بذر کاکتوس

نمایش شبکه:

بذر اچینو کاکتوس گروزونی

6,500تومان

این کاکتوس بسیار زیبا کروی شکل است و دارای خارهای زرد رنگ می باشد. در این کاکتوس شیارهای طولی عمیقی وجود دارد. اچینوکاکتوس گروزونی می تواند تا یک متر بلند شود و اگر کاکتوس در شرایط مطلوبی باشد به قطر یک متر نیز می رسد. این کاکتوس از طریق بذر رشد آسانی دارد و چنانچه به خوبی از آن مراقبت شود به سرعت رشد می کند. اچینوکاکتوس گروزونی بسیار زیبا و جذاب ا..

بذر اکینوفوسولو کاکتوس آنفراکتوسوس

900تومان

اکینوفوسولو کاکتوس یک کاکتوس کروی شکل است که دارای سطح مواجی می باشد و در سطح آن چندین خار وجود دارد. این کاکتوس یکی از زیباترین و جذاب ترین کاکتوس ها است و گل های بسیار زیبایی هم دارد. اکینوفوسولو کاکتوس مقاومت بالایی داشته و تا چند درجه زیر صفر را هم تحمل می کند. این کاکتوس نیاز های کمی دارد، نگهداری آن آسان می باشد و همچنین رشد آسانی هم دارد.&nb..

بذر ربوتیا مینوسکولا

1,150تومان

ربوتیا مینوسکولا یک کاکتوس کروی شکل بسیار زیبا می‌باشد و رشد آسانی دارد. سطح این کاکتوس پوشیده از کرک است که زیبایی منحصر به فردی به آن می‌دهد. این کاکتوس بومی آرژانتین است و از زیباترین گونه های کاکتوس ربوتیا می‌باشد. اندازه کاکتوس معمولا 15 سانتی متر است و در فصل گلدهی گل های بزرگ و زیبایی تولید می‌کند. گل ها به رنگ قرمز مایل ..

بذر مامیلاریا الانگاتا

1,200تومان

کاکتوس مامیلاریا الانگاتا به شکل استوانه ای رشد می‌کند و دارای تیغ های زرد و نارنجی در سطح خود می‌باشد. این کاکتوس بومی مکزیک و آمریکای جنوبی است. کاکتوس مامیلاریا گل های زرد بسیار زیبایی دارد. اندازه کاکتوس 10 سانتی متر و قطر آن 1 تا 3 سانتی متر می‌باشد. بذر این کاکتوس به راحتی جوانه می زند و رشد سریعی دارد. کاکتوس مامیلاریا تکثیر زیادی هم دارد. ن..

تمام شد

بذر مخلوط کراسولاها

580تومان

کراسولا یک جنس بزرگ از گروه ساکولنت ها می‌باشد و از خانواده کراسولاسه هستند. کراسولا گونه های زیاد و متنوعی دارد. کراسولاها معمولا بومی آفریقای جنوبی می‌باشند. ساقه کراسولاها سخت و مقاوم است و به سمت بالا رشد می‌کنند. این گیاهان بسیار مقاوم هستند و تا حد زیادی می‌توانند خشکی و کم آبی را تحمل کنند. کاشت چند نوع کراسولا به صورت مخ..

بذر ملوکاکتوس زهنتنری

8,500تومان

ملوکاکتوس زهنتنری یکی از معروف ترین ملوکاکتوس ها در برزیل است و بسیار زیبا و منحصر به فرد می‌باشد. این کاکتوس کروی شکل و تیغ دار است و زمانی که به بلوغ می‌رسد یک تاج پشمی شکل به رنگ قرمز در بالای آن ایجاد می‌شود. ملوکاکتوس زهنتنری می‌تواند به ارتفاع 10 تا 60 سانتی متر و قطر 10 تا 25 سانتی متر رشد کند. زمانی که تاج قرمز رنگ ..

بذر میوه اژدها بنفش

11,500تومان

دراگون فروت یا میوه اژدها یک نوع کاکتوس است که میوه های بسیار خوشمزه ای تولید می‌کند. میوه اژدها ارزش غذایی بالایی دارد و سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی می‌باشد. این کاکتوس علاوه بر تولید میوه به دلیل ظاهر بسیار زیبایی که دارد چشم انداز بسیار زیبایی نیز به وجود می‌آورد. پوست میوه اژدها فلس مانند است که به راحتی از گوشت میوه جدا می&..

بذر میوه اژدها زرد

9,800تومان

میوه اژدها زرد یکی از انواع کمیاب این نوع کاکتوس ارزشمند است. رنگ پوست زرد میوه اژدها بسیار جالب و زیباست. مقدار زیادی فسفر، ویتامین c، کلسیم و آهن در آن وجود دارد. اکوادور و کلمبیا از جمله کشورهایی هستند که این کاکتوس در آن به طور طبیعی وجود دارد. طعم میوه اژدها ترکیبی از طعم ملون و کیوی است که یادآور طعم های استوایی می باشد.   نام لاتین: Ye..

