درخت

درخت (به انگلیسی Tree) گیاهان چوبی مقاوم و پایدار هستند. درختان به خاطر مقاومت و پایداری اهمیت ویژه‌ای در فضای سبز و تولیدات گیاهی دارند. در این بخش گونه‌های زیادی از درختان زینتی که خود شامل درختان زینتی فضای باز و درختان زینتی آپارتمانی می‌شوند وجود دارد. همچنین بذر درختانی که قابلیت تبدیل شدن به بونسای را دارند در دسته‌بندی مجزایی به نام بذر بونسای می‌باشد. اگر شما قصد کاشت درخت در آپارتمان را دارید به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما درختچه های آپارتمانی را انتخاب کنید. درختان آپارتمانی جزو گیاهان آپارتمانی مقاوم هستند. اما در فضای باز تعداد زیادی درختان زینتی فضای سبز وجود دارد که بسته به شرایط آب و هوایی قابل کاشت و پرورش هستند.

 

 

نمایش شبکه:

بذر پاپایا زرد پاکوتاه

9,800تومان

پاپایا زرد پاکوتاه مشخصات کلی پاپایا زرد پاکوتاه این واریته از پاپایا ارتفاع کوتاهی داشته و در نتیجه چیدن میوه ها در این گونه آسان تر است. میوه ها زرد رنگ هستند. معمولا یک سال بعد از کاشت، گیاه به بار می‌نشیند و تولید میوه می‌کند. میوه ها طعم خیلی خوبی دارند و دارای خواص بسیار زیادی می‌باشند. در بسیا..

بذر آلو درختی ناتال

19,500تومان

بذر آلو درختی ناتال مشخصات کلی آلو درختی ناتال آلو درختی ناتال درختی کمتر شناخته شده است که میوه ترش و آبداری تولید می کند. این میوه غنی از ویتامین C می باشد و به عنوان منبع غنی این ویتامین مورد استفاده قرار گرفته شده است. به نظر می رسد آلو درختی ناتال بیشتر با نام Carissa Carandas شناخته می شود. این آلو همچون..

تمام شد

بذر ارکیده درختی بائوهینیا

19,800تومان

ارکیده درختی بائوهینیا یک گونه از گیاهان گلدار از خانواده Fabaceae می باشد و بومی آسیای جنوب شرقی است. این درخت همچنین با نام های درخت ارکیده، درخت بائوهینیا بنفش، درخت ارکیده هنگ کنگ و درخت پروانه شناخته می شود. ارکیده درختی بائوهینیا یک درخت برگریز است که اندازه کوچک تا متوسطی دارد و می تواند تا ارتفاع 5 متر رشد کند. اندازه برگ های این درخت 10 تا..

تمام شد

بذر ارکیده درختی بائوهینیا سفید

0تومان

ارکیده درختی بائوهینیا سفید همچنین با نام ارکیده سفید درختی نیز شناخته می‌شود. این گیاه یک درخت یا درختچه گرمسیری است که می‌تواند به ارتفاع 6 تا 9 متر رشد کند. ارکیده درختی بائوهینیا سفید را می‌توان در خانه نیز نگه داری کرد و با هرس اندازه آن را کوچک نگه داشت. این گیاه رشد سریعی دارد و بومی جزایر اقیانوس آرام و نواحی گرمسیری آمریکا می‌باشد. این درخ..

تمام شد

بذر استار فروت

2,500تومان

استار فروت یکی از میوه های استوایی است و بومی سریلانکا می‌باشد. طعم این میوه ترش یا شیرین بوده و بسیار خوشمزه می‌باشد. استار فروت حاوی مقدار زیادی از ویتامین ها و آنتی اکسیدان ها است و دارای خواص ضد میکروبی قوی می‌باشد. استار فروت خواص و فواید زیادی دارد و بسیاری از متخصصان تغذیه خوردن آن را به صورت مرتب توصیه می‌کنند. شکل ظاهری..

تمام شد

بذر افرا برگ سه کنگره ای

6,250تومان

درخت افرا برگ سه کنگره‌ای (کیکم) مشخصات کلی درخت کیکم درخت کیکم از خانواده افراست که می‌تواند به ارتفاع 3 تا 6 سانتی‌متر رشد کند ولی معمولا به صورت درختچه رشد می‌نماید. این درخت برگریز، بومی مدیترانه می‌باشد. درخت کیکم دارای شاخه‌های منشعب و تاج کروی شکل است. پوست درخت، خاکستری تیره است و زمانی که درخت بالغ می‌شود ..

تمام شد

بذر افرا رنگی

0تومان

افرا رنگی یا افرا آمور بومی شمال شرقی چین و ژاپن است. این درخت در طبیعت می‌تواند به ارتفاع 6 تا 9 متر رشد کند. درخ افرا رنگی نسبت به هرس سنگین مقاوم است به همین دلیل یک درخت مناسب برای درست کردن بونسای می‌باشد. پوست درخت صاف بوده و رنگ متمایل به قرمز دارد. افرا رنگی یکی از زیباترین گونه های افراست. رنگ برگ ها در تابستان سبز است اما در اواسط تابستان..

