کود و سموم

نمایش شبکه:

کود کامل معجزه‌گر

450,000تومان

کود کامل معجزه‌گر یکی از مشکلاتی که هر پرورش‌دهنده گل و گیاه با آن روبروست تغذیه گیاه است. اصطلاحا به تغذیه گیاه کوددهی می‌گویند. در طی سالیان دراز، صنعت کشاورزی تحولات عظیمی پیدا کرده و دانش تغذیه گیاهان نیز به صورت بی‌وقفه‌ای در حال رشد است. گروه تخصصی بذرام طی سال‌ها تجربه و کار بر روی تغذیه گیاهان مختلف توانست ب..

تمام شد

کود پتاسیم 57%

4,200تومان

پتاسیم یکی از سه ماده مغذی ضروری برای گیاهان می‎باشد. پتاسیم برای افزایش مقاومت گیاه در برابر بیماری‌ها، خشکسالی و همچنین رشد سالم، حیاتی می‌باشد. محصولات شما برای داشتن بهترین کیفیت، ظاهر، عملکرد کلی و موفقیت در برداشت، نیاز به سطح مناسبی از پتاسیم دارند.  نقش پتاسیم وجود پتاسیم برای حمایت از رشد فیزیولوژیکی یک محصول با فعال شدن بیش از 80 آن..

تمام شد

کود فیلوتون

49,000تومان

بهبود رشد گیاه بر اساس اسید آمینه های گیاهی و جلبک دریایی (1 لیتر) ترویج رشد رویشی گیاه بهبود و ترمیم گیاه های آسیب دیده در اثر استرس ترکیبات ترکیب اسید آمینه های گیاهی و عصاره جلبک دریایی Ascophyllum nodosum نحوه عمل با همکاری بین اسید آمینه های گیاهی (ناشی از هیدرولیز آنزیمی، فرآیندی است که ساختار و قابلیت های خود را تغییر ن..

تمام شد

کود RIZAMMINA® 42

75,000تومان

ترویج رشد میوه ها و سبزیجات (1 کیلوگرم) بهبود اندازه و کیفیت میوه ها و سبزیجات ترکیبات ترکیب اسید آمینه، عصاره جلبک دریایی Ascophyllum nodosum، درشت مغذی ها، ریزمغذی ها نحوه عمل بیوسنتز اکسین طبیعی: این کود مقدار زیادی تریپتوفان برای گیاه فراهم می‌کند، تریپتوفان پیش ساز اکسین است. فتوسنتز: این کود حاوی گلوتامیک اسید(پیش ساز ک..

تمام شد

کود MICROFOL® COMBI

59,000تومان

ترکیبی از ریزمغذی های کلاته شده توسط EDTA و منیزیم (1 کیلوگرم) جلوگیری از اختلالات ناشی از کمبودهای متعدد در گیاه تولید متعادل ریزمغذی ها در گیاه توصیه شده برای گیاهان حساس به کمبود آهن نحوه عمل کود MICROFOL® COMBI، یک فرمول خاص و مناسب برای درمان و جلوگیری از اختلالات فیزیولوژیکی مربوط به کمبودهای متعدد در گیاه است. این ..

تمام شد

کود Micro Mix

8,800تومان

کود Micro Mix (میکرو میکس) ترکیبی از ریز مغذی ها و مواد محرک رشد می‌باشد. این کود، یک کود چند منظوره است که مواد مغذی اضافی را برای تولیدات بالا در گیاه فراهم می‌کند و باعث افزایش کیفیت محصول می‌گردد. مواد محرک رشد موجود در این کود از جلبک‌های دریایی، هورمون‌های گیاهی و مواد ارگانیک تهیه شده‌اند. کود میکرو میکس باعث اف..

تمام شد

کود LIGOPLEX® Ca

38,000تومان

کلسیم ترکیب شده با آمونیوم لیگنین سولفونات (1 لیتر) مانع از اختلالات ناشی از کمبود کلسیم در گیاه بهبود استحکام بافت گیاهی و میوه افزایش عمر مفید گیاه نحوه عمل کود LIGOPLEX® Ca، حاوی غلظت بالایی از کلسیم ترکیب شده با آمونیوم لیگنین سولفونات (LSA) است،  LSA یک مولکول ارگانیک مشتق شده از لیگنین می‌باشد که..

تمام شد

کود K-BOMBER 56

105,000تومان

کود پودری محلول با مقدار زیادی پتاسیم بهبود کیفیت میوه کنترل رشد رویشی بیش از حد نحوه عمل کود K-BOMBER 56 مقدار بسیار زیادی پتاسیم دارد که برای مراحل رشد گیاه بسیار مناسب است و رشد رویشی بیش از حد را کنترل می‌کند و باعث بهبود کیفیت (درصد قند و رنگ) میوه ها و سبزیجات می‌شود. سازگاری با دیگر محصولات (کودها و ...) به جز محصولات د..

