خاک و بستر کشت

نمایش شبکه:
تمام شد

کوکوپیت گیلدا

5,000تومان

کوکوپیت یک بستر کشت بسیار مطلوب برای انواع نشاء٬ گل و سبزی و صیفی جات است که بافت مناسب آن توان بالایی به توسعه ریشه می دهد. در صورتی که خاک بیش از حد فشرده باشد از رسیدن آب و هوای کافی به ریشه گیاه جلوگیری می‌شود. کوکوپیت یکی از موادی است که از الیاف پوسته نارگیل تولید می‌گردد و مخلوط کردن آن با خاک، باعث افزایش تخلخل در خاک شده و در نتی..

تمام شد

کوکوپیت سریلانکا

14,500تومان

کوکوپیت یک بستر کشت بسیار مطلوب برای انواع نشاء٬ گل و سبزی و صیفی جات است که بافت مناسب آن توان بالایی به توسعه ریشه می دهد...

تمام شد

کوکولیت گیلدا (خاک هلندی)

5,000تومان

کوکولیت به منظور سبک کردن، تقویت و تامین رطوبت خاک گلدان استفاده می‌شود و حاوی کوکوپیت، پرلیت و ورمی کمپوست می‌باشد و در ایران به خاک هلندی معروف شده است. در این محصول برای تامین مواد غذایی مورد نیاز برای گیاه، به میزان کافی کود ورمی کمپوست در آن اضافه شده است. زیرا کوکوپیت و پرلیت به تنهایی برای تامین مواد غذایی گیاه نقشی ندارند. استفاده..

تمام شد

کود ورمی کمپوست گیلدا (یک کیلویی)

4,000تومان

ورمی کمپوست به لاتین: (vermicompost) یک کود آلی می‌باشد که ترکیب مناسبی برای گل‌ها و گیاهان است. این کود توسط گونه‌های خاصی از کرم‌ها در فرآیند گوارشی تولید می‌گردد. نکته مهم درباره ورمی کمپوست این است که این کود به سبب عبور از دستگاه گوارش کرم‌ها تحت تاثیر اسیدهای گوارشی، از انواع بذر علف هرز و عوامل بیماری‌زا پا..

تمام شد

کمپوست کود گوسفندی

0تومان

کمپوست کود گوسفندی مشخصات کلی کمپوست کود گوسفندی کمپوست کود گوسفندی منبع غنی از مواد مغذی مورد نیاز گیاهان است. کود گوسفند حاوی مقدار زیادی پتاسیم و فسفر می‌باشد. این مواد برای رشد گیاهان ضروری بوده و به گیاهان کمک می‌کند تا ریشه قوی داشته باشند و عملکرد و قدرت گیاه افزایش می‌یابد. کمپوست کود گو..

تمام شد

پوکه معدنی لیکا و گیلدا

4,000تومان

پوکه معدنی دارای فواید زیادی برای رشد گیاهان است. این محصول از مواد معدنی تشکیل شده و قابلیت بالایی در جذب آب دارد، بنابراین می‌تواند آب کافی در اختیار ریشه گیاه قرار دهد. اضافه کردن پوکه معدنی در خاک باعث افزایش تخلخل خاک، جلوگیری از به هم چسبیدن خاک و  مانع از آبشویی و از دست رفتن مواد مغذی خاک می‌شود. از این محصول همچنین می‌توان در سطح خاک استفا..

تمام شد

پرلیت

5,500تومان

پرلیت از فشردگی خاک جلوگیری می‌کند و باعث می‌شود ریشه گیاه به راحتی بتواند توسعه یابد و رشد کند، همچنین با مخلوط کردن پرلیت در خاک، سیستم هوادهی و آب دهی خاک اصلاح می‌شود. علاوه بر این، پرلیت وزن کمی دارد و کاشت قلمه‌های گیاهان در گلدان را آسان می‌کند. پرلیت زهکشی خاک را بهبود می‌بخشد، زمانی که خاک زهکشی خوبی داشته باش..

تمام شد

خاک گلدان ویژه بذرام

38,000تومان

خاک گلدان ویژه بذرام جهت کشت انواع گل، سبزی، صیفی و درخت فرموله شده. در ترکیب این خاک از مواد گوناگون استفاده شده است که دامنه وسیعی از مواد با درصد مناسب را برای گیاه فراهم می کند. این خاک بدون هیچ گونه آلودگی و ضدعفونی تهیه شده است. در ساخت این خاک از بهترین مواد اولیه استفاده شده که نتیجه آن کیفیت فرا تر از انتظار آن می باشد چنان که رنگ این خاک ..

