خاک و بستر کشت

نمایش شبکه:
تمام شد

الیاف گیاهی گیلدا

6,000تومان

الیاف گیاهی در تولید محصولات هیدروپونیک، به منظور سبک کردن خاک گلدان، تهیه بستر نشا کاری و قلمه زنی استفاده می‌شود. محصول “الیاف گیاهی” کاملا طبیعی و ارگانیک بوده و قابلیت بالایی در جذب آب دارد و pH آن در محدوده خنثی می‌باشد. این محصول تخلخل هوایی بسیار خوبی در خاک ایجاد می‌کند و از به هم چسبیدن خاک جلوگیری می‌نماید...

تمام شد

جیفی پلت

2,500تومان

گیاهان خاص و حساس برای رشد نیاز به بستری مطمئن و مناسب دارند. پلت جیفی یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها برای کاشت بذرهای حساس، مخصوصا آن‌هایی که نیازمند خاک اسیدی هستند می‌باشد. آب‌گیری مناسب و تهویه بسیار بالا و همه جانبه از مزایای اصلی جیفی پلت‌ها است. برای استفاده از پلت‌های جیفی تنها لازم است در ظرفی کمی آب بریزید و جیفی را درون آن قرار دهید. در زمان..

تمام شد

خاک ارکیده ارگانیک گیلدا

13,500تومان

گیاهان برای این که بتوانند رشد خوبی داشته باشند و سالم بمانند به خاک مناسب نیازمند هستند. ارکیده در میان گل های زیبا، پادشاه گل ها می باشد و مجموعه متنوعی از ویژگی های خاص را دارد. بدون شک ارکیده یک گل منحصر به فرد است و متاسفانه پرورش ارکیده برای برخی از افراد دشوار است و رشد موفقی نخواهد داشت. از خاک‌های معمولی برای پرورش گل ارکیده..

تمام شد

خاک بنفشه آفریقایی گیلدا

7,000تومان

بنفشه آفریقایی یکی از گیاهان خانگی بسیار زیباست است که در تمام طول سال به طور مداوم گل می دهد. در واقع بنفشه آفریقایی یکی از گیاهانی است که به سادگی در خانه رشد می کند. گیاهان برای این‌که بتوانند سالم باشند و رشد خوبی داشته باشند به خاک و کود مناسب نیازمند هستند. خاک و کودی که برای هر گیاه استفاده می‌شود، باید با توجه به نیازهای گیاه باشد..

تمام شد

خاک بونسای ارگانیک گیلدا

7,000تومان

بونسای هنر ساخت یک ماکت کوچک  از یک درخت بالغ و یا گروهی از درختان است که در طبیعت یافت می شوند. پرورش دهندگان بونسای سعی می کنند جسم نرمال گیاه را تغییر دهند و درخت کوچکی ایجاد کنند که همه خصوصیات یک درخت بالغ موجود در طبیعت را داشته باشد، در واقع پرورش بونسای یک هنر است. هنرمندی که بونسای پرورش می دهد نه تنها مسئول حفظ سلامت درختان مینی..

تمام شد

خاک تراریوم ارگانیک گیلدا

7,000تومان

تراریوم به معنای باغ شیشه‌ای است و یکی از زیباترین و بهترین روش‌ها برای نگه‌داری گل و گیاهان در خانه می‌باشد. تراریوم جلوه بسیار زیبایی ایجاد می‌کند و برای پرورش گیاهان به این صورت، به خاک مخصوص و مناسب نیازمند است. به دلیل این‌که آب از ظرف شیشه‌ای خارج نمی‎شود، خاک باید بتواند رطوبت را جذب کند و عناصر مورد نی..

تمام شد

خاک مخصوص بلوبری

35,000تومان

بلوبری و دیگر گیاهان اسید دوست تنها زمانی می‌توانند مواد مغذی موجود در خاک را از طریق ریشه ها جذب کنند که در خاک‌های اسیدی کاشته شوند. pH مناسب خاک برای کاشت بلوبری 4/5 تا 5/5 می‌باشد. به دلیل سطحی بودن سیستم ریشه ای گیاه بلوبری و ریشه های بسیار نازک این گیاه تنها در خاک‌هایی بسیار نرم و بافت سبک با زهکشی بالا قادر به توسعه..

تمام شد

خاک مخصوص گیاهان گوشت خوار

7,500تومان

گیاهان حشره خوار برای رشد نیازمند خاک مخصوصی هستند که املاح بسیار پایینی داشته باشد. همین طور بافت سبک و زهکشی بالا برای گیاهان گوشت خوار مهم است. از آن جایی که این گیاهان از پروتیین جانوری برای تامین نیتروژن مورد نیازشان استفاده می کنند، خاک آن ها نباید حاوی نیتروژن باشد. همین طور برخی عناصر برای گیاهان گوشت خوار کشنده است. خاک مخصوص گیاهان گوشت خ..