تمام شد

کود GREEN-GO® line

375,000تومان

کود آبیاری میکروکریستالی با واکنش اسیدی 12.8.24+10Ca 25KG فرمولاسیون ثبت اختراع (این کود به طور همزمان غلظت بالایی از کلسیم و فسفر را تامین می‌کند) PH پایین، حلالیت بالا در تمام شرایط فقدان اوره، سدیم، کلراید به دلیل وزن بالای این کود ارسال آن با باربری ارسال می گردد...

تمام شد

کود CREMALGA

73,000تومان

بهبود میوه دهی و رشد میوه بر اساس عصاره جلبک دریایی (1 لیتر) ایجاد تعادل بین رشد رویشی و تولید میوه ترویج میوه دهی و بزرگ شدن میوه ها بهبود بازیابی گیاه از استرس های محیطی ترکیبات عصاره غلیظ استخراج شده از جلبک های دریایی Aschophyllum nodosum و Eklonia maxima، اسیدهای آمینه گیاهی نحوه عمل عصاره غلیظ جلبک دریایی با ..

تمام شد

کود AGRUMAX

39,000تومان

کود برای بهبود رشد رویشی و پیشگیری از کمبود ریزمغذی ها 1KG بهبود توسعه رویشی جلوگیری از کمبود منگنز، روی و آهن در گیاه نحوه عمل کود AGRUMAX دارای مقدار بالایی نیتروژن غنی شده با منیزیم و ریزمغذی ها است که باعث تحریک رشد رویشی و جلوگیری از اختلالات تغذیه ای در گیاهان نیازمند به منگنز، روی و آهن (مرکبات، انگورها، گلابی و حبوبات) می..

تمام شد

کود GREENLEAF line

32,000تومان

کود برگی NPK با درشت مغذی ها و ریزمغذی ها (1 کیلوگرم) خلوص بالا و دارای قابلیت حل شدن برآوردن هرگونه نیاز تغذیه ای گیاه نحوه عمل کود GREENLEAF line، عناصر نیتروژن، فسفر و پتاسیم را در نسبت های مناسب برای گیاه فراهم می‌کند و هرگونه نیاز تغذیه ای گیاه را در هر مرحله از رشد (نیتروژن برای رشد رویشی، فسفر برای گل دهی و پتاسیم برای ر..

تمام شد

کمپوست کود گوسفندی

0تومان

کمپوست کود گوسفندی مشخصات کلی کمپوست کود گوسفندی کمپوست کود گوسفندی منبع غنی از مواد مغذی مورد نیاز گیاهان است. کود گوسفند حاوی مقدار زیادی پتاسیم و فسفر می‌باشد. این مواد برای رشد گیاهان ضروری بوده و به گیاهان کمک می‌کند تا ریشه قوی داشته باشند و عملکرد و قدرت گیاه افزایش می‌یابد. کمپوست کود گو..

تمام شد

قارچ کش بیولوژیک سوبتیلیس

7,500تومان

قارچ کش بیولوژیک سوبتیلیس طیف گسترده ای از بیماری های رایج قارچی و بیماری های باکتریایی که باعث ایجاد مشکل در گیاهان و سبزیجات می‌شوند را کنترل می‌کند. این قارچ کش هم برای گیاهانی که در خانه نگه داری می‌شوند و هم گیاهانی که در باغ و خارج از خانه پرورش داده می‌شوند مناسب است. مواد تشکیل دهنده فعال موجود در این قارچ کش، یک نژاد از باسیلوس سوبتیلیس (Q..

تمام شد

قارچ کش ارگانیک معدنی

4,500تومان

در پرورش ارگانیک یکی از مهم‎ترین مشکلات بیماری‎های قارچی است که همیشه خسارات غیرقابل جبرانی را به گیاهان می‎زنند. این محصول حاوی مواد معدنی جلوگیری‎کننده از قارچ می‎باشد و توانایی بالایی در کنترل و پیشگیری از رشد و توسعه بیماری‎های قارچی دارد. بهتر است بعد از ظهور علایم قارچی سریعا مصرف شود. این قارچ‎کش تماسی بوده و باید زیر و روی تمامی برگ‎ها اسپر..

تمام شد

بسته کامل حشره کش، قارچ کش و کود تقویتی ارگانیک

19,500تومان

برای مبارزه غیر سمی و پرورش ارگانیک به مبارزه از نوع ارگانیک نیاز است. این ترکیب با عصاره گیاهی و برخی ترکیبات غیر سمی به سرعت آفات و قارچ را از بین خواهد برد. یک کود تقویتی نیز در بسته قرار دارد تا گیاه شما نسبت به بیماری ها مقاوم شود. از مزایای دیگر این ترکیب عدم ایجاد مقاومت است بدین صورت که آفات هیچ گاه به این نوع آفت کش مقاوم نمی شوند. محلول ا..

نمایش 1 تا 16 از 16 (1 صفحه)