چراغ رشد وال واشر

چراغ رشد وال واشر

98,000تومان
کد محصول: wall-washer
موجودی: تمام شد
مشاهده شده 42047 بار

گزینه های در دسترس

توضیحات محصول

چراغ رشد یا Grow Light یکی از جدیدترین فناوری های جهان در زمینه تامین نور مورد نیاز گیاهان است. تکنولوژی های متفاوتی در ساخت لامپ های رشد استفاده می شود. این چراغ رشد LED مدل وال واشر (Wall Washer) است که به آن چراغ رشد خطی نیز می گویند. این مدل چراغ رشد فول اسپکترام می باشد، بدین صورت تمامی LED های روی هر چراغ طیف کاملی از نور را برای حداکثر بهره وری ارایه می کند.

مشخصات چراغ رشد خطی 36w:

 

این چراغ رشد بسیار مناسب برای گلخانه ها، قفسه های نشاء، اتاقک های کشت (کشت بافت) و تامین نور گیاهان در منزل است. این چراغ می تواند جایگزین نور خورشید برای گیاهان باشد و نور مصنوعی را برای گیاهان تامین کند. در این چراغ از 36 لامپ LED با طیف نور کامل استفاده شده است. طول تقریبی یک متر (1020 سانتی متر) دارد. معمولا این چراغ را در فاصله 40 سانتی متری سطح گیاهان نصب می کنند و در این صورت بهترین عملکرد را خواهد داشت. به دلیل تامین کامل طیف نوری از سرد تا گرم این چراغ ها بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. مصرف برق بسیار پایین و طول عمر بیش از 50 هزار ساعت (یعنی به طور میانگین با احتساب روزانه 14 ساعت روشنایی 10 سال طول عمر) بهترین گزینه برای تولیدکنندگان می باشد. این چراغ رشد دارای تاییدیه CE, RoHS می باشد و از کیفیت ساخت بالایی برخوردار است.

چراغ خطی یا وال واشر 50 سانتی متری با توان 18 وات هم وجود دارد که بسته به نیاز می توانید از آن بهره ببرید. معمولا قفسه هایی که اندازه کوچکی دارند و توانایی نصب چرغ خطی 1 متری نیست از این نوع چراغ های رشد استفاده می کنند.

نکته: منظور از طیف کامل، یک فرمول نوری اختصاصی است که توسط گروه بذرام با پژوهش های متعدد ایجاد شده است. این طیف برخلاف چراغ های رشد معمولی، نور بنفش تولید نمی کند و مانند نور خورشید زیبایی چشم نوازی به گیاهان می دهد.

چراغ رشد وال واشر یا خطی 72 وات نیز توان بسیار بالایی برای پوشش حداقل 2 متر مربع و حتی بیشتر را دارد. این نوع چراغ های رشد بسیار کارا با لنز 120 درجه تولید می شوند.

   چراغ مخصوص رشد گیاه

اسلایدر اضافی: محصولی برای نمایش وجود ندارد!