بذر کاکتوس

نمایش شبکه:

بذر ملوکاکتوس زهنتنری

8,500تومان

ملوکاکتوس زهنتنری یکی از معروف ترین ملوکاکتوس ها در برزیل است و بسیار زیبا و منحصر به فرد می‌باشد. این کاکتوس کروی شکل و تیغ دار است و زمانی که به بلوغ می‌رسد یک تاج پشمی شکل به رنگ قرمز در بالای آن ایجاد می‌شود. ملوکاکتوس زهنتنری می‌تواند به ارتفاع 10 تا 60 سانتی متر و قطر 10 تا 25 سانتی متر رشد کند. زمانی که تاج قرمز رنگ ..

بذر کاکتوس ساکولنت آرواره ببر

800تومان

کاکتوس ساکولنت آرواره ببر بومی مناطق نیمه گرمسیری آفریقای جنوبی است. این کاکتوس به طول 15 سانتی‌متر و عرض 20 سانتی‌متر رشد می‌کند و گل‌های زرد رنگی تولید می‌نماید. گل‌دهی از پاییز تا زمستان است و گیاه برای تولید گل حداقل به روزی سه ساعت یا بیشتر نور مستقیم خورشید نیاز دارد. گل‌ها قبل از ظهر باز می‌ش..

بذر مامیلاریا الانگاتا

1,200تومان

کاکتوس مامیلاریا الانگاتا به شکل استوانه ای رشد می‌کند و دارای تیغ های زرد و نارنجی در سطح خود می‌باشد. این کاکتوس بومی مکزیک و آمریکای جنوبی است. کاکتوس مامیلاریا گل های زرد بسیار زیبایی دارد. اندازه کاکتوس 10 سانتی متر و قطر آن 1 تا 3 سانتی متر می‌باشد. بذر این کاکتوس به راحتی جوانه می زند و رشد سریعی دارد. کاکتوس مامیلاریا تکثیر زیادی هم دارد. ن..

بذر اکینوفوسولو کاکتوس آنفراکتوسوس

900تومان

اکینوفوسولو کاکتوس یک کاکتوس کروی شکل است که دارای سطح مواجی می باشد و در سطح آن چندین خار وجود دارد. این کاکتوس یکی از زیباترین و جذاب ترین کاکتوس ها است و گل های بسیار زیبایی هم دارد. اکینوفوسولو کاکتوس مقاومت بالایی داشته و تا چند درجه زیر صفر را هم تحمل می کند. این کاکتوس نیاز های کمی دارد، نگهداری آن آسان می باشد و همچنین رشد آسانی هم دارد.&nb..

بذر کاکتوس هاماتو

650تومان

کاکتوس هاماتو یکی از کاکتوس های بسیار زیبا است و در راس آن چندین گل زرد زیبا و خوشبو وجود دارد. این کاکتوس در دنیا به تولید گل های زیبا معروف است. طول این کاکتوس 15 سانتی متر و قطر آن 10 سانتی متر می باشد. شکل ظاهری کاکتوس هاماتو راه راه است و در سطح آن چندین خار وجود دارد. این کاکتوس از پایه به صورت کمی کج رشد می کند و ظاهر بسیار زیبایی دارد. ..

بذر کاکتوس مامیلاریا hahniana

1,250تومان

مامیلاریا بزرگ‌ترین خانواده‌ی کاکتوس است که در حال حاضر 171 گونه از آن شناسایی شده است. کاکتوس مامیلاریا hahniana یکی از زیباترین اعضای این خانواده می‌باشد. این کاکتوس دوست داشتنی بومی مکزیک است. کاکتوس مامیلاریا hahniana کروی شکل است و 8 تا 15 سانتی‎متر قطر دارد. کرک‌های سفید رنگی بدنه کاکتوس را می‌پوشانند. گ..

بذر ربوتیا مینوسکولا

1,150تومان

ربوتیا مینوسکولا یک کاکتوس کروی شکل بسیار زیبا می‌باشد و رشد آسانی دارد. سطح این کاکتوس پوشیده از کرک است که زیبایی منحصر به فردی به آن می‌دهد. این کاکتوس بومی آرژانتین است و از زیباترین گونه های کاکتوس ربوتیا می‌باشد. اندازه کاکتوس معمولا 15 سانتی متر است و در فصل گلدهی گل های بزرگ و زیبایی تولید می‌کند. گل ها به رنگ قرمز مایل ..

بذر کراسولا فالکاتا

11,500تومان

کراسولا فالکاتا مشخصات کلی کراسولا فالکاتا کراسولا فالکاتا همچنین با نام گیاه پروانه‌ای نیز شناخته می‌شود. یک نوع ساکولنت است که بومی جنوب آفریقا می‌باشد. برگ‌های گیاه سبز-خاکستری هستند و می‌توانند به اندازه 60 سانتی‌متر بزرگ شوند و دارای بافت قابل توجه و منحصر به فردی می‌باشند. گ..