تمام شد

بذر میوه اژدها سفید

5,800تومان

دراگون فروت یا میوه اژدها یک نوع کاکتوس است که توانایی تولید میوه هایی با ارزش غذایی بالایی و البته خوش مزه را دارد. میوه قرمز رنگ اژدها٬ از بهترین انواع آن است و طعمی ترش تر دارد که بسیار دلچسب است. قابلیت کاشت در گلدان را دارد و در آب و هوای گرم و مرطوب و خاک هایی با هوموس بالا به سرعت رشد می کنند. گرچه زمان باردهی این کاکتوس بین ۵ تا ۶ سال بین ش..

تمام شد

بذر میوه اژدها قرمز

9,500تومان

میوه اژدهای قرمز (گوشت قرمز) از دیگر انواع کم یاب میوه اژدها است که حتی در کشور اکوادر که بومی آن جاست کم‌تر دیده می شود. میوه اژدها قرمز از دیگر انواع آن مقدار آنتی اکسیدان بیشتری دارد که به همین دلیل در زمینه مواد غذایی مورد توجه بیشتری قرار گرفته است. نام لاتین: Pitaya, Dragon fruit   در صورتی که تمایل به خرید نهال دراگون‌فروت دارید ب..

تمام شد

بذر میوه اژدها نارنجی

12,700تومان

دراگون فروت یا میوه اژدها یک نوع کاکتوس است که میوه های بسیار خوشمزه و با ارزش غذایی بالایی تولید می‌کند. این واریته از دراگون فروت دارای پوست نارنجی و گوشت قرمز می‌باشد. دراگون فروت نارنجی رشد سریع و آسانی دارد و میوه ها بسیار خوش طعم هستند. این واریته بسیار کمیاب است و از گونه های جذاب دراگون فروت می‌باشد. گوشت قرمز رنگ میوه دارای آنتی اکسیدان بی..

بذر میوه کوپایو

7,500تومان

میوه کوپایو از یک نوع کاکتوس به نام اولیک نیا به دست می‌آید که این میوه مصرف خوراکی داشته و از میوه های معروف و محبوب در کشور شیلی می‌باشد. میوه کوپایو بسیار خوشمزه است و طعم ترشی دارد. کاکتوس اولیک نیا به صورت مستقیم رشد می‌کند ولی گاهی اوقات مانند درخت دارای شاخه و انشعاباتی می‌شود. این کاکتوس می‌تواند تا ارتفاع 5 متر رشد..

بذر کاکتوس Echinopsis Obrepanda V Calorubra

420تومان

این کاکتوس فوق العاده زیباست و یک گونه هیبرید می باشد. گل های صورتی رنگ بسیار زیبایی تولید می کند که هر بیننده ای را به خود جذب می نماید. این کاکتوس مقاوم است و در گلدان به راحتی رشد می کند و پرورش آن معمولا بدون مشکل می باشد. کاکتوس Echinopsis Obrepanda یکی از کاکتوس های منحصر به فرد است که در زیبایی بی نظیر می باشد. این کاکتوس باید در خاک ها..

بذر کاکتوس setiechinopsis mirabilis

4,800تومان

کاکتوس فوق العاده سخت و دوست داشتنی با گل هایی مسحور کننده و زیبا است. بومی منطقه شرقی آرژانتین است و در سانتیاگو، سان ژوآن و مندوزا به صورت طبیعی یافت می شود. گل های این کاکتوس زیبا تنها برای یک شب باز هستند ولی در کاکتوس های مسن تر تعداد گل ها زیاد است و چندین روز کاکتوس غرق در گل است. زمان گل دهی تابستان است. نام علمی: Setiechinopsis mirabili..

بذر کاکتوس اپونتیا

4,800تومان

کاکتوس اپونتیا بومی مکزیک و گواتمالا است. اپونتیا از جمله کاکتوس هایی است که میوه خوراکی دارند. با میوه این کاکتوس مربا درست می کنند و در برخی شربت ها نیز استفاده می شود. مزه ای ترش دارد و طعم آن جالب است. رشد این کاکتوس در دمای بالا در صورتی که رطوبت کافی را داشته باشد باورنکردنی است و در گلخانه های گرم نیز می تواند سالانه بیش از 20 برگ تولید کند...

تمام شد

بذر کاکتوس ریپسالیس

8,500تومان

کاکتوس ریپسالیس مشخصات کلی کاکتوس ریپسالیس کاکتوس ریپسالیس همچنین با نام کاکتوس زنجیره‌ای نیز شناخته می‌شود، یک نوع ساکولنت استوایی است. این گیاه در فلوریدا، مکزیک و برزیل یافت می‌شود. کاکتوس ریپسالیس بومی مناطق گرم و مرطوب می‌باشد و بر خلاف سایر کاکتوس‌ها که نور زیاد و شرایط خشک را ترجیح می‌دهند، این کاکتوس به رطو..

نمایش 1 تا 16 از 33 (3 صفحه)