چراغ و روشنایی

نمایش شبکه:
تمام شد

چراغ رشد وال واشر

98,000تومان

چراغ رشد یا Grow Light یکی از جدیدترین فناوری های جهان در زمینه تامین نور مورد نیاز گیاهان است. تکنولوژی های متفاوتی در ساخت لامپ های رشد استفاده می شود. این چراغ رشد LED مدل وال واشر (Wall Washer) است که به آن چراغ رشد خطی نیز می گویند. این مدل چراغ رشد فول اسپکترام می باشد، بدین صورت تمامی LED های روی هر چراغ طیف کاملی از نور را برای حداکثر بهره ..

تمام شد

چراغ رشد مخصوص قفسه 12 وات

95,000تومان

این چراغ رشد که مخصوص قفسه طراحی شده بسیار سبک و جمع و جور است. بیشترین سعی در طراحی این چراغ رشد بر اقتصادی بودن و حفظ کیفیت آن بوده است.  استفاده از بهترین چیپ های ال ای دی سبب شده تا با توان مصرفی 12 وات نور بسیار زیادی تولید شود که استفاده از این چراغ رشد را بسیار به صرفه خواهد کرد. سری خطی قفسه ای بدون شک ارزان ترین چراغ رشد فوق کم مصر..

تمام شد

چراغ رشد LED

68,000تومان

این چراغ های LED، جدیدترین چراغ های رشد هستند که برای پرورش انواع سبزیجات، گل ها، گیاهان هیدروپونیک و سایر گیاهان استفاده می‌شوند. این چراغ ها کیفیت بسیار بالایی دارند و استفاده از آن ها باعث افزایش بازده و عملکرد گیاه می‌شود، همچنین دوره رشد گیاه را کوتاه تر می‌کند. چراغ های رشد به راحتی محیط پرورش گیاه را روشن کرده و نور مورد نیاز ..

تمام شد

چراغ رشد 18 وات سری C

98,000تومان

سری C چراغ رشد، سرپیچی است و از 18 لامپ LED قدرت با توان 18 وات استفاده می کند. این چراغ طیف کاملی از نور را برای گیاهان تامین می کند و قدرت فوق العاده ای در تامین نور گیاهان دارد. به دلیل ساختار سیلندری، قابل نصب در نما بوده و از زیبایی بی نظیری برخوردار است. همچنین این چراغ رشد، به دلیل هیت سینک های بسیار کارا، کارکرد در شرایط گرم را آسان می کند ..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)