تمام شد

بذر افرا سرخ

7,950تومان

درخت افرا سرخ یکی از گونه های افرا است که بسیار زیبا و جذاب بوده و اندازه کوچک تری نسبت به سایر گونه های افرا دارد. ارتفاع این درخت 6 تا 10 متر است و دارای برگ های پهنی می باشد، برگ ها سبز روشن یا قرمز رنگ هستند و در پاییز رنگ آن ها نارنجی، زرد و قرمز می شود. از این درخت به دلیل ظاهر بسیار زیبایی که دارد برای تزیین فضای سبز، پارک ها، حیاط خانه ها و..

تمام شد

بذر افرا قندی

9,000تومان

درخت افرا قندی یکی از گونه های افرا است که بسیار زیبا و جذاب می باشد و در پاییز زیبایی آن دو چندان می شود. برگ های این درخت پنج گوشه هستند. از این گونه افرا، شکری به نام شکر افرا به دست می آورند، زمان گرفتن شکر اواخر زمستان و اوایل بهار می باشد. افرا قندی دانه هایی تولید می کند که خوراکی هستند و می توان آن ها را به صورت پخارپز یا سرخ شده مصرف نمود...

تمام شد

بذر افرا ژاپنی مجنون

12,500تومان

افرا ژاپنی مجنون مشخصات کلی افرا ژاپنی مجنون درخت افرا ژاپنی مجنون یکی از زیباترین و باشکوه گونه‌های افرا است که طرفداران بسیار زیادی دارد. این درخت نسبت به سایر گونه‌های افرا کوچک تر است و به ارتفاع 2 تا 3 متر و عرض 1/5 تا 2/5 متر رشد می‌کند. افرا ژاپنی مجنون به صورت درختچه‌ای است. این درخت برای کاشت در باغ، باغچه..

تمام شد

بذر انار مینیاتوری

9,800تومان

درختچه انار مینیاتوری بومی منطقه ایران تا هیمالیا است. این گیاه یک انتخاب بسیار خوب برای درست کردن بونسای است زیرا ارتفاع آن بیشتر از 120 سانتی متر نمی‌شود. درختچه انار مینیاتوری بسیار زیباست و تنه آن به طور طبیعی پیچیده می‌شود به همین دلیل به نظر می‌رسد این درختچه سن زیادی دارد. در این گیاه گل های کوچک قرمز رنگ و معطری به شکل ترومپت در اواخر تابست..

تمام شد

بذر انگور خرس

7,800تومان

بذر انگور خرس مشخصات کلی انگور خرس درخت انگور خرس (به انگلیسی:BearBerry) درختی است که در بهار بسیار باشکوه و زیباست. شکوفه‌های صورتی رنگ زیبای درخت انگور خرس در نهای به توت‌های قرمز رنگی تبدیل می‌شوند. این گیاه روی سطح طمین رشد می‌کند و به ندرت بیشتر از ۳۰ سانتی‌متر ارتفاع دارد. درخت انگور خرس دارای برگ‌های کوچک هم..

تمام شد

بذر بائل (مرکبات پنبه ای)

9,200تومان

بائل (مرکبات پنبه ای) مشخصات کلی بائل (مرکبات پنبه ای) میوه بائل همچنین با نام‌های سیب بنگالی، سیب طلایی، پرتقال ژاپنی، سیب سنگی یا سیب چوبی نیز شناخته می‌شود. این میوه بومی هند و جنوب شرقی آسیا است و به صورت طبیعی در سریلانکا، تایلند و مالزی رشد می‌کند ودر هند به عنوان یک درخت مقدس شناخته می‌شود. درخت بائل معمولا ..

تمام شد

بذر بادام هندی

3,900تومان

درخت بادام هندی یک درخت کوچک و برگریز است که بومی شمال شرقی برزیل می‌باشد. این درخت می‌تواند به ارتفاع 10 تا 12 متر رشد کند. تنه درخت کوتاه است، برگ ها چرم مانند، بیضی شکل به طول 4 تا 22 سانتی متر و عرض 2 تا 15 سانتی متر هستند. گل ها در خوشه های به طول 26 سانتی متر می‌باشند که در ابتدا سبز کم رنگ هستند و سپس رنگ آن ها قرمز می‌شو..

تمام شد

بذر بامبو Dendrocalamus Strictus

1,800تومان

بامبو Dendrocalamus Strictus یکی از گونه های انبوه بامبو است که رشد بسیار سریعی دارد و بسیار مقاوم می باشد. این گونه نسبت به سایر گونه های بامبو مقاومت بالاتری دارد. ساقه این درخت سبز رنگ بوده و شکوفه های سفید بسیار زیبایی تولید می کند. ساقه راست قامت بوده و شاخه ها از پایه درخت رشد می کنند. گیاه بامبو از گیاهانی است که در پاک کردن هوا از آلاینده ه..

بذر بلوبری پابلند آمریکایی میکس جنوبی

9,850تومان

کاشت و پرورش بلوبری و مخصوصا سبز کردن بذر بلوبری برای کشاوزان و علاقمندان مبتدی احتمالا سخت و غیر ممکن است، اما این مورد برای بذر بلوبری پابلند آمریکایی میکس که توسط گروه بذرام عرضه شده است درست نیست. بذرهای بلوبری برای سبز شدن نیاز به فرآوری و تحریک سرمایی دارد که به آن چینه‌بندی می‌گویند. این فرآوری توسط تولیدکننده آمریکایی این بذرها ان..

نمایش 1 تا 16 از 149 (10 صفحه)