تمام شد

خاک مناسب کاشت میوه اژدها

13,500تومان

در ابتدا هرکسی با دیدن دراگون‌فروت‌ها گمان می‌کند که مانند دیگر کاکتوس‌ها باید از سنگریزه و شن به عنوان خاک مناسب آن‌ها استفاده کرد، اما نکته این است در صورتی که نهال میوه اژدها اگر در بستر شن و ماسه یا سنگریزه کاشته شود به سرعت ضعیف و چروکیده خواهد شد و دیگر رشد نمی‌کند. البته کاشت بذر بر روی بستر سنگریزه 2 تا 3 میلی&..

تمام شد

خاک و کود آماده کاشت ارگانیک گیلدا

6,700تومان

گیاهان گلدانی برای این که بتوانند رشد خوبی داشته باشند به خاک مرغوب نیازمند هستند. خاکی که برای گلدان استفاده می‌شود از نظر ترکیبات و خواص با خاک باغچه متفاوت است. خاک نباید بیش از حد سبک یا بیش از حد سنگین باشد. خاک‌هایی که خیلی سبک هستند در زمان آبیاری موارد مغذی خود را از دست می‌دهند و مواد مغذی به میزان کافی در اختیار گیاه قرار ن..

تمام شد

خاک کاکتوس Mikskaar

27,000تومان

برخی گیاهان مانند کاکتوس خاک یا بستر کشت خاصی را می خواهند که خاک های معمولی یا ترکیب های قابل دسترس پاسخ گوی آن ها نیست. اکثر کاکتوس ها گرچه شرایط سخت را تحمل می کنند اما شرایط نامطلوب اگر سبب از بین رفتن آن ها نشود، حداقل رشد آن ها را بسیار کند می کند. خاک مخصوص کاکتوس میکس کار بستری مطمئن برای کاشت کاکتوس به صورت نشا و بذر می باشد. مواد تشکیل ده..

تمام شد

خاک کاکتوس گیلدا

4,000تومان

کاکتوس‌ها گیاهان دوست‌داشتنی هستند که به مراقبت بسیار کمی نیاز دارند. اما شرایط پرورش کاکتوس‌ها مخصوصا در مورد خاک مورد نیازشان کمی با دیگر گیاهان متفاوت است. خاک مناسب کاکتوس باید قابلیت زهکشی بالایی داشته باشد و از طرفی بتواند رطوبت مناسبی را در خود حفظ کند. خاک کاکتوس گیلدا با ترکیب کود ورمی کمپوست، خاک رس، شن، ماسه و غیره با..

تمام شد

خاک گلدان Universal

16,500تومان

خاک گلدان یونیورسال محصول کمپانی Pindstrup ترکیب فوق العاده ای برای گل های زینتی، سبزیجات و صیفی می باشد. این خاک در بسته بندی های 10 و 20 لیتری موجود است. برای پرورش ارگانیک (بدون سم) همیشه نیاز به بستری عاری از بیماری و آفت است. همین طور گیاه باید بتواند ریشه توسعه یافته ای ایجاد کند و سپس عناصر غذایی فراوانی در اختیارش باشد. زهکشی و تخلخل نیز بر..

تمام شد

خاک گلدان ویژه بذرام

14,500تومان

خاک گلدان ویژه بذرام جهت کشت انواع گل، سبزی، صیفی و درخت فرموله شده. در ترکیب این خاک از مواد گوناگون استفاده شده است که دامنه وسیعی از مواد با درصد مناسب را برای گیاه فراهم می کند. این خاک بدون هیچ گونه آلودگی و ضدعفونی تهیه شده است. در ساخت این خاک از بهترین مواد اولیه استفاده شده که نتیجه آن کیفیت فرا تر از انتظار آن می باشد چنان که رنگ این خاک ..

تمام شد

پرلیت

5,500تومان

پرلیت از فشردگی خاک جلوگیری می‌کند و باعث می‌شود ریشه گیاه به راحتی بتواند توسعه یابد و رشد کند، همچنین با مخلوط کردن پرلیت در خاک، سیستم هوادهی و آب دهی خاک اصلاح می‌شود. علاوه بر این، پرلیت وزن کمی دارد و کاشت قلمه‌های گیاهان در گلدان را آسان می‌کند. پرلیت زهکشی خاک را بهبود می‌بخشد، زمانی که خاک زهکشی خوبی داشته باش..

تمام شد

پوکه معدنی لیکا و گیلدا

4,000تومان

پوکه معدنی دارای فواید زیادی برای رشد گیاهان است. این محصول از مواد معدنی تشکیل شده و قابلیت بالایی در جذب آب دارد، بنابراین می‌تواند آب کافی در اختیار ریشه گیاه قرار دهد. اضافه کردن پوکه معدنی در خاک باعث افزایش تخلخل خاک، جلوگیری از به هم چسبیدن خاک و  مانع از آبشویی و از دست رفتن مواد مغذی خاک می‌شود. از این محصول همچنین می‌توان در سطح خاک استفا..

نمایش 1 تا 16 از 20 (2 صفحه)