پکیج بذر گل های بهاری

پکیج بذر گل های بهاری

95,000تومان
کد محصول: ex509
موجودی: 25
مشاهده شده 956 بار

توضیحات محصول

پکیج بذر گل های بهاری

پکیج بذر گل های بهاری

پکیج بذر گل های بهاری

پکیج بذر گل های بهاری

مشخصات کلی پکیج بذر گل های بهاری

این پکیج شامل 17 نوع بذر گل زیبا و جذاب است. این گل‌ها به راحتی هم در باغچه و هم در زمین قابل کاشت هستند و نگه داری بسیار آسانی دارند. با کاشت این گل‌های بهاری فضایی بسیار زیبا به باغ و باغچه خود ببخشید. پکیج بذر گل‌های بهاری شامل گل‌های زیر می‌باشد: 

گل جعفری زرد ، گل جعفری نارنجی، گل همیشه بهار، گل آمارانتوس، گل رعنا زیبا، گل داوودی میکس، گل بومادران میکس، گل میمون میکس، گل آهار مکزیکی، گل استاتیس آبی، گل کوکب کوهی، گل مینا میکس، گل مینا چمنی سفید، گل مینا چمنی قرمز، گل میخک میکس، گل ختمی پرپر، گل ابری سفید.

پکیج بذر گلهای بهاری برای کاشت در فصل بهار مناسب هستند و میتوانند در این فصل رشد و شکوفایی خوبی داشته باشند.  این پکیج شامل انتخابی دقیق از بذرهای گلهایی است که برای شروع فصل جدید بینظیر هستند. 

 

کاشت بذر گل های بهاری

ابتدا بذرها را نشا کنید. از یک خاک سبک برای کاشت بذر گل استفاده نمایید. بذرها را روی سطح خاک قرار دهید و با لایه نازکی خاک بپوشانید. خاک را مرطوب نگه دارید. دمای مناسب برای جوانه‌زنی بذر گل ها 18 تا 25 درجه سانتی‌گراد است. در این دما بذرها 7 تا 14 روزه جوانه می‌زنند. 20 تا 25 روز بعد از جوانه‌زنی، نهال‌ها را به گلدان بزرگ یا زمین انتقال دهید. زمان کاشت نهال ها در زمین، فصل بهار است. فاصله بین نهال‌ها را 15 سانتی‌متر در نظر بگیرید. خاک را مرطوب نگه دارید ولی آن را خیس نکنید. گل‌های بهاری را در مکانی با حداقل روزی 5 ساعت نور مستقیم خورشید بکارید. در مناطق گرم، بهتر است گل ها در مکانی کاشته شوند که در طول روز سایه هم داشته باشد.

فاصله کاشت بین گیاهان: 15 سانتی متر

عمق کاشت بذر: دو برابر اندازه بذر

مدت زمان جوانه زنی: 7 تا 14 روز

دمای مناسب برای جوانه زنی: 18 تا 25 درجه سانتی گراد

نور: حداقل 5 ساعت نور مستقیم خورشید
دما: 18 تا 25 درجه سانتی گراد
خاک: خاک سبک
آب: متوسط
مزیت: انواع گل های زیبا
منطقه: گرمسیر، معتدل، سردسیر

پکیج بذر گل های بهاری در یک نگاه

نام علمی
 
نام انگلیسی
MIX FLOWER
نام فارسی
پکیج بذر گل های بهاری
دوره رشد تا بلوغدرباره دوره رشد تا بلوغ
مقدار زمانی که از کاشت بذر تا برداشت محصول طول می‌کشد.
50-100 روز
دوره زندگیدرباره دوره زندگی
گیاهان به صورت یک ساله (یک فصل رشد) یا چندساله (گیاهان دایمی یا درختان) رشد می‌کنند. همچنین برخی گیاهان برای بلوغ به دو سال زمان نیاز دارند.
یک ساله
وضعیت هیبریددرباره وضعیت هیبرید
هیبرید: بذرهای این دسته نتیجه تلاقی دو یا چند خط پدری و مادری هستند. معمولا برای افزایش عملکرد و بهبود صفات هیبرید صورت می‌گیرد. گرده افشانی باز: یا غیر هیبرید که توانایی بازتولید خود را دارند و صفات تقریبا پایداری در نسل‌های بعدی خواهد داشت. موروثی: در این نوع بذرها خلوص ژنتیکی بسیار بالاست. بذرهای موروثی باید بیش از 50 سال در خود تکثیر شوند تا خلوص و پایداری صفات بالایی بدست آید
گرده‌افشانی باز
ویژگی‌ها
اسلایدر اضافی: محصولی برای نمایش وجود ندارد!