ریحان

نمایش شبکه:

بذر ریحان لیمویی

12,500تومان

ریحان لیمویی عطر و طعم مرکبات را دارد و بسیار خوش طعم است. این ریحان یک گونه منحصر به فرد برای استفاده در سالاد و در کنار ماهی می باشد. ارتفاع بوته 40 تا 50 سانتی متر است و برگ ها به اندازه 5 سانتی متر و به رنگ سبز تیره هستند. این واریته دارای گل های خوراکی است که از آن ها می توان به عنوان چاشنی در دسر، سوپ، ماکارونی، نوشیدنی، سالاد و ... استفاده ن..

بذر ریحان سبز ایرانی

7,500تومان

ریحان گیاهی یک‌ساله و علفی از تیره نعناع است و یکی از سبزی‌های محبوب می‌باشد که به عنوان گیاهی دارویی، ادویه ای و همچنین به عنوان سبزی تازه استفاده می شود. اسانس گیاه ریحان خاصیت ضد قارچی و ضد باکتریایی دارد و از این اسانس در صنایع آرایشی و بهداشتی نیز استفاده می شود. رشد ریحان آسان است و از گیاهانی است که هم در زمین و هم د..

بذر ریحان یاقوت ارغوانی

12,500تومان

این ریحان تنها ریحان گنووس بنفش در دنیا است. برگ های بنفش آن متمایل به سیاه هستند و بسیار براق و خیره کننده می باشند. ارتفاع بوته های این ریحان به 40 تا 50 سانتی متر می رسد که باردهی آن را تا 5 برابر ریحان های معمولی بیشتر می کند. نام علمی: Ocimum basilicum دوره رشد تا باردهی: 60 روز..

بذر ریحان ناپولتانو

12,500تومان

این واریته از ریحان برگ های بزرگی دارد که برگ ها دارای زوائد بسیار زیبا و جالبی هستند. طعم ریحان تند است و عطر و طعم آن مانند ریحان معمولی می‌باشد. برگ های این ریحان به اندازه 10 سانتی متر رشد می‌کنند و رنگ سبز آن از دیگر واریته های ریحان که سبز رنگ هستند روشن تر و زیباتر می‌باشد. ارتفاع بوته ریحان ناپولتانو 35 تا 40 سانتی متر است. ا..

بذر ریحان درختی آفریقایی

12,500تومان

ریحان درختی آفریقایی مشخصات کلی ریحان درختی آفریقایی ریحان درختی آفریقایی همچنین با نام‌های ریحان میخکی، ریحان وحشی مقدس و درخت ریحان نیز شناخته می‌شود. این ریحان چند ساله است و می‌تواند به ارتفاع 1/5 تا 2 متر رشد کند. ریحان درختی آفریقایی دارای ساقه چوبی است و بسیار خوش بو و معطر می‌باشد. این ر..

بذر ریحان لیمویی برنز

8,400تومان

ریحان لیمویی برنز، شیرین است و دارای عطر و طعم لیمو می‌باشد. برگ ها سبز روشن هستند و طول آن ها 6 سانتی متر است. این واریته گل های سفید بسیار معطری تولید می‌کند که بسیار جذاب هستند. گل ها خوراکی می‌باشند و از آن ها به عنوان چاشنی در غذاها، دسر، نوشیدنی و … استفاده می‌شود. کاشت ریحان: ریحان برای رشد به آفت..

بذر ریحان ایتالیایی میکس

12,000تومان

ریحان ایتالیایی میکس مشخصات کلی ریحان ایتالیایی میکس شاید به جرات بتوان گفت بهترین ریحان دنیا، ریحان هایی با اصالت ایتالیایی است. ریحان میکس ایتالیایی شامل ریحان‌های به رنگ سبز روشن، سبز تیره و بنفش می‌باشد. این ریحان‌ها عطر و طعم بسیار عالی دارند و کاشت و پرورش آن‌ها نیز بسیار آسان است و به ساد..

بذر ریحان بنفش ایرانی

7,500تومان

ریحان گیاهی یک ساله و علفی می‌باشد و یکی از محبوب ترین گیاهان جهان است. این گیاه عطر، طعم و بوی بسیار لذت بخشی دارد و رشد آن بسیار آسان است. ریحان در خانه و در زمین قابل کاشت می‌باشد، کاشت ریحان در خانه بسیار لذت بخش بوده زیرا می‌توان از آن به صورت تازه در غذا، سالاد و … استفاه نمود. این وایته ریحان بنفش رنگ است و ایرانی ..

