هندوانه، خربزه و طالبی

نمایش شبکه:
تمام شد

بذر خربزه Kirkagac

6,500تومان

خربزه Kirkagac مشخصات کلی خربزه Kirkagac خربزه Kirkagac بیضی شکل، با پوست زرد و لکه‌های سبز می‌باشد. گوشت میوه سفید و کرمی بوده، طعم بسیار خوب و شیرینی دارد. طعم آن تا حدودی شبیه طعم هندوانه است. وزن هر میوه به 2/5 تا 3 کیلوگرم می‌رسد. یک هفته قبل از اینکه خربزه Kirkagac رسیده شود، پوست آن زرد می‌شود. بوته به خوبی ..

تمام شد

بذر خربزه آناناسی

48تومان

منشا خربزه آناناسی آمریکا است. میوه شکل کشیده دارد و وزن آن 3.5 تا 4 کیلو می‌باشد. گوشت خربزه زرد تیره تا نارنجی رنگ است و طعم آن بسیار شیرین و مطلوب می‌باشد. این واریته خربزه باردهی بسیار بالایی دارد و در برابر بیماری‌های متداول خربزه نیز مقاوم است.  نام لاتین: Melon Ananas نام علمی: Cucumis melo دوره کاشت تا..

بذر خربزه تریسی F1

7,000تومان

واریته تریسی دارای مقاومت نسبتا پایدار در برابر بیماری و بوته ای بسیار قوی از نظر ساختار می باشد. اندازه بزرگ (بین 2 تا 2.5 کیلوگرم) و طعم و رنگ بی نظیر آن بازار پسندی این واریته را بسیار بالا برده است. حفره کوچک تخم و گوشت شیرین و خوش طعم این خربزه از خصوصیات بارز این رقم از خربزه می باشد. بسیار پیش رس است. دوره رشد و باردهی: 65 روز..

بذر خربزه تیل آتشی

2,500تومان

خربزه تیل آتشی مشخصات کلی خربزه تیل آتشی خربزه تیل آتشی طعم بسیار خوب و شیرینی دارد و به دلیل شیرینی بسیار زیاد معروف شده است. گفته می‌شود طعم این خربزه از عسل هم شیرین تر می‌باشد. بوته خربزه تیل آتشی مانند سایر خربزه‌ها است. گیاه دارای ساقه طویل و خزنده بوده و برگ های درشت آن به صورت متناوب در ..

تمام شد

بذر خربزه جواهر درخشان (F1)

1,050تومان

خربزه جواهر درخشان به رنگ زرد لیمویی با شیارهای سفید کم عمق می‌باشد. این خربزه بسیار زودرس است و طول آن 20 سانتی‌متر و قطر آن 9 سانتی‌متر می‌باشد. گوشت خربزه سفید رنگ، ترد و شیرین است. بوته تعداد زیادی میوه تولید می‌کند و رشد آسانی دارد. این خربزه یک انتخاب خوب برای آب و هوای شمالی است. خربزه جواهر درخشان در برابر کپک پودری و کپک پرزدار مقاوم است. ..

بذر خربزه جون کاناری

2,500تومان

خربزه جون کاناری مشخصات کلی خربزه جون کاناری خربزه جون کاناری یک خربزه بزرگ با گوشت سفید و پوست زرد و صاف می‌باشد. وزن هر میوه به 2 تا 2/5 کیلو می‌رسد. این خربزه عطر و طعم بسیار خوب و شیرینی دارد و کمی آبدار تر از خربزه عسلی است. خربزه جون کاناری در برابر گرما مقاومت بسیار بالایی دارد. کاشت بذر خربزه ج..

تمام شد

بذر خربزه سانتا کلوز

3,500تومان

خربزه سانتا کلوز مشخصات کلی خربزه سانتا کلوز خربزه سانتا کلوز بومی اسپانیا است و همچنین با نام خربزه کریسمس هم شناخته می‌شود. این خربزه بیضی شکل بوده و به طول 30 سانتی‌متر بزرگ می‌شود. خربزه سانتا کلوز شکل بسیار جالبی دارد، گوشت آن سفید مایل به سبز وپوست آن سبز و زرد می‌باشد. طعم خربزه سانتا کلوز بسیار خوب و شیرین ..

تمام شد

بذر خربزه ساور F1

19,800تومان

این خربزه شیرین ترین خربزه فرانسوی در دنیاست و جدا از شیرینی طعمی بی نظیر دارد. اندازه متوسط و بافت گوشت این خربزه بعلاوه طعم و مزه بی نظیر آن این خربزه را در دنیا مطرح کرده است. گوشت عمیق و نارنجی رنگی دارد که بسیار خوش عطر و طعم است. یک هارمونی بی همتا از رنگ، شکل و اندازه، طعم و باردهی واریته خربزه ساور را محبوب ترین خربزه دنیا کرده. نام لاتی..

