ریحان

نمایش شبکه:
تمام شد

بذر ریحان النورا

9,800تومان

ریحان النورا دارای برگ های به طول 8 سانتی متر و طعم فوق العاده خوبی می‌باشد. طعم این واریته تا حدودی تند است. این واریته در برابر کپک پرزدار مقاوم می‌باشد. شکل برگ ها و عادات رشد این گیاه باعث شده در برابر کپک پرزدار مقاوم شود. ریحان النورا در گلدان نیز به خوبی رشد می‌کند و یک واریته مناسب برای کاشت در خانه یا گلخانه نیز می‌باشد.  کاشت ریحان الن..

تمام شد

بذر ریحان الیدیا

9,000تومان

ریحان الیدیا بوته ای جمع و جوری دارد و عطر و طعم و رنگ برگ ها نیز بسیار عالی می‌باشد. این واریته به فوزاریوم مقاوم است و برای کاشت در گلدان نیز بسیار مناسب می‌باشد. بذرهای ریحان الیدیا ارگانیک هستند و برای تولید آن ها از هیچ گونه آفت کش و مواد شیمیایی استفاده نشده است و تحت نظارت سازمان استانداردهای ارگانیک آمریکا هستند.  کاشت ریحان: ریحان برای ..

بذر ریحان ایتالیایی برگ بزرگ

8,900تومان

ریحان ایتالیایی برگ بزرگ، دارای برگ هایی به رنگ سبز روشن می‌باشد. برگ ها به طول 10 سانتی متر می‌باشند. گیاه عملکرد بسیار خوبی دارد و عطر و طعم آن تقریبا شیرین است. این گیاه رشد آسان، سریع و باردهی بسیار بالایی دارد. کاشت ریحان: ریحان برای رشد به آفتاب کامل، خاک های غنی، مرطوب با زهکشی خوب نیاز دارد. این گیاه نمی‌تواند خشکی را..

بذر ریحان ایتالیایی گنووس ارگانیک

6,700تومان

شاید به جرات بتوان گفت بهترین ریحان دنیا، ریحان هایی با اصالت ایتالیایی است و در ادامه بهترین ریحان ایتالیایی واریته "گنووس" است. این ریحان با برگ های بزرگ با پیچ بسیار اندک و کشیده با رنگی سبز تیره و با قدی که بین 60 تا 80 سانتی متر می رسد گویای تولیدی شگفت انگیز است. البته تمام این موارد در پیله ای از کیفیت در طعم و مزه ای بی نظیر قرار ..

بذر ریحان بنفش ایرانی

4,800تومان

ریحان گیاهی یک ساله و علفی می‌باشد و یکی از محبوب ترین گیاهان جهان است. این گیاه عطر، طعم و بوی بسیار لذت بخشی دارد و رشد آن بسیار آسان است. ریحان در خانه و در زمین قابل کاشت می‌باشد، کاشت ریحان در خانه بسیار لذت بخش بوده زیرا می‌توان از آن به صورت تازه در غذا، سالاد و … استفاه نمود. این وایته ریحان بنفش رنگ است و ایرانی ..

تمام شد

بذر ریحان بنفش چروک

65تومان

این ریحان برگ های بزرگ و چروک دارد و بنفش رنگ می باشد. این واریته برای کاشت در گلدان هم عالی است و درصد کمی از آن ها به رنگ سبز هستند. برگ ها به اندازه 8 سانتی و اندازه گیاه 40 تا 50 سانتی متر است. گل های این ریحان خوراکی هستند و به عنوان چاشنی در دسر، سوپ، ماکارونی و سالاد استفاده می شوند. عطر و طعم این ریحان بسیار عالی و فوق العاده می باشد. ریحان..

تمام شد

بذر ریحان بوته ای تند

79تومان

گیاهان گنبدی شکل پرپشت و سبز مانند بوته های چای اما با طراوت و عطر ریحان از مشخصه اصلی این ریحان می باشند. ارقام ریحان های بوته ای زیاد نیستند و تمامی آن ها از یونان منشاء گرفته اند. واریته ریحان بوته ای تند پر پشت ترین ریحان در دنیا می باشد و عده ای از آن به عنوان تزیین در فضای سبز استفاده می کنند. دکوراسیون خوراکی نامی است که عده ای جایگزین نام ا..

تمام شد

بذر ریحان خورشید ریز

95تومان

این ریحان دارای برگ های ریز و زیبایی است. بسیار فشرده و پربرگ است. بسیار معطر است و عطر و طعم واقعی ریحان یونانی را داراست. با هرس مناسب می توان این بوته های پر پشت را به درختی از ریحان تبدیل کرد که در آشپزخانه به غیر از زیبایی، استفاده خوراکی خواهد داشت. توجه: حتما هر عدد بذر را در یک گلدان بکارید یا فاصله 70 سانتی را برای بوته ها رعایت نمایید...

