هوای تمیز با گیاهان

هوای تمیز با گیاهان
سموم موجود در هوای خانه خود را از بین ببرید.
دفعه بعد که به فروشگاه برای خرید وسایل تمیز کننده خانه می روید یک گلدان بزرگ با گیاه هم برای اتاق خود بخرید. گیاهان آلاینده های ناسالم و باکتری ها و قارچ های هوا را کاهش می دهند. آلودگی هوای داخل ساختمان می تواند یک تهدید برای سلامتی ما باشد، همه ی ما می خواهیم وقتی وارد خانه می شویم، هوای خانه تمیز و آرام بخش و دور هر نوع آلودگی باشد. هوای تمیز در خانه برای همه ی ما ضروری است. گیاهان می توانند هوای خانه یا دفاتر ما را از اثرات منفی سمومی مانند آمونیاک، فرمالدئید و بنزن پاک کنند. 
آلاینده های داخل خانه شامل آفت کش ها، دود مواد شوینده و حلال، الیاف فرش ها و پارچه ها ، دود سیگار و تنباکو، و .... می باشد. برگ گیاه قادر به جذب آلاینده ها و ارسال آن ها به ریشه می باشد که این مواد را میکروب های موجود در خاک جذب می کنند که این میکروب ها در رشد گیاه موثرند. 
برای جذب بیشتر آلاینده ها در هر اتاق 2 یا 3 گلدان قرار دهید. هوا را با داشتن چند گیاه مختلف مرطوب کنید. از نگه داشتن گیاه در مکانی که تغییرات ناگهانی دما وجود دارد اجتناب کنید. آلاینده ها از طریق برگ ها جذب می شوند ، به طوری که گرد و غبار را باید به آرامی با یک پارچه مرطوب از روی برگ ها پاک کنید. 
در آینده همه ما، محیط اطرافمان را با گیاه پاک خواهیم کرد، همین حالا به هر اتاق یک یا چند گلدان اضافه کنید تا هوای اطرافتان تمیز شود. 
بهترین گیاهان پاک کننده هوا:
گیاهان پاک کننده هوا
 
 
گیاهان پاک کننده هوا
 
گیاهان پاک کننده هوا
 
گیاهان پاک کننده هوا
 
گیاهان پاک کننده هوا
 
گیاهان پاک کننده هوا
 
گیاهان پاک کننده هوا
 
گیاهان پاک کننده هوا

آموزش ثبت نام و خريد از سايت بذرام

جهت ارتباط از طریق تلگرام با کارشناس فروش کلیک کنید.

اگر این مطلب مفید است، شاید یکی از دوستان شما نیز به آن احتیاج داشته باشد. آن را به اشتراک بگذارید.

نظرات

ارسال یک نظر

ارسال یک پاسخ