تمام شد

خاک گلدان Universal

16,500تومان

خاک گلدان یونیورسال محصول کمپانی Pindstrup ترکیب فوق العاده ای برای گل های زینتی، سبزیجات و صیفی می باشد. این خاک در بسته بندی های 10 و 20 لیتری موجود است. برای پرورش ارگانیک (بدون سم) همیشه نیاز به بستری عاری از بیماری و آفت است. همین طور گیاه باید بتواند ریشه توسعه یافته ای ایجاد کند و سپس عناصر غذایی فراوانی در اختیارش باشد. زهکشی و تخلخل نیز بر..

تمام شد

خاک کاکتوس گیلدا

4,000تومان

کاکتوس‌ها گیاهان دوست‌داشتنی هستند که به مراقبت بسیار کمی نیاز دارند. اما شرایط پرورش کاکتوس‌ها مخصوصا در مورد خاک مورد نیازشان کمی با دیگر گیاهان متفاوت است. خاک مناسب کاکتوس باید قابلیت زهکشی بالایی داشته باشد و از طرفی بتواند رطوبت مناسبی را در خود حفظ کند. خاک کاکتوس گیلدا با ترکیب کود ورمی کمپوست، خاک رس، شن، ماسه و غیره با..

تمام شد

خاک کاکتوس Mikskaar

27,000تومان

برخی گیاهان مانند کاکتوس خاک یا بستر کشت خاصی را می خواهند که خاک های معمولی یا ترکیب های قابل دسترس پاسخ گوی آن ها نیست. اکثر کاکتوس ها گرچه شرایط سخت را تحمل می کنند اما شرایط نامطلوب اگر سبب از بین رفتن آن ها نشود، حداقل رشد آن ها را بسیار کند می کند. خاک مخصوص کاکتوس میکس کار بستری مطمئن برای کاشت کاکتوس به صورت نشا و بذر می باشد. مواد تشکیل ده..

تمام شد

خاک و کود آماده کاشت ارگانیک گیلدا

6,700تومان

گیاهان گلدانی برای این که بتوانند رشد خوبی داشته باشند به خاک مرغوب نیازمند هستند. خاکی که برای گلدان استفاده می‌شود از نظر ترکیبات و خواص با خاک باغچه متفاوت است. خاک نباید بیش از حد سبک یا بیش از حد سنگین باشد. خاک‌هایی که خیلی سبک هستند در زمان آبیاری موارد مغذی خود را از دست می‌دهند و مواد مغذی به میزان کافی در اختیار گیاه قرار ن..

تمام شد

خاک مناسب کاشت میوه اژدها

13,500تومان

در ابتدا هرکسی با دیدن دراگون‌فروت‌ها گمان می‌کند که مانند دیگر کاکتوس‌ها باید از سنگریزه و شن به عنوان خاک مناسب آن‌ها استفاده کرد، اما نکته این است در صورتی که نهال میوه اژدها اگر در بستر شن و ماسه یا سنگریزه کاشته شود به سرعت ضعیف و چروکیده خواهد شد و دیگر رشد نمی‌کند. البته کاشت بذر بر روی بستر سنگریزه 2 تا 3 میلی&..

تمام شد

خاک مخصوص گیاهان گوشت خوار

7,500تومان

گیاهان حشره خوار برای رشد نیازمند خاک مخصوصی هستند که املاح بسیار پایینی داشته باشد. همین طور بافت سبک و زهکشی بالا برای گیاهان گوشت خوار مهم است. از آن جایی که این گیاهان از پروتیین جانوری برای تامین نیتروژن مورد نیازشان استفاده می کنند، خاک آن ها نباید حاوی نیتروژن باشد. همین طور برخی عناصر برای گیاهان گوشت خوار کشنده است. خاک مخصوص گیاهان گوشت خ..

تمام شد

خاک مخصوص بلوبری

35,000تومان

بلوبری و دیگر گیاهان اسید دوست تنها زمانی می‌توانند مواد مغذی موجود در خاک را از طریق ریشه ها جذب کنند که در خاک‌های اسیدی کاشته شوند. pH مناسب خاک برای کاشت بلوبری 4/5 تا 5/5 می‌باشد. به دلیل سطحی بودن سیستم ریشه ای گیاه بلوبری و ریشه های بسیار نازک این گیاه تنها در خاک‌هایی بسیار نرم و بافت سبک با زهکشی بالا قادر به توسعه..

تمام شد

خاک تراریوم ارگانیک گیلدا

7,000تومان

تراریوم به معنای باغ شیشه‌ای است و یکی از زیباترین و بهترین روش‌ها برای نگه‌داری گل و گیاهان در خانه می‌باشد. تراریوم جلوه بسیار زیبایی ایجاد می‌کند و برای پرورش گیاهان به این صورت، به خاک مخصوص و مناسب نیازمند است. به دلیل این‌که آب از ظرف شیشه‌ای خارج نمی‎شود، خاک باید بتواند رطوبت را جذب کند و عناصر مورد نی..

نمایش 1 تا 16 از 21 (2 صفحه)