خیار

نمایش شبکه:

بذر خیار نوبل F1

32,000تومان

خیار نوبل F1 مشخصات کلی خیار نوبل F1 خیار نوبل یک واریته هیبرید است باردهی فوق العاده بالایی دارد و برای کاشت در محیط داخلی (خانه یا گلخانه) و فضای باز مناسب می‌باشد. این خیار سبز پر رنگ، قلمی و کشیده است. اندازه هر میوه می‌تواند تا 20 سانتی‌متر برسد. خیار نوبل f1 یکی از بهترین واریته‌های خیار د..

بذر خیار چنبر

12,500تومان

خیار چنبر مشخصات کلی خیار چنبر خیار چنبر میوه بلند و باریکی از خانواده طالبی است ولی طعمی شبیه به خیار دارد. این خیار همچنین با نام های خیار چمبر و خیار شنگ نیز شناخته می شود. این میوه به رنگ سبز روشن بوده و دارای شیارهایی روی پوست می باشد. خیار چنبر قابلیت زیادی در رشد دارد و هر میوه می تواند تا اندازه یک متر..

بذر خیار آفریقایی یا خربزه شاخ دار

12,500تومان

خیار آفریقایی یا خربزه شاخ دار مشخصات کلی خیار آفریقایی یا خربزه شاخ دار اگر بگوییم خیار آفریقایی جالب ترین خیار در دنیاست اشتباه نگفتهایم. این خیار با ظاهری جذاب و طعمی نزدیک به لیمو و موز طرفداران زیادی در دنیا دارد. خربزه شاخدار میوه ای استوایی است و در فصل گرم می تواند رشد و نمو کند. این میوه فواید بالایی دارد ..

بذر خیار ویکتور

12,500تومان

خیار ویکتور یک واریته مقاوم با باردهی بسیار بالا می‌باشد. خیارها به رنگ سبز تیره، قلمی و کشیده هستند. خیار ویکتور مقاومت بالایی به بیماری‌ها از جمله ویروس موزاییک و قارچ‌ها دارد. این خیار، یکی از محصولات پر فروش در بازار می‌باشد. نام لاتین: Cucumber نام علمی: Cucumis sativus فاصله کاشت بین گیاهان: 50 تا 70 ..

بذر خیار سفید

7,200تومان

خیار سفید مشخصات کلی خیار سفید خیار سفید یک محصول بسیار جذاب دارای پوست سفید است که بعد از بلوغ پوست میوه زرد کم رنگ می‌شود. این خیار یک واریته هیرلوم (موروثی) است که در قرن نوزدهم محبوبیت زیادی پیدا کرد. خیار سفید طعم بسیار خوبی دارد ولی قسمت انتهایی میوه مانند سایر خیارها کمی تلخ می‌باشد. میوه‌ها به طول 10 تا 20 ..

تمام شد

بذر خیار کلاسیک جکسون F1

495تومان

باردهی بسیار بالا با ترکیبی از رنگ سبز تیره از مشخصه های اصلی این خیار است. مقاومت به اکثر بیماری های رایج بوته های خیار سبب شده تا دوره برداشت طولانی تری داشته باشد و تا آخر فصل باردهی این واریته کاهش نیابد. نام علمی: Cucumis sativus دوره رشد تا باردهی: 49 روز مقاومت به بیماری: آنتراکنوز، باکتری لکه زاویه ای، ویروس موزاییک خیار، س..

تمام شد

بذر خیار ژنرال لی (F1)

450تومان

این خیار به طور گسترده ای رشد می کند و رشد سریع و عملکرد بالایی دارد. رنگ این خیار تیره می باشد، روی سطح این خیار برآمدگی های کوچکی وجود دارد و شکل آن بسیار جذاب است. این نوع خیار بافت نسبتا سفتی دارد که قابلت ماندگاری آن را بالا می برد و علاوه بر طعم جالب آن لذت خوردنش را دوچندان می کند. باردهی این خیار اعجاب انگیز است. نام علمی: Cucumis s..

تمام شد

بذر خیار هوکوس

800تومان

بوته خیار هوکوس، دارای خیارهای ریز با رنگ سبز بسیار دوست داشتنی است و برای پرورش در خانه و زمین بسیار عالی هستند. این خیار رشد آسانی داشته و دوره برداشت خیارها طولانی می‌باشد. خیار هوکوس یک خیار بسیار مناسب برای درست کردن خیار شور است و طعم بسیار خوبی دارد. میوه‌ها اندازه یکنواختی دارند و طعم تلخی ندارند. بذر این خیار قبل از کاشت به ..

