدو ماری مشخصات کلی کدو ماری کدو ماری یک گیاه رونده بومی آسیا است که میوه‌های بلندی تولید می‌کند. میوه‌ها می‌توانند به اندازه 2 متر رشد کنند. میوه‌ها سبز رنگ هستند  و تا حدودی شبیه کدو می‌باشند، زمانی که میوه‌ها خیلی بزرگ می‌شوند و به بلوغ می‌رسند، رنگ آن‌ها قرمز می‌شود. کدوها معمولا زمانی که نابالغ هستند برداشت می..

تمام شد

بذر کدو سبز زودرس دیامانت F1

14,800تومان

کدو سبز زودرس دیامانت F1 مشخصات کلی (کدو سبز زودرس دیامانت F1) کدو سبز دیامانت یک واریته بسیار زودرس است. گیاه باردهی بسیار بالایی داشته و کدوهای با پوست درخشان و رنگ سبز تیره با گوشت خامه‌ای تولید می‌کند. هر کدو می‌تواند به اندازه 20 تا 22 سانتی‌متر بزرگ شود. گیاه اندازه متوسطی دارد و در گلدان&..

تمام شد

بذر کدو سبز زود رس گنووس F1

8,800تومان

کدو سبز زود رس گنووس F1 مشخصات کلی (کدو سبز زود رس گنووس F1) کدو سبز گنووس یک واریته بسیار زودرس است. گیاه باردهی بسیار بالایی داشته و کدوهای با پوست درخشان و رنگ سبز روشن و رگه‌های سفید با گوشت خامه‌ای تولید می‌کند. هر کدو می‌تواند به اندازه 20 تا 22 سانتی‌متر بزرگ شود. گیاه اندازه متوسطی ..

تمام شد

بذر کدو زینتی گرملینز

12,500تومان

یک مجموعه بی نظیر از کدوهای رنگارنگ. این کدو ها زیبایی خاصی دارند و چه در خانه آرایی و چه در پخت و پز ارزشمند هستند. این واریته به شکل‌های مختلفی تبدیل می شود که هر کدام از آن ها بسیار جذاب است. شما با کاشت چند بوته کدو گرملینز اشکال و اقسام مختلفی از کدوهای زینتی را خواهید داشت. باردهی فوق‌العاده بالای این کدو بی‌نظیر است. یکی از عج..

تمام شد

بذر کدو تنبل ماموت گلد

25,800تومان

کدو تنبل ماموت گلد مشخصات کلی کدو تنبل ماموت گلد کدو تنبل ماموت گلد یک واریته بزرگ، گرد، دارای پوست نارنجی طلایی صاف و گوشت نارنجی است و طعم بسیار خوبی دارد. این کدو می‌تواند به وزن 9  کیلو برسد. در شرایط خوب این کدو می‌تواند به وزن 23 کیلو برسد. کدو تنبل ماموت گلد یک واریته فوق العاده است و عملکرد ب..

تمام شد

بذر کدو تخمه کاغذی

4,800تومان

کدو تخمه کاغذی مشخصات کلی کدو تخمه کاغذی کدو تخمه کاغذی گیاهی یک ساله، علفی و از خانواده کدوسانان می‌باشد. ساقه گیاه کدو تخمه‌ کاغذی، استوانه‌ای، منشعب، کرک دار و خزنده است و طول آن به 3 تا 5 متر می‌رسد. برگ‌های گیاه پهن و پنجه‌ای شکل، سبز رنگ و دارای کرک‌های ریز هستند. گل&zw..

نمایش 1 تا 16 از 16 (1 صفحه)