بذر خربزه عسلی

2,500تومان

خربزه عسلی مشخصات کلی خربزه عسلی خربزه عسلی گرد یا بیضی شکل می‌باشد و طول آن 15 تا 22 سانتی‌متر است. این خربزه همانطور که از نامش پیداست طعم بسیار خوب و شیرینی دارد. گوشت خربزه معمولا سفید است و پوست آن صاف به رنگ مایل به سبز یا زرد می‌باشد. وزن هر میوه به 1/8 تا 3/6 کیلوگرم می‌رسد. این خربزه خشکی را نسبت به سایر و..

تمام شد

بذر خربزه نیگرو تاردیو

9,800تومان

خربزه نیگرو تاردیو مشخصات کلی خربزه نیگرو تاردیو خربزه نیگرو تاردیو میوه‌هایی به وزن 2 تا 3 کیلوگرم تولید می‌کند. این خربزه دارای پوست سبز تیره می‌باشد، در سطح پوست شیارهای زیادی وجود دارد. گوشت خربزه نیگرو تاردیو به رنگ سبز روشن است و بسیار شیرین می‌باشد. این خربزه بسیار مقاوم بوده و محبوب..

تمام شد

بذر خربزه هالونا (F1)

6,500تومان

این خربزه بسیار زودرس است و عطر و طعم فوق العاده ای دارد. وزن هر خربزه 2 تا 3 کیلو می‌باشد. خربزه هالونا در برابر بیماری‌ها، پژمردگی قارچی و کپک پودری مقاوم است. نام لاتین: Cucumis melo دوره رشد و باردهی: 73 روز..

تمام شد

بذر خربزه گرانیت شیرین

750تومان

خربزه گرانیت شیرین گوشت نارنجی زیبایی دارد و بسیار شیرین می باشد و خیلی زود قابل برداشت است. عطر و طعم خربزه بسیار عالی بوده و خربزه رسیده 1.5 کیلوگرم وزن دارد. این خربزه برای آب و هوای ساحلی، شمالی و کوهستانی بسیار مناسب است، این واریته برای باغبانانی که در نواحی سرد در پرورش خربزه با مشکل مواجه هستند انتخاب بسیار خوبی می باشد. بذرهای خربزه گرانیت..

تمام شد

بذر طالبی F1) EarliChamp)

1,080تومان

طالبی EarliChamp دارای عطر و طعم بسیار خوبی می‌باشد. این طالبی گوشت ضخیم و شیرینی دارد و بسیار آبدار است. میوه بیضی شکل بوده و زودرس می‌باشد. طالبی EarliChamp در برابر بیماری ها مقاومت بالایی دارد و نسبت به پژمردگی قارچی و کپک پودی نیز مقاوم است. نام لاتین: Cucumis melo  دوره رشد و باردهی: 75 روز  ..

تمام شد

بذر طالبی آتنا (F1)

6,750تومان

طالبی آتنا در برابر بیماری ها مقاوم بوده و دارای پوست سختی می باشد و برای حمل و نقل به نقاط دور بسیار مناسب است. طالبی ها زمانی که برداشت می شوند تا مدت زمان زیادی قابل نگه داری هستند. طالبی آتنا در طیف وسیعی از شرایط قابل کاشت است. این طالبی در برابر پژمردگی قارچی و کپک پودری مقاوم می باشد. نام لاتین: Cucumis melo دوره رشد و باردهی: 79 روز..

تمام شد

بذر هندوانه F1) Little Baby Flower)

4,200تومان

این هندوانه ظاهر بسیار زیبا و طعم فوق العاده‌ای دارد. اندازه هندوانه کوچک و قطر آن 14 سانتی متر می‌باشد، وزن آن نیز 1 تا 2 کیلو است. پوست هندوانه به صورت راه راه بوده و گوشت آن به رنگ صورتی تیره است و بسیار ترد و شیرین می‌باشد. گیاه پر محصول است، رشد بسیار آسانی دارد و در هر بوته 3 تا 5 هندوانه رشد می‌کند. نام لاتین: Citrullus lanatus var. lanat..

تمام شد

بذر هندوانه ابوجهل نیجریه

1,200تومان

هندوانه ابوجهل نیجریه یک گونه بسیار کمیاب می‌باشد. این گیاه بالارونده است که به طور معمول در آسیا و حوضه مدیترانه یافت می‌شود. هندوانه ابوجهل دارای میوه های کوچکی است که به دلیل خواص دارویی فراوانی که دارند معروف شده است و در طب سنتی بسیار مورد استفاده قرار گرفته است. هر بوته حدودا 15 تا 30 میوه تولید می‌کند. میوه های رسیده یک پ..

نمایش 1 تا 16 از 19 (2 صفحه)