بذر ریحان ایتالیایی گنووس ارگانیک

12,500تومان

شاید به جرات بتوان گفت بهترین ریحان دنیا، ریحان هایی با اصالت ایتالیایی است و در ادامه بهترین ریحان ایتالیایی واریته "گنووس" است. این ریحان با برگ های بزرگ با پیچ بسیار اندک و کشیده با رنگی سبز تیره و با قدی که بین 60 تا 80 سانتی متر می رسد گویای تولیدی شگفت انگیز است. البته تمام این موارد در پیله ای از کیفیت در طعم و مزه ای بی نظیر قرار ..

بذر ریحان ابلق

7,500تومان

ریحان ابلق مشخصات کلی ریحان ابلق ریحان ابلق رنگ سبز و بنفش دارد. این ریحان دارای عطر بسیار قوی و طعم بسیار خوبی است. بوته به اندازه 25 تا 50 سانتی متر رشد می‌کند. این ریحان هم در گلدان و هم در زمین قابل کاشت است و رشد آسانی دارد. ریحان ابلق به مدت طولانی قابل برداشت است. کاشت بذر ریحان ابلق در صورتی که ق..

بذر ریحان بوته ای تند

12,500تومان

گیاهان گنبدی شکل پرپشت و سبز مانند بوته های چای اما با طراوت و عطر ریحان از مشخصه اصلی این ریحان می باشند. ارقام ریحان های بوته ای زیاد نیستند و تمامی آن ها از یونان منشاء گرفته اند. واریته ریحان بوته ای تند پر پشت ترین ریحان در دنیا می باشد و عده ای از آن به عنوان تزیین در فضای سبز استفاده می کنند. دکوراسیون خوراکی نامی است که عده ای جایگزین نام ا..

تمام شد

بذر ریحان گنووس عروسک

8,700تومان

ریحان عروسک باردهی بسیار بالایی دارد. بوته جمع و جور است ولی با این حال برگ های بزرگ به طول 10 سانتی متر دارد. عطر و طعم این واریته بسیار عالی است و برگ ها شکل و رنگ بسیار جذابی دارند. کاشت ریحان: ریحان برای رشد به آفتاب کامل، خاک های غنی، مرطوب با زهکشی خوب نیاز دارد. این گیاه نمی‌تواند خشکی را تحمل کند. بذرها را به طور مستقیم در زمین بکارید. ب..

تمام شد

بذر ریحان نوفار

8,800تومان

ریحان نوفار برگ‌های بزرگی دارد و در برابر فوزاریوم بسیار مقاوم است. این واریته برای کاشت در مزرعه و گلخانه بسیار عالی می‌باشد. برگها می‌توانند به اندازه 10 سانتی متر بزرگ شوند و عطر و طعم بسیار عالی و شیرینی دارند. بذر ریحان نوفار به صورت ارگانیک تولید شده است و برای تولید آن از هیچ گونه آفت کش یا ماده شیمیایی استفاده نشده است و تحت نظارت استاندارد..

تمام شد

بذر ریحان مقدس Kapoor Tulsi

16,000تومان

ریحان مقدس واریته Kapoor Tulsi، یک واریته جمع و جور و بسیار زیبا است و در عین حال یک ریحان کامل می‌باشد. این واریته تندی خفیفی دارد و طعم آن بسیار خوب است. ریحان مقدس رشد بسیار سریعی دارد، گل های بنفش بسیار زیبایی تولید می‌کند که از آن‌ها می‌توان به عنوان چاشنی استفاده کرد. ریحان مقدس Kapoor Tulsi، برای آشپزی، به ..

تمام شد

بذر ریحان شیرین تایلندی

6,000تومان

این ریحان عطر و طعم شیرینی دارد و برگ های آن به طول 5 سانتی متر می‌باشند. برگ ها بسیار خوش طعم هستند و گیاه عملکرد بسیار خوبی دارد. گیاه ریحان شیرین تایلندی گل های بنفش جذابی به وجود می‌آورد که این گل ها خوراکی هستند و از آن ها به عنوان چاشنی در غذاها، دسر، نوشیدنی و … استفاده می‌شود. این گیاه یک واریته مناسب برای کاشت در..

تمام شد

بذر ریحان دارچینی

7,500تومان

ریحان دارچینی، عطر و طعمی شیرین و شبیه دارچین دارد. برگ ها به رنگ سبز تیره و به طول 5 سانتی متر هستند و ساقه ها به رنگ بنفش می‌باشند. ظاهر این ریحان بسیار منحصر به فرد و جذاب است و گل های بنفش بسیار زیبایی تولید می‌کند. گل ها خوراکی هستند و به عنوان چاشنی در غذاها، دسر، نوشیدنی و … مورد استفاده قرار می‎گیرند. کاشت ریحان: ریحان برای رشد به آفتاب ..

نمایش 1 تا 16 از 21 (2 صفحه)