کدو مسما

کدو مسما یا کدو سبز (به انگلیسی: Zucchini) نوعی کدو است که مصرف بالایی در غذاهای روزمره دارد. به خاطر توجه ویژه‌ای که به این نوع کدو شده است، واریته‌های گوناگونی با رنگ‌ها و اشکال مختلف که گاهی حتی بسیار عجیب هستند، دارد.اگر از علاقمندان کشاورزی خانگی باشید، کاشت چند واریته غیرمعمول کدو سبز که به کدو رشتی هم معروف است برایتان هیجان‌انگیز و جذاب خواهد بود.

نمایش شبکه:

بذر کدو خورشتی سبز هیبرید

18,500تومان

بذر کدو خورشتی سبز هیبرید مشخصات کلی بذر کدو خورشتی سبز هیبرید کدو سبز هیبرید یک واریته بسیار زودرس است. بوته جمع و جوری دارد و باردهی آن بسیار بالاست. کدوها سایز متوسطی دارند و ظاهر آن‌ها گرز مانند است. رنگ کدوها سبز روشن می‌باشد. کدو کلاریتا برای کاشت در گلخانه و فضای آزاد مناسب است. این کدو بافت ترد و ..

بذر کدو سبز گرد

12,500تومان

کدو سبز گرد مشخصات کلی کدو سبز گرد کدو سبز گرد دارای یک بوته با سایز متوسط و رشد محدود است. این کدو سبز بسیار با ارزش بوده، شکل جذاب و جالبی دارد. میوه‌ها گرد هستند، پوست کدوها سبز روشن با خطوط سبز تیره است. کدو سبز گرد دارای باردهی بسیار بالایی می‌باشد و طعم بسیار خوبی دارد. زمانی که اندازه کدو..

تمام شد

بذر کدو ماری

19,500تومان

کدو ماری مشخصات کلی کدو ماری کدو ماری یک گیاه رونده بومی آسیا است که میوه‌های بلندی تولید می‌کند. میوه‌ها می‌توانند به اندازه 2 متر رشد کنند. میوه‌ها سبز رنگ هستند  و تا حدودی شبیه کدو می‌باشند، زمانی که میوه‌ها خیلی بزرگ می‌شوند و به بلوغ می‌رسند، رنگ آن‌ها قرمز می‌شود. کدوها معمولا زمانی که نابالغ هستند برداشت می..

تمام شد

بذر کدو شکوه طلایی F1

1,100تومان

این واریته کدو بسیار پر محصول است، گیاه کدوهای بدون لک تولید می‌کند و رشد آسانی دارد. برداشت کدوها در این بوته بسیار آسان است. کدو شکوه طلایی در برابر بیماری ها بسیار مقاوم است و گیاه بیش از یک فصل طولانی به تولید کدو ادامه می‌دهد. کدو به رنگ زرد تیره است. این واریته در برابر کپک پودری، ویروس موزاییک کدو و بسیاری از کپک ها مقاومت بالایی دارد. نا..

تمام شد

بذر کدو سبز زودرس دیامانت F1

14,800تومان

کدو سبز زودرس دیامانت F1 مشخصات کلی (کدو سبز زودرس دیامانت F1) کدو سبز دیامانت یک واریته بسیار زودرس است. گیاه باردهی بسیار بالایی داشته و کدوهای با پوست درخشان و رنگ سبز تیره با گوشت خامه‌ای تولید می‌کند. هر کدو می‌تواند به اندازه 20 تا 22 سانتی‌متر بزرگ شود. گیاه اندازه متوسطی دارد و در گلدان&..

تمام شد

بذر کدو سبز زود رس گنووس F1

8,800تومان

کدو سبز زود رس گنووس F1 مشخصات کلی (کدو سبز زود رس گنووس F1) کدو سبز گنووس یک واریته بسیار زودرس است. گیاه باردهی بسیار بالایی داشته و کدوهای با پوست درخشان و رنگ سبز روشن و رگه‌های سفید با گوشت خامه‌ای تولید می‌کند. هر کدو می‌تواند به اندازه 20 تا 22 سانتی‌متر بزرگ شود. گیاه اندازه متوسطی ..

تمام شد

بذر کدو سبز ES 613 F1

350تومان

بذر این کدو سبز تحت بالاترین استانداردهای حرفه ای تولید و پردازش شده است. کدوها به رنگ سبز روشن و استوانه ای شکل هستند و پوست صاف و براقی دارند. بوته باردهی بالایی داشته و عمر آن طولانی می‌باشد و در برابر بیماری ها مقاوم است. این کدو رشد آسانی دارد و برداشت کدوها از بوته نیز به آسانی انجام می‌شود.  نام لاتین: Squash Zucchini..

بذر کدو سبز Ardendo 174 F1

280تومان

این کدو سبز بوته جمع و جوری و بدون کرکی دارد. سیستم ریشه و شاخ و برگ‌ها به خوبی توسعه می‌یابند. فاصله بین میانگره کوتاه است. کدوها استوانه‌ای، صاف و یکنواخت، سبز روشن با طول 16 تا 18 سانتی‌متر هستند. بوته باردهی بسیار بالایی دارد و برای کاشت بهاری و پاییزی مناسب است. این واریته در برابر بیماری‌ها و قارچ‌ها مقاوم می&zwn..

نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)