کود Micro Mix

کود Micro Mix

8,800تومان
کد محصول: MICRO-MIX
انبار تمام شد
مشاهده شده 3076 بار

توضیحات محصول

کود Micro Mix (میکرو میکس) ترکیبی از ریز مغذی ها و مواد محرک رشد می‌باشد. این کود، یک کود چند منظوره است که مواد مغذی اضافی را برای تولیدات بالا در گیاه فراهم می‌کند و باعث افزایش کیفیت محصول می‌گردد. مواد محرک رشد موجود در این کود از جلبک‌های دریایی، هورمون‌های گیاهی و مواد ارگانیک تهیه شده‌اند. کود میکرو میکس باعث افزایش جذب و انتقال مواد غذایی در گیاه می‌شود، سرعت جوانه زنی را بالا می‌برد، گل دهی را تقویت می‌کند و از ریزش گل‌ها جلوگیری می‌نماید و بر لقاح بهتر گل‌ها موثر می‌باشد. باعث افزایش مقاومت گیاه در برابر استرس‌ها و شرایط نا مساعد محیطی می‌شود. کود میکرو میکس قابل استفاده برای انواع درختان، گیاهان زراعی و گلخانه‌ای می‌باشد. این کود در آب حل می‌شود و به صورت محلول پاشی مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

دستورالعمل مصرف:

تعداد دفعات استفاده از این کود 2 تا 4 بار در طول دوره رشد می‌باشد. میزان مصرف 25 قطره در یک لیتر آب است و به صورت محلول پاشی مورد استفاده قرار می‌گیرد. قوطی 20 سی سی برای تهیه 10 تا 20 لیتر کود می‌باشد. 

ترکیبات :

جیبرلین اکسین سیتوکینین جلبک دریایی کربن آلی اسید آمینه روی منگنز آهن مس بر گوگرد منیزیم نیتروژن 
0/52 میلی‌گرم بر لیتر 33 میلی‌گرم بر لیتر 100 میلی‌گرم بر لیتر 5 درصد 1/2 درصد 0/27 درصد 0/5 درصد 0/1 درصد 0/2 درصد 0/05 درصد 0/15 درصد 5 درصد 0/3 درصد 2 درصد

هشدار:

از ترکیب این کود با سموم علف کش خودداری کنید.

کود میکرو میکس را می‌توان با انواع حشره کش‌ها و قارچ‌ کش‌ها مخلوط کرد. در صورت مخلوط نمودن کود با این محصولات، بهتر است برای بررسی سازگاری ابتدا مقداری از مخلوط را تست نمود.

اسلایدر اضافی: محصولی برای نمایش وجود ندارد!