کلم کیل

شاید کلم کیل سبزی انحصاری فصل سرد باشد. در فصول سرد سال کلم کیل عطر و طعم بهتر و شیرین تری دارد. این سبزی با ارزش قابل کاشت در گلدان و باغچه است. با کاشت چند عدد کلم کیل سبزی روزانه برای تهیه سالاد را خواهید داشت. کلم کیل فواید زیادی دارد و کاشت آن می‌تواند سبب افزایش سلامتی و نشاط گردد.

نمایش شبکه:

بذر کلم کیل المپیک قرمز

6,500تومان

این واریته به زنگ سبز تیره مایل به قرمز است و ساقه های آن به رنگ بنفش هستند. برگ ها محکم، فر خورده و دارای دمبرگ بلند می‌باشند. اندازه و شکل برگ ها یکنواخت است و گیاه عملکرد بسیار خوب و کیفیت فوق العاده عالی دارد. بذر کلم کیل المپیک قرمز ارگانیک است و برای تولید آن از هیچ گونه آفت کش یا مواد شیمیایی استفاده نشده است و تحت نظارت سازما..

تمام شد

بذر کلم کیل سبز Nash's

9,500تومان

این واریته به رنگ سبز تیره و دارای عطر و طعم فوق العاده عالی می‌باشد. گیاه عملکرد بسیار خوبی دارد و دارای تحمل بالایی در برابر سرما هستند که در نتیجه یک واریته بسیار مناسب برای زمستان گذرانی می‌باشد. بذرهای این کلم کیل ارگانیک هستند و برای تولید آن ها از هیچ گونه آفت کش و مواد شیمیایی استفاده نشده است و تحت نظارت سازمان استانداردهای ..

تمام شد

بذر کلم کیل دارکی بور F1

8,750تومان

کلم کیل دارکی بور عملکرد بسیار عالی و عطر و طعم فوق العاده ای دارد. این واریته به رنگ سبز روشن مایل به آبی است و ظاهر آن نیز بسیار جذاب می‌باشد.  کاشت کلم کیل: کلم کیل در آفتاب کامل، خاک های با زهکشی خوب و غنی حاوی مقدار بالایی مواد ارگانیک به خوبی رشد می‌کند. برای این که این گیاه عملکرد خوبی داشته باشد باید خاک مرطوب نگه داشته شود. کاشت بذر کلم..

تمام شد

بذر کلم کیل توسکانو

8,500تومان

کلم کیل توسکانو یک نوع کلم کیل ایتالیایی است و بذرهای آن موروثی (هیرلوم) می‌باشد. برگ‌ها به رنگ سبز تیره هستند. این واریته شرایط آب و هوایی گرم و سرد را تحمل می‌کند و در برابر بیماری‌ها به خصوص بیماری پوسیدگی سیاه بسیار مقاوم است. کلم کیل توسکانو یک واریته بسیار منحصر به فرد می‌باشد و گیاه دوره رشد و باردهی کوتاهی..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)