هویج

نمایش شبکه:

بذر هویج بنفش (F1)

9,800تومان

این نوع هویج عطر و طعمی عالی به صورت خام یا پخته دارد. در اواسط تا اواخر تابستان کاشته می شود و در پاییز آن را برداشت می کنند، البته در کشت گلخانه ای و یا خانگی در هر زمانی با تامین شرایط محیطی این هویج را می توانید کشت کنید. این نوع هویج بسیار جذاب است و بازده بالایی دارد. اندازه این هویج 20 تا 25 سانتی متر می باشد. به بیماری آلترناریا مقاومت نسبی..

بذر هویج Nantes

12,500تومان

این هویج یک گونه مقاوم است که زودتر به بلوغ می‌رسد و اندازه آن 30 سانتی متر می‌باشد. هویج یک گیاه دو ساله است و در اکثر نقاط قابل پرورش است و برای ریشه خوراکی آن کاشته می‌شود. هویج دارای ویتامین ها، مواد معدنی و مواد مغذی فراوان است و یکی از گیاهان بسیار مفید می‌باشد.  نام علمی: Daucus carota نام لاتین: Carrot ..

تمام شد

بذر هویج زرد ایرانی

3,500تومان

هویج زرد ایرانی مشخصات کلی هویج زرد ایرانی هویج زرد ایرانی با نام هویج وحشی، زردک و هویج نرگسی هم شناخته می‌شود. این هویج دارای اثرات ضد میکروبی قوی بوده و قند و آهن بیشتری نسبت به هویج معمولی دارد. به همین دلیل این هویج برای کم خونی توصیه می‌شود. همچنین طعم بسیار خوبی دارد و در پخت غذا، درست کردن مربا و ..

تمام شد

بذر هویج بنفش تار F1

9,000تومان

ترکیبی از رنگ ارغوانی و طعم شیرین. اندازه این هویج 17 تا 20 سانتی متر است. کمی چاق و شکل زیبایی دارد. این واریته برنده برترین محصول آمریکا AAS شده است.  نام علمی: Daucus carota var. sativus دوره رشد و باردهی: 73 روز نماد: برگزیده برترین محصول آمریکا                ..

تمام شد

بذر هویج اطلس (بیبی کروت)

40تومان

هویج اطلس اندازه کوچکی دارد. این هویج به دلیل ریشه های کوچکی که دارد برای خاک های کم عمق عالی می‌باشد. عطر و طعم بسیار خوبی دارد و ریشه هویج ها یکنواخت و هم اندازه می‌باشند. برای پرورش این هویج باید خاک مرطوب نگه داشته شود زیرا تنش خشکی خاک باعث می‌شود که هویج کشیده و بلند شود. همچنین به نام بچه هویج یا Baby Carrot معروف است. ن..

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)