تمام شد

بذر خیار مارکت مور 76 ارگانیک

325تومان

خیار مارکت مور 76، محبوب ترین خیار غیرآمیخته (nonhybrid) در دنیا است. این خیار شکل و اندازه بلند و باریک (خیار های قلمی) با رنگ تیره ای دارد. برای مدت ها این نوع خیار در شمال آمریکا رقم استاندارد برای کشت و پرورش بوده است. 20 تا 23 سانتی متر طول میوه ها می باشد. نکته قابل توجه در مورد این خیر این است که رنگ سبز تیره آن و یکنواختی رنگ در این نوع ..

تمام شد

بذر خیار لیمویی

5,800تومان

این خیار شیرین و بسیار خوش طعم است و موادی که در سایر خیارها باعث تلخی خیار می‌شود را ندارد و دارای شکلی جالب و بسیار جذاب می‌باشد. خیار لیمویی هم به صورت معمولی و هم برای ترشی مورد استفاده قرار می‌گیرد، همچنین برای به کار بردن در سالاد نیز عالی می‌باشد. کاشت بذر خیار لیمویی: این خیار برای رشد به خاک گرم و حاصلخیز با زهکشی خوب نیاز دارد، pH مناس..

تمام شد

بذر خیار ساسو F1

300تومان

خیار ساسو یک واریته هیبرید با باردهی بسیار بالاست. این واریته در برابر بیماری های ویروسی موزائیک خیار و ZYMV مقاومت بالایی دارد. خیارها به اندازه 15 تا 17 سانتی‌متر رشد می‌کنند و رنگ سبز براقی دارند. بوته خیار ساسو بسیار قوی بوده و باردهی زیادی دارد. خیار ساسو رشد سریعی داشته و در طیف وسیعی از شرایط قادر به رشد است و بسیار بازار پسند..

تمام شد

بذر خیار دیوا

9,700تومان

خیار دیوا مشخصات کلی خیار دیوا خیار دیوا فوق العاده خوش طعم، شیرین و بدون دانه می‌باشد. این خیار هیچ قسمت تلخی ندارد و شاخ و برگ آن نیز تلخ نمی‌باشد به همین دلیل سوسک‌های خیار به سمت آن جذب نمی‌شوند. طعم این خیار به خصوص زمانی که کوچک است بسیار عالی می‌باشد. این خیار در برابر بیماری‌ها و زخمی شدن بسیار مقاوم است و ..

تمام شد

بذر خیار خوش مزه F1

14,200تومان

خیار خوش مزه F1 مشخصات کلی خیار خوش مزه F1 این خیار زودرس، بلند و قلمی است. طعم و رایحه بسیار مطبوعی دارد. پوست نازک، براق، رشد بسیار سریع و میوه بلند، ترد و نازک از خصوصیات اصلی این خیار است. خیارهایی با طول 30 سانتی متر و بسیار قلمی تولید می کند. نام این واریته با طعم آن یکی است ، البته بسیار خوش مزه تر از نامش م..

تمام شد

بذر خیار ترشی ویسکونسین SMR-58

12,500تومان

خیار ترشی ویسکونسین SMR-58 مشخصات کلی (خیار ترشی ویسکونسین SMR-58) خیار ترشی ویسکونسین SMR-58 یک واریته زودرس با باردهی بسیار بالا است. بوته میوه‌های یک دست به رنگ سبز روشن تولید می‌کند، روی پوست خیارها برآمدگی‌هایی دیده می‌شود. این خیار طعم بسیار خوبی دارد و به دلیل شکل جالب و بافت سفت و محکمی&..

تمام شد

بذر خیار ترشی شمالی ارگانیک

5,700تومان

خیار ترشی شمالی ارگانیک مشخصات کلی خیار ترشی شمالی ارگانیک واریته خیار ترشی شمالی یک رقم بی نظیر برای تولید خیار شور و ترشی است. باردهی بسیار بالا و زودرس بودن آن سبب شده این واریته را در تولید خیارشور بی همتا کند. اندازه کوچک بوته‌ها و محدود بودن رشد آن‌ها اجازه می‌دهد تا تعداد بیشتری در واحد سطح کاشته شود. برای ب..

تمام شد

بذر خیار Unistars F1

0تومان

خیار Unistars بسیار پر محصول، خوش طعم و ترد می‌باشد. این خیار کیفیت فوق العاده بالایی دارد و برای کاشت در گلدان و گلخانه نیز مناسب است. گیاه رشد بسیار سریعی دارد و در هر بوته تعداد زیادی میوه تولید می‌شود. توصیه می‌شود برای گرفتن بهترین نتیجه و کیفیت، در طول روز خیارهای به طول 8 تا 10 سانتی متری چیده شوند. این واریته در برابر کپک پودری و پوسته پوست..

نمایش 1 تا 16 از 19 (2 صفحه)