تره

نمایش شبکه:

بذر پیازچه

8,500تومان

پیازچه مشخصات کلی پیازچه پیازچه گیاهی یک ساله از خانواده پیاز است. این گیاه یکی از سبزیجات بسیارخوش مزه می‌باشد که هم به صورت خام و هم در غذاها مورد استفاده قرار می‌گیرد و طعم بسیار خوبی به غذاها می‌دهد. پیازچه همچنین دارای خواص بسیاری می‌باشد. از جمله خواص پیازچه: کاهش دهنده کلسترول و تری گلیسی..

بذر تره

7,500تومان

تره یک گیاه چندساله است که دارای برگ های باریک و بلندی می‌باشد و معمولا برای استفاده از برگ های آن کاشته می‌شود، البته تمامی قسمت های تره خوراکی است که شامل پیازچه، برگ ها و گل های گیاه می‌باشد. این گیاه سال های بسیار زیادی است که پرورش داده می‌شود و به علت داشتن املاح و مواد معدنی بسیار از گیاهان مقوی می‌باشد. تره به ..

تمام شد

بذر سیر

8,200تومان

سیر مشخصات کلی سیر سیر گیاهی علفی است که ساقه آن به ارتفاع 40 سانتی‌متر رشد می‌کند. قسمت زیر زمینی سیر شامل 5 تا 12 قطعه سیر است که با پوست نازکی پوشیده شده‌اند. برگ‌ها باریک و نواری هستند. در انتهای ساقه گل‌های کوچک چتری شکل صورتی رنگ ایجاد می‌شود. سیر دارای خواص بیشماری است و سرشار از کلسیم، ویتامین C، اسید فولیک..

تمام شد

بذر تره فرنگی پاندورا ارگانیک

12,500تومان

خوش فرم، ساقه قطور و خوش طعم. این بذرها به صورت ارگانیک رشد کرده و کاملا طبیعی است و دارای تاییدیه ارگانیک از آمریکا می باشد. طعمی تندتر از پیازچه و ضعیف تر از پیاز دارد. برای رسیدن به حداکثر قطر و اندازه پیازچه باید خاکی بسیار حاصل خیز تهیه کرد. بهترین رشد ساقه ها در کمپوست است. تره فرنگی پاندورا توانایی تولید بسیار زیادی دارد. نام علمی: All..

تمام شد

بذر تره فرنگی داون جاینت

250تومان

تره فرنگی داون جاینت اندازه بزرگ و کاشت آسانی دارد. این تره فرنگی به ارتفاع 40 سانتی‌متر و عرض 5 سانتی‌متر رشد می‌کند و رشد سریع و فوقالعاده‌ای دارد. ترهفرنگی داون جاینت هم در زمین و هم در گلدان قابل کاشت است و می‌توان به راحتی آن را در خانه نیز پرورش داد.  کاشت بذر تره فرنگی داون جاینت: بذرها را از اوایل تا اواخر بهار به طور مستقیم در زمین بکار..

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)