چراغ رشد LED

چراغ رشد LED

68,000تومان
کد محصول: Grow-light
انبار تمام شد
مشاهده شده 59809 بار

گزینه های در دسترس

توضیحات محصول

این چراغ های LED، جدیدترین چراغ های رشد هستند که برای پرورش انواع سبزیجات، گل ها، گیاهان هیدروپونیک و سایر گیاهان استفاده می‌شوند. این چراغ ها کیفیت بسیار بالایی دارند و استفاده از آن ها باعث افزایش بازده و عملکرد گیاه می‌شود، همچنین دوره رشد گیاه را کوتاه تر می‌کند. چراغ های رشد به راحتی محیط پرورش گیاه را روشن کرده و نور مورد نیاز گیاه را تامین می‌کنند. طول عمر آن ها بیش از 50000 ساعت است و دمای آن ها کمتر از 50 درجه سانتی گراد می‌باشد. قدرت چراغ های رشد از 3 وات شروع و بیش از 36 وات است که ولتاژ آن ها 85 تا 265 ولت است.

نور آبی با طول موج 430nm 440nm 450nm 460nm 470nm 480nm 490nm به گیاهان در حال رشد کمک می‌کند و نور قرمز با طول موج 620nm 630nm 640nm 650nm 660nm 670nm 680nm 690nm 760nm به گیاهان گل دار کمک می‌کند. همین طور در این چراغ ها از طول موج میانی استفاده شده تا گیاهان، زیر نور چراغ رنگ سبز خود را داشته باشند تا زیبایی شان از بین نرود.

در مجموع این چراغ رشد می تواند جایگزین مناسبی برای نور خورشید باشد و حتی در مکان های بدون نور به گیاهان کمک کند تا جوانه بزنند، رشد کنند و به باردهی برسند. این مدل از چراغ رشد دارای سرپیچ بوده و به راحتی به تمام سرپیچ‌های استاندارد متصل می‌شود و برای استفاده از آن نیاز به هیچ قطعه یا رابط دیگری ندارید.

توجه: پس از تحقیقات و مطالعات صورت گرفته، مشخص شد چراغ‌های رشد لنزدار تاثیر بهتری روی گیاهان دارند. لذا تمامی چراغ‌های رشد LED سرپیچی در این دسته دارای لنز می‌باشند.

موارد مصرف:

  • تامین نور مورد نیاز برای درختان بونسای داخلی
  • پرورش سبزیجات و صیفی جات در مکان های کم یا بی نور
  • کارهای تحقیقاتی و کشت بافت
  • اتاقک های رشد
  • درمان گیاهانی که دچار کمبور نور شدند و بیشتر برگ هایشان را از دست داده اند
  • سرعت رشد حداکثری برای اکثر گیاهان در مقابل نور خورشید. طبق بررسی های انجام شده، چراغ های رشد ال ای دی می توانند تا 2.5 برابر سرعت رشد و تولید بالاتری نسبت به نور خورشید داشته باشند.

چراغ رشد LED

اسلایدر اضافی: محصولی برای نمایش وجود ندارد!