هویج

نمایش شبکه:

بذر هویج بنفش (F1)

9,800تومان

این نوع هویج عطر و طعمی عالی به صورت خام یا پخته دارد. در اواسط تا اواخر تابستان کاشته می شود و در پاییز آن را برداشت می کنند، البته در کشت گلخانه ای و یا خانگی در هر زمانی با تامین شرایط محیطی این هویج را می توانید کشت کنید. این نوع هویج بسیار جذاب است و بازده بالایی دارد. اندازه این هویج 20 تا 25 سانتی متر می باشد. به بیماری آلترناریا مقاومت نسبی..

بذر هویج بنفش تار F1

9,000تومان

ترکیبی از رنگ ارغوانی و طعم شیرین. اندازه این هویج 17 تا 20 سانتی متر است. کمی چاق و شکل زیبایی دارد. این واریته برنده برترین محصول آمریکا AAS شده است.  نام علمی: Daucus carota var. sativus دوره رشد و باردهی: 73 روز نماد: برگزیده برترین محصول آمریکا                ..

بذر هویج Nantes 2

4تومان

این هویج یک گونه مقاوم است که زودتر به بلوغ می‌رسد و اندازه آن 30 سانتی متر می‌باشد. هویج یک گیاه دو ساله است و در اکثر نقاط قابل پرورش است و برای ریشه خوراکی آن کاشته می‌شود. هویج دارای ویتامین ها، مواد معدنی و مواد مغذی فراوان است و یکی از گیاهان بسیار مفید می‌باشد.  نام علمی: Daucus carota نام لاتین: Carrot ..

تمام شد

بذر هویج زرد ایرانی

2,400تومان

هویج زرد ایرانی مشخصات کلی هویج زرد ایرانی هویج زرد ایرانی با نام هویج وحشی، زردک و هویج نرگسی هم شناخته می‌شود. این هویج دارای اثرات ضد میکروبی قوی بوده و قند و آهن بیشتری نسبت به هویج معمولی دارد. به همین دلیل این هویج برای کم خونی توصیه می‌شود. همچنین طعم بسیار خوبی دارد و در پخت غذا، درست کردن مربا و ..

تمام شد

بذر هویج اطلس (بیبی کروت)

40تومان

هویج اطلس اندازه کوچکی دارد. این هویج به دلیل ریشه های کوچکی که دارد برای خاک های کم عمق عالی می‌باشد. عطر و طعم بسیار خوبی دارد و ریشه هویج ها یکنواخت و هم اندازه می‌باشند. برای پرورش این هویج باید خاک مرطوب نگه داشته شود زیرا تنش خشکی خاک باعث می‌شود که هویج کشیده و بلند شود. همچنین به نام بچه هویج یا Baby Carrot معروف است. ن..

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)