تمام شد

بذر ریحان دارچینی

7,500تومان

ریحان دارچینی، عطر و طعمی شیرین و شبیه دارچین دارد. برگ ها به رنگ سبز تیره و به طول 5 سانتی متر هستند و ساقه ها به رنگ بنفش می‌باشند. ظاهر این ریحان بسیار منحصر به فرد و جذاب است و گل های بنفش بسیار زیبایی تولید می‌کند. گل ها خوراکی هستند و به عنوان چاشنی در غذاها، دسر، نوشیدنی و … مورد استفاده قرار می‎گیرند. کاشت ریحان: ریحان برای رشد به آفتاب ..

تمام شد

بذر ریحان درختی آفریقایی

8,500تومان

ریحان درختی آفریقایی مشخصات کلی ریحان درختی آفریقایی ریحان درختی آفریقایی همچنین با نام‌های ریحان میخکی، ریحان وحشی مقدس و درخت ریحان نیز شناخته می‌شود. این ریحان چند ساله است و می‌تواند به ارتفاع 1/5 تا 2 متر رشد کند. ریحان درختی آفریقایی دارای ساقه چوبی است و بسیار خوش بو و معطر می‌باشد. این ریحان در مناطق گرمسیر..

بذر ریحان سبز ایرانی

3,500تومان

ریحان گیاهی یک‌ساله و علفی از تیره نعناع است و یکی از سبزی‌های محبوب می‌باشد که به عنوان گیاهی دارویی، ادویه ای و همچنین به عنوان سبزی تازه استفاده می شود. اسانس گیاه ریحان خاصیت ضد قارچی و ضد باکتریایی دارد و از این اسانس در صنایع آرایشی و بهداشتی نیز استفاده می شود. رشد ریحان آسان است و از گیاهانی است که هم در زمین و هم د..

بذر ریحان شیرین تایلندی

6,000تومان

این ریحان عطر و طعم شیرینی دارد و برگ های آن به طول 5 سانتی متر می‌باشند. برگ ها بسیار خوش طعم هستند و گیاه عملکرد بسیار خوبی دارد. گیاه ریحان شیرین تایلندی گل های بنفش جذابی به وجود می‌آورد که این گل ها خوراکی هستند و از آن ها به عنوان چاشنی در غذاها، دسر، نوشیدنی و … استفاده می‌شود. این گیاه یک واریته مناسب برای کاشت در گلدان است. بذرهای ریحان شی..

بذر ریحان لیمویی

8,000تومان

ریحان لیمویی عطر و طعم مرکبات را دارد و بسیار خوش طعم است. این ریحان یک گونه منحصر به فرد برای استفاده در سالاد و در کنار ماهی می باشد. ارتفاع بوته 40 تا 50 سانتی متر است و برگ ها به اندازه 5 سانتی متر و به رنگ سبز تیره هستند. این واریته دارای گل های خوراکی است که از آن ها می توان به عنوان چاشنی در دسر، سوپ، ماکارونی، نوشیدنی، سالاد و ... استفاده ن..

بذر ریحان لیمویی برنز

8,400تومان

ریحان لیمویی برنز، شیرین است و دارای عطر و طعم لیمو می‌باشد. برگ ها سبز روشن هستند و طول آن ها 6 سانتی متر است. این واریته گل های سفید بسیار معطری تولید می‌کند که بسیار جذاب هستند. گل ها خوراکی می‌باشند و از آن ها به عنوان چاشنی در غذاها، دسر، نوشیدنی و … استفاده می‌شود. کاشت ریحان: ریحان برای رشد به آفت..

بذر ریحان مقدس Kapoor Tulsi

8,200تومان

ریحان مقدس واریته Kapoor Tulsi، یک واریته جمع و جور و بسیار زیبا است و در عین حال یک ریحان کامل می‌باشد. این واریته تندی خفیفی دارد و طعم آن بسیار خوب است. ریحان مقدس رشد بسیار سریعی دارد، گل های بنفش بسیار زیبایی تولید می‌کند که از آن‌ها می‌توان به عنوان چاشنی استفاده کرد. ریحان مقدس Kapoor Tulsi، برای آشپزی، به عنوان گیاه دارویی و برای درست کردن ..

بذر ریحان ناپولتانو

8,800تومان

این واریته از ریحان برگ های بزرگی دارد که برگ ها دارای زوائد بسیار زیبا و جالبی هستند. طعم ریحان تند است و عطر و طعم آن مانند ریحان معمولی می‌باشد. برگ های این ریحان به اندازه 10 سانتی متر رشد می‌کنند و رنگ سبز آن از دیگر واریته های ریحان که سبز رنگ هستند روشن تر و زیباتر می‌باشد. ارتفاع بوته ریحان ناپولتانو 35 تا 40 سانتی متر است. ا..

نمایش 1 تا 16 از 19 (2 صفحه)