کلم کیل

شاید کلم کیل سبزی انحصاری فصل سرد باشد. در فصول سرد سال کلم کیل عطر و طعم بهتر و شیرین تری دارد. این سبزی با ارزش قابل کاشت در گلدان و باغچه است. با کاشت چند عدد کلم کیل سبزی روزانه برای تهیه سالاد را خواهید داشت. کلم کیل فواید زیادی دارد و کاشت آن می‌تواند سبب افزایش سلامتی و نشاط گردد.

نمایش شبکه:

بذر کلم کیل توسکانو

8,500تومان

کلم کیل توسکانو یک نوع کلم کیل ایتالیایی است و بذرهای آن موروثی (هیرلوم) می‌باشد. برگ‌ها به رنگ سبز تیره هستند. این واریته شرایط آب و هوایی گرم و سرد را تحمل می‌کند و در برابر بیماری‌ها به خصوص بیماری پوسیدگی سیاه بسیار مقاوم است. کلم کیل توسکانو یک واریته بسیار منحصر به فرد می‌باشد و گیاه دوره رشد و باردهی کوتاهی..

بذر کلم کیل المپیک قرمز

6,500تومان

این واریته به زنگ سبز تیره مایل به قرمز است و ساقه های آن به رنگ بنفش هستند. برگ ها محکم، فر خورده و دارای دمبرگ بلند می‌باشند. اندازه و شکل برگ ها یکنواخت است و گیاه عملکرد بسیار خوب و کیفیت فوق العاده عالی دارد. بذر کلم کیل المپیک قرمز ارگانیک است و برای تولید آن از هیچ گونه آفت کش یا مواد شیمیایی استفاده نشده است و تحت نظارت سازما..

تمام شد

بذر کلم کیل سبز Nash's

9,500تومان

این واریته به رنگ سبز تیره و دارای عطر و طعم فوق العاده عالی می‌باشد. گیاه عملکرد بسیار خوبی دارد و دارای تحمل بالایی در برابر سرما هستند که در نتیجه یک واریته بسیار مناسب برای زمستان گذرانی می‌باشد. بذرهای این کلم کیل ارگانیک هستند و برای تولید آن ها از هیچ گونه آفت کش و مواد شیمیایی استفاده نشده است و تحت نظارت سازمان استانداردهای ..

تمام شد

بذر کلم کیل دارکی بور F1

8,750تومان

کلم کیل دارکی بور عملکرد بسیار عالی و عطر و طعم فوق العاده ای دارد. این واریته به رنگ سبز روشن مایل به آبی است و ظاهر آن نیز بسیار جذاب می‌باشد.  کاشت کلم کیل: کلم کیل در آفتاب کامل، خاک های با زهکشی خوب و غنی حاوی مقدار بالایی مواد ارگانیک به خوبی رشد می‌کند. برای این که این گیاه عملکرد خوبی داشته باشد باید خاک مرطوب نگه داشته شود. کاشت بذر کلم..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)