بذر کاکتوس Echinopsis Obrepanda V Calorubra

420تومان

این کاکتوس فوق العاده زیباست و یک گونه هیبرید می باشد. گل های صورتی رنگ بسیار زیبایی تولید می کند که هر بیننده ای را به خود جذب می نماید. این کاکتوس مقاوم است و در گلدان به راحتی رشد می کند و پرورش آن معمولا بدون مشکل می باشد. کاکتوس Echinopsis Obrepanda یکی از کاکتوس های منحصر به فرد است که در زیبایی بی نظیر می باشد. این کاکتوس باید در خاک ها..

بذر گیاه سنگی karasmontana

14,000تومان

گیاه سنگی karasmontana یک گیاه ساکولنت کوچک چند ساله است و شبیه گروهی از سنگ ریزه‎های گوچک می‌باشد. این گیاه بومی نامیبیا و آفریقای جنوبی است. گیاه می‌تواند به ارتفاع 4 تا 8 سانتی‎متر رشد کند و قطر آن معمولا 2 تا 6 سانتی‎متر می‌باشد. گیاه سنگی karasmontana می‎تواند به قطر 12 سانتی‎متر برسد ولی معمولا قطر آن 2..

بذر اچینو کاکتوس گروزونی

6,500تومان

این کاکتوس بسیار زیبا کروی شکل است و دارای خارهای زرد رنگ می باشد. در این کاکتوس شیارهای طولی عمیقی وجود دارد. اچینوکاکتوس گروزونی می تواند تا یک متر بلند شود و اگر کاکتوس در شرایط مطلوبی باشد به قطر یک متر نیز می رسد. این کاکتوس از طریق بذر رشد آسانی دارد و چنانچه به خوبی از آن مراقبت شود به سرعت رشد می کند. اچینوکاکتوس گروزونی بسیار زیبا و جذاب ا..

بذر گیاه سنگی هوکری

12,500تومان

گیاه سنگی هوکری بومی جنوب آفریقا می‌باشد. این واریته از گیاه سنگی شبیه سنگ‎های کوارتزیت است و در شکل‌های متفاوتی رشد می‌کند و در رنگ‎های سفید-خاکستری، قهوه‌‌ای، صورتی و قرمز می‌باشد. قسمت‎های سنگ مانند درواقع برگ‎های گیاه هستند که هر قسمت به اندازه 35*46 میلی‎متر و معمولا 23*30 میلی‌متر می‌باشد. گیاه سنگی هوکری کوتاه بوده و سطح آن کمی محدب است. شکا..

بذر کاکتوس اپونتیا

4,800تومان

کاکتوس اپونتیا بومی مکزیک و گواتمالا است. اپونتیا از جمله کاکتوس هایی است که میوه خوراکی دارند. با میوه این کاکتوس مربا درست می کنند و در برخی شربت ها نیز استفاده می شود. مزه ای ترش دارد و طعم آن جالب است. رشد این کاکتوس در دمای بالا در صورتی که رطوبت کافی را داشته باشد باورنکردنی است و در گلخانه های گرم نیز می تواند سالانه بیش از 20 برگ تولید کند...

بذر گیاه سنگی فولری

16,500تومان

گیاه سنگی فولری یک نوع ساکولنت است که با نام سنگ زنده هم شناخته می‎شود، به همین دلیل به آن گیاه سنگی می‎گویند. این گیاه بومی آفریقای جنوبی می‎باشد. هر گیاه معمولا دو قسمتی است، قسمت‎های سنگ مانند در واقع برگ گیاه هستند. شکافی که بین برگ‎ها وجود دارد حاوی مریستم است و گل‎ها و برگ‎های جدید تولید می‌کند. زمانی که برگ‎های جدید تولید می‎شوند، برگ‎های قد..

بذر میوه اژدها سفید

12,500تومان

دراگون فروت یا میوه اژدها یک نوع کاکتوس است که توانایی تولید میوه هایی با ارزش غذایی بالایی و البته خوش مزه را دارد. میوه قرمز رنگ اژدها٬ از بهترین انواع آن است و طعمی ترش تر دارد که بسیار دلچسب است. قابلیت کاشت در گلدان را دارد و در آب و هوای گرم و مرطوب و خاک هایی با هوموس بالا به سرعت رشد می کنند. گرچه زمان باردهی این کاکتوس بین ۵ تا ۶ سال بین ش..

بذر گیاه آبزی مونت کارلو

12,500تومان

گیاه آبزی مونت کارلو مشخصات کلی گیاه آبزی مونت کارلو مونت کارلو یک گیاه آبزی است که برای پوشاندن کف آکواریوم از آن استفاده می‌شود. این گیاه دارای برگ‌های سبز گرد و ساقه رونده می‌باشد. ساقه‌ها به ارتفاع 3 تا 5 سانتی متر رشد می‌کنند. گیاه آبزی مونت کارلو رشد سریعی دارد و به سرعت می‌تواند..

نمایش 1 تا 16 از 33 